Wedstrijdschema
laat schema zien voor

1 februari | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes 6E2 zaal 20226 Larensche Mixed Hockey Club M6E1 0 11:50 12:20 LAREN NH
Weetabix Hal Laren
Eemnesserweg 33A
1251NB LAREN NH
hal: veld 1
Meisjes 6E2 zaal 20172 't Spandersbosch M6E1 0 11:10 11:40 LAREN NH
Weetabix Hal Laren
Eemnesserweg 33A
1251NB LAREN NH
hal: veld 1
Meisjes 6E3 zaal 19417 CMHC M6E2 0 13:10 13:40 HILVERSUM
Lieberg, Optisport De
Jan van der Heijdenstraat 174
1221EJ HILVERSUM
hal: veld 1
Meisjes 6E3 zaal 19510 't Spandersbosch M6E2 0 12:30 13:00 HILVERSUM
Lieberg, Optisport De
Jan van der Heijdenstraat 174
1221EJ HILVERSUM
hal: veld 1
Meisjes 6E4 zaal 19775 MHC Vianen M6E1 0 12:50 13:20 BUNNIK
Sportdome Bunnik
Tolhuislaan 3N
3981HR BUNNIK
hal: veld 2
Meisjes 6E4 zaal 19825 Holestick M6E1 0 11:30 12:00 BUNNIK
Sportdome Bunnik
Tolhuislaan 3N
3981HR BUNNIK
hal: veld 2
Meisjes 6E5 zaal 19210 Hockeyclub UNO M6E3 0 10:50 11:20 BUNNIK
Sportdome Bunnik
Tolhuislaan 3N
3981HR BUNNIK
hal: veld 2
Meisjes 6E5 zaal 19159 SV Kampong Hockey M6E8 0 09:30 10:00 BUNNIK
Sportdome Bunnik
Tolhuislaan 3N
3981HR BUNNIK
hal: veld 2
Meisjes 8E1 zaal 20602 SV Kampong Hockey M8E1 0 09:50 10:20 UTRECHT
Let op: Uittenue mee!   
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 2
Meisjes 8E1 zaal 20497 Hockeyclub SCHC M8E2 0 09:10 09:40 UTRECHT
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 2
Meisjes 8E3 zaal 19331 SV Kampong Hockey M8E5 0 11:10 11:40 BILTHOVEN
Let op: Uittenue mee!   
Voordaan Blaashal
Tweelingen 142
3721WZ BILTHOVEN
hal: veld 2
Meisjes 8E3 zaal 19378 MMHC Voordaan M8E3 0 11:50 12:20 BILTHOVEN
Voordaan Blaashal
Tweelingen 142
3721WZ BILTHOVEN
hal: veld 2
Jongens 6E1 zaal 21021 HC Rijnvliet J6E1 0 13:50 14:20 UTRECHT
Let op: Uittenue mee!   
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 3
Jongens 6E1 zaal 20970 MMHC Voordaan J6E1 0 13:10 13:40 UTRECHT
Let op: Uittenue mee!   
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 3
Jongens 6E2 zaal 18893 Larensche Mixed Hockey Club J6E2 0 09:50 10:20 LAREN NH
Let op: Uittenue mee!   
Weetabix Hal Laren
Eemnesserweg 33A
1251NB LAREN NH
hal: veld 2
Jongens 6E2 zaal 18917 't Spandersbosch J6E1 0 11:10 11:40 LAREN NH
Weetabix Hal Laren
Eemnesserweg 33A
1251NB LAREN NH
hal: veld 2
Jongens 6E3 zaal 20666 SV Kampong Hockey J6E2 0 10:30 11:00 UTRECHT
Let op: Uittenue mee!   
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 2
Jongens 6E3 zaal 20764 H.C. Eemvallei J6E4 0 11:10 11:40 UTRECHT
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 2

1 februari | Jeugd 11-tallen

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes A2 zaal 22286 Baarnse Mixed Hockey Vereniging MA12C 0 17:10 17:40 LAREN NH
Weetabix Hal Laren
Eemnesserweg 33A
1251NB LAREN NH
hal: veld 1
Meisjes A2 zaal 22369 M.H.C. Weesp MA2 0 16:30 17:00 LAREN NH
Let op: Uittenue mee!   
Weetabix Hal Laren
Eemnesserweg 33A
1251NB LAREN NH
hal: veld 1
Meisjes A4 zaal 31016 Baarnse Mixed Hockey Vereniging MA3 0 13:00 13:30 BAARN
Baarnse (M.H.V.)
de Geerenweg 10
3741RS BAARN
hal: Veld 2
Meisjes A4 zaal 30678 MHC Fletiomare MA6 0 13:40 14:10 BAARN
Baarnse (M.H.V.)
de Geerenweg 10
3741RS BAARN
hal: Veld 2
Meisjes A5 zaal 31609 Doornse Hockey Club MA2 0 14:50 15:20 BUNNIK
Fluiten: Sander Rietbroek (Veteranen B) en Jose Torres
Sportdome Bunnik
Tolhuislaan 3N
3981HR BUNNIK
hal: veld 2
Meisjes A5 zaal 31593 CMHC MA1 0 13:30 14:00 BUNNIK
Fluiten: Sander Rietbroek (Veteranen B) en Jose Torres
Sportdome Bunnik
Tolhuislaan 3N
3981HR BUNNIK
hal: veld 2
Meisjes B12 zaal 26990 HC IJsseloever MB11C 0 14:30 15:00 DEN DOLDER
Fluiten: Joost Volker en Niels Daemen (Jongens A3 zaal)
DOSC
Willem Arntszlaan 92
3734EJ DEN DOLDER
hal: veld 1
Meisjes B12 zaal 26818 Schaerweijde MB12C 0 15:50 16:20 DEN DOLDER
Fluiten: Joost Volker en Niels Daemen (Jongens A3 zaal)
DOSC
Willem Arntszlaan 92
3734EJ DEN DOLDER
hal: veld 1
Meisjes C12 zaal 27126 M.H.C. Weesp MC12C 0 13:50 14:20 DEN DOLDER
Let op: Uittenue mee!   
Fluiten: Dolf Dijkstra en Bastiaan de Bevere (Veteranen A)
DOSC
Willem Arntszlaan 92
3734EJ DEN DOLDER
hal: veld 1
Meisjes C12 zaal 27470 MHV Maarssen MC12C 0 12:30 13:00 DEN DOLDER
Fluiten: Dolf Dijkstra en Bastiaan de Bevere (Veteranen A)
DOSC
Willem Arntszlaan 92
3734EJ DEN DOLDER
hal: veld 1
Jongens C4 zaal 21899 SV Kampong Hockey JC7 0 14:30 15:00 UTRECHT
Let op: Uittenue mee!   
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 2
Jongens C4 zaal 21732 Larensche Mixed Hockey Club JC5 0 15:10 15:40 UTRECHT
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 2

1 februari | Senioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Dames 6 zaal 29427 SV Kampong Hockey D18 0 16:50 17:20 BUNNIK
Sportdome Bunnik
Tolhuislaan 3N
3981HR BUNNIK
hal: veld 2
Dames 6 zaal 29258 SV Kampong Hockey D14 0 15:30 16:00 BUNNIK
Sportdome Bunnik
Tolhuislaan 3N
3981HR BUNNIK
hal: veld 2
Dames 7 zaal 33900 SV Kampong Hockey D19 0 19:10 19:40 BILTHOVEN
Voordaan Blaashal
Tweelingen 142
3721WZ BILTHOVEN
hal: veld 3
Dames 7 zaal 33865 U.S.H.C. D6 0 19:50 20:20 BILTHOVEN
Voordaan Blaashal
Tweelingen 142
3721WZ BILTHOVEN
hal: veld 3
Heren Jong 1 zaal 28295 MMHC Voordaan HJ1 0 17:50 18:20 BILTHOVEN
Voordaan Blaashal
Tweelingen 142
3721WZ BILTHOVEN
hal: veld 3
Heren Jong 1 zaal 28123 U.S.H.C. H7 0 17:10 17:40 BILTHOVEN
Voordaan Blaashal
Tweelingen 142
3721WZ BILTHOVEN
hal: veld 3
Veteranen C !Oefenwedstrijd 13:45 3 DOEN Legal veld  info
Reservering: Niels Wintraaken
Veteranen C !Oefenwedstrijd 13:45 2 Muntstad veld  info
Reservering: Niels Wintraaken
Veteranen C !Oefenwedstrijd 12:00 3 DOEN Legal veld  info
Reservering: Niels Wintraaken
Veteranen C !Oefenwedstrijd 15:30 1 Rabobank veld  info
Reservering: Niels Wintraaken
Veteranen C !Oefenwedstrijd 15:30 2 Muntstad veld  info
Reservering: Niels Wintraaken
Veteranen C !Oefenwedstrijd 12:00 2 Muntstad veld  info
Reservering: Niels Wintraaken
Veteranen C !Oefenwedstrijd 15:30 3 DOEN Legal veld  info
Reservering: Niels Wintraaken
Veteranen C !Oefenwedstrijd 12:00 1 Rabobank veld  info
Reservering: Niels Wintraaken
Veteranen C !Oefenwedstrijd 13:45 1 Rabobank veld  info
Reservering: Niels Wintraaken