Bestuur +
Klaas de Jong Voorzitter  mail
Marjolijn Brachten Secretaris, Communicatie & Marketing  mail
Danielle Tijssen Penningmeester  mail
Julie Janssen Senioren  mail
Martijn Vriens Jeugd & opleiding  mail
Klaas de Jong Sponsoring  mail
Diederik Bekkering Evenementen en Toernooien  mail
Daan Timmerman Vastgoed en Beheer  mail
Jeugd en Opleidingen +
Martijn Vriens Voorzitter  mail
Didier Gielisse Jeugd & opleiding
Léon Jansen Jeugd & opleiding
Anouck Gielisse Jeugd & opleiding  mail
Joost van Eyk Jeugd & opleiding  mail
Arbitrage
Hans Kellaert Voorzitter  mail
Ger Becks Planning zaterdag  mail
Dolf Dijkstra Opleiding CS+  mail
Sybren Henstra Opleiding YUP  mail
Hans Kellaert Scheidsrechter begeleiding  mail
Ledenadministratie
Stavroula van Malenstein-Moustaka Ledenadministratie Jeugd - Funkey en F  mail
Kim Wensing Ledenadministratie Jeugd - Funkey en F  mail
Joyce van de Haar Ledenadministratie ABCDE jeugd  mail
Lijncoordinatie
Anita van Rooijen Lijncoördinator Meisjes ABC  mail
Henno Meijerink Lijncoördinator Jongens ABC  mail
Sandor Veltman Lijncoördinator D/E8  mail
Josje Wijckmans Lijncoördinator D/E8  mail
Marieke Smits Lijncoördinator E6/F3/F0/Funkey  mail
Karlijn de Roos Lijncoördinator E6/F3/F0/Funkey  mail
Fleur Besseling-hansen Lijncoördinator E6/F3/F0/Funkey  mail
Sport Technisch Kader
Anouck Gielisse Voorzitter  mail
Martijn Panjer Secretaris, Algemene zaken  mail
Carolien Fledderus Communicatie  mail
Joost van Eyk Overall Technisch Manager  mail
Josje Wijckmans Voorzitter lijncoördinatoren  mail
Technische Commissie
Joost van Eyk Overall Technisch Manager  mail
Thije Kuijlenburg Technisch manager ABC Jongens  mail
Arne Mook Technisch manager ABC Meisjes  mail
Thije Kuijlenburg Technisch manager D/E8  mail
Laurens Ashouwer Technisch Manager E6/F  mail
Saskia Bleumink Coördinator Trainersopleidingen
Rafael Bouts Loop- en krachttrainer
Berry Jansen Schuiling Klankbord
Keepersclub
Arkadiusz Matuszak Technisch manager Keepersclub  mail
Daphne Bruin Keeperstrainer Jongste Jeugd  mail
Ron Bollen Keeperstrainer ABCD-jeugd  mail
Dagmar Veehof Coördinator Keepersclub  mail
Wedstrijdsecretariaat
Carjolijn Jansen Wedstrijdsecretaris jeugd  mail
Victorien Wolters Wedstrijdsecretaris jeugd  mail
Zaalhockey
Bart Houtackers Voorzitter  mail
Dennis Payne Zalen  mail
Robert Winkel Zalen  mail
Senioren +
Julie Janssen Voorzitter  mail
Elftalcommissie
Elftalcommissie dames
Julie Janssen
Claire Oosterwaal  mail
Elftalcommissie heren
Wouter van den Reek  mail
Carolien van Houdt  mail
Ledenadministratie
Robert Edzes Koerts Ledenadministratie senioren  mail
Ledenadministratie senioren
Nicole Steenbrink  mail
Manager Heren 1
Evert Franken  mail
Top Hockey
Erik-Jan Mares  mail
Robert Edzes Koerts  mail
Léon Jansen  mail
Didier Gielisse  mail
Susan Kole
Maartje Smits
Trimhockey
Didier Gielisse Coordinator  mail
Charlotte van Roosmalen Wedstrijdcoördinator TX1  mail
Rutger Schaap Wedstrijdcoördinator TX2  mail
Anne-Claire Bruinsma Wedstrijdcoördinator TX3  mail
Wedstrijdsecretariaat
Oscar Sijberden Wedstrijdsecretaris senioren  mail
Sociability +
Jeugdbestuur
Amber Eloise Koetsier Voorzitter  mail
Mirjam Vossebeld Voorzitter  mail
Merel Boelhouwer  mail
Bastijn van Eerden  mail
Charlotte van de Gronden  mail
Esmée Dubbeld  mail
Iskander Schneeweisz  mail
Jannes Holdinga  mail
Jim Sluis  mail
Jip Vriens  mail
Joost van Egmond  mail
Lieke Oteman  mail
Linn de Groot  mail
Noa Bergervoet  mail
Rosa Koopman  mail
Siep Dokter  mail
Ouderfeest commissie
Diederik Bekkering Voorzitter  mail
Sociability Jongste Jeugd
Claudy Dekker Voorzitter  mail
Marjolein Lamme-van Boxtel  mail
Fleur Besseling-hansen  mail
Bram Verhagen  mail
Ans Middelkoop  mail
Wander Ogterop  mail
Toernooicommissie
Bussiness trophy toernooi
Ben van der Deen Voorzitter  mail
Richard Verbree  mail
Niels Wintraaken Communicatie  mail
Icetrophy toernooi
Bert-Jan van den Akker Voorzitter  mail
Richard Verbree  mail
George Wels  mail
Jan Voskens toernooi
Joep van Zuidam Voorzitter  mail
Oscar Sijberden  mail
Pandatoernooi
Edward Brons Voorzitter  mail
Agnes Van Gool Penningmeester  mail
Madelon Bracke  mail
Marion van Oirschot  mail
Jelle Aldewereld  mail
Mieke Deiters  mail
Ad Niesten
Communicatie & Marketing +
Marjolijn Brachten Voorzitter  mail
Léon Jansen Applicatiebeheerder LISA  mail
Jorrit Spruijt Vormgever  mail
Stavroula van Malenstein-Moustaka Communicatie Sponsoren  mail
Marjolijn Brachten Social Media  mail
Carolien Fledderus Communicatie Jeugd  mail
Algemeen +
Sophie van Eijsden Vertrouwenspersoon  mail
Manon Hillegers Vertrouwenspersoon  mail
Contributie zaken
Hedwig van de Nieuwenhof  mail
Discipline commissie
Bert-Jan van den Akker Voorzitter  mail
Ans Middelkoop  mail
Wen Lim  mail
Jan Herman Korthals Altes  mail
Raad van Advies
Herman Goedman Voorzitter  mail
Roelf Hagoort  mail
Marco Merkx  mail
Sport Medische commissie
Caroline Hulshoff Voorzitter  mail
Lonneke Geurts  mail
Hans Delfgou  mail
Milan Andrlik  mail
Sponsoring +
Niels Wintraaken Voorzitter  mail
Anne Scholten
Nicole de Wit  mail
Facilitaire Zaken +
Daan Timmerman Voorzitter  mail
Accommodatie
Daan Timmerman Sleutelplanbeheerder  mail
Daan Timmerman Horeca  mail
Daan Timmerman BSO  mail
Bouwcommissie
Maarten Jansen Voorzitter  mail
Rene Dioncre  mail
Niels Geelkerken  mail
Rob Smits  mail
Jaap van Geloven  mail
Daan Timmerman  mail
Kluscommissie
Erik Plomp  mail
Krijn Korfage  mail
Klaas de Jong  mail
Robert Edzes Koerts Voorzitter  mail
Materiaalcommissie
Febe Otten Voorzitter  mail
Techniek en geluid
Oscar Tasseron
SAP +
Joost Volker Voorzitter  mail
Rene Dioncre Penningmeester  mail
Aat Grinwis Groundsman  mail
SAP Raad van Toezicht +
Anita van Rooijen Voorzitter  mail
Harry van Reenen  mail
Stefan van Wolffelaar  mail