Wedstrijdschema
laat schema zien voor

1 oktober | Jeugd 11-tallen

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes O16-3 Hockey Club Houten MO16-3 30 n.n.b uit -   info

1 oktober | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Jongens O8-3 HMHC JO8-4 45 07:15 08:30 uit - KG Zand  info
Jongens O9-1 Hockey Club Naarden JO9-1 45 07:15 08:30 uit - KG Semi  info
Let op: Uittenue mee!   

1 oktober | Jeugd 11-tallen

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes O12-1 Hockeyclub SCHC MO12-1 30 07:15 08:45 uit - KG Water  info

1 oktober | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes O8-2 HMHC MO8-7 45 07:15 08:30 uit - KG Zand  info
Jongens O10-1 DMHC Shinty JO10-2 15 07:45 08:30 uit - KG Semi  info

1 oktober | Jeugd 11-tallen

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Jongens O12-1 Hockey Club Houten JO12-1 07:45 08:30 1 Rabobank veld  info
Fluiten: Léon Jansen en Emile Raymakers

1 oktober | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes O10-1A Schaerweijde MO10-2 15 0 0 uit - KG Semi  info
Meisjes O10-2A Schaerweijde MO10-4 15 0 0 uit - KG Semi  info

1 oktober | Jeugd 11-tallen

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes O12-2B DMHC Shinty MO12-3 15 07:45 08:30 uit - KG Water  info
Jongens O12-3B MHC Soest JO12-3 08:00 08:30 2 Broekhuis veld  info

1 oktober | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes O8-5 Doornse Hockey Club MO8-1 30 08:00 09:00 uit - KG Water  info
Meisjes O9-3 M.H.C. Hoevelaken MO9-2 30 08:00 09:00 uit - KG Zand  info
Let op: Uittenue mee!   
Jongens O8-2 VMHC Spitsbergen JO8-1 08:15 08:45 3 DOEN Legal veld  info
Meisjes O8-1 MHC Fletiomare MO8-11 08:15 08:45 3 DOEN Legal veld  info
Meisjes O8-3 DMHC Shinty MO8-2 08:15 08:45 3 DOEN Legal veld  info
Meisjes O8-4 SV Kampong Hockey MO8-3 08:15 08:45 3 DOEN Legal veld  info
Jongens O10-2A SV Kampong Hockey JO10-5 08:30 09:00 4 Bernard Mulder veld (1/2 veld)  info
Jongens O10-2B Larensche Mixed Hockey Club JO10-Rood 45 0 0 uit - KG Zand  info
Let op: Uittenue mee!   
Jongens O8-1 MHC Fletiomare JO8-5 30 08:30 09:30 uit - KG Zand  info
Let op: Uittenue mee!   
Jongens O9-4 CMHC JO9-1 45 09:00 10:15 uit - KG Semi  info
Jongens O9-2 Dorsteti JO9-1 09:20 09:50 3 DOEN Legal veld  info

1 oktober | Jeugd 11-tallen

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes O14-1 Hockeyclub SCHC MO14-2 09:20 10:20 1 Rabobank veld  info
Fluiten: Bastiaan de Bevere (Heren 45-1) en Joost Volker

1 oktober | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes O9-1 Hockeyclub SCHC MO9-1 09:20 09:50 3 DOEN Legal veld  info
Meisjes O9-2 Doornse Hockey Club MO9-3 09:20 09:50 3 DOEN Legal veld  info
Meisjes O9-4 Schaerweijde MO9-1 09:20 09:50 5 Gemeente Zeist (1/4 veld)  info
Meisjes O9-5 Hockeyclub Amersfoort MO9-1 09:20 09:50 3 DOEN Legal veld  info

1 oktober | Jeugd 11-tallen

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Jongens O14-2 HC Rijnvliet JO14-1 09:35 10:20 2 Broekhuis veld  info
Jongens O12-2 HMHC JO12-2 45 09:50 11:20 uit - KG Zand  info

1 oktober | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes O10-1B Schaerweijde MO10-1 09:50 10:20 4 Bernard Mulder veld (1/2 veld)  info

1 oktober | Jeugd 11-tallen

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes O12-2A VMHC Spitsbergen MO12-2 10:15 11:00 3 DOEN Legal veld  info

1 oktober | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes O10-2B MHC Woerden MO10-4 11:10 11:40 4 Bernard Mulder veld (1/2 veld)  info

1 oktober | Jeugd 11-tallen

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes O16-1 Hockeyclub 's-Hertogenbosch MO16-1 0 11:20 12:20 uit - KG Water  info
Meisjes O14-2 't Spandersbosch MO14-3 11:25 12:10 2 Broekhuis veld  info
Meisjes O18-1 Schaerweijde MO18-1 11:40 12:10 1 Rabobank veld  info
Meisjes O12-3A HC Kromme Rijn MO12-4 15 12:00 12:45 uit - KG Zand  info
Meisjes O12-3B HC Rijnvliet MO12-6 12:05 12:35 3 DOEN Legal veld  info
Jongens O14-1 Zwaluwen Utrecht JO14-1 30 13:00 14:30 uit - KG Semi  info
Let op: Uittenue mee!   
Jongens O16-1 BH&BC Breda JO16-1 0 13:00 14:00 uit - KG Water  info
Meisjes O14-6 Holestick MO14-1 45 13:00 14:15 uit - KG Zand  info
Meisjes O16-5 VMHC Spitsbergen MO16-3 45 13:10 14:25 uit - KG Zand  info
Jongens O14-3 MHCN JO14-2 13:30 14:00 1 Rabobank veld  info
Meisjes O14-5 Hockeyclub Amersfoort MO14-7 13:30 14:00 2 Broekhuis veld  info
Jongens O12-3A Hockey Club Houten JO12-3 13:40 14:10 3 DOEN Legal veld  info
Jongens O16-2 Hockeyclub SCHC JO16-3 30 13:40 14:55 uit - KG Zand  info
Jongens O18-1 V.M.H.C. Geel-Zwart JO18-1 0 14:00 15:00 uit - KG Water  info
Jongens O18-3 HC Geldermalsen JO18-1 45 14:00 15:15 uit - KG Water  info
Meisjes O14-4 Hockeyclub Montfoort MO14-2 45 14:30 15:45 uit - KG Zand  info
Jongens O16-3 MMHC Voordaan JO16-2 30 14:40 15:40 uit - KG Water  info
Let op: Uittenue mee!   
Jongens O18-2 't Spandersbosch JO18-2 15:05 15:50 2 Broekhuis veld  info
Fluiten: Robert-Jan Kramer en Peter Toes
Meisjes O18-2 MHC Woerden MO18-1 15:05 15:50 1 Rabobank veld  info
Fluiten: Erik-Jan Mares (H - niet ingedeelden) en Ger Becks
Meisjes O16-4 MHC Leusden MO16-5 15:15 15:45 3 DOEN Legal veld  info
Meisjes O16-2 Baarnse Mixed Hockey Vereniging MO16-1 16:55 17:40 1 Rabobank veld  info
Fluiten: Harry Gimbel en Jose Torres
Meisjes O18-4 VMHC Spitsbergen MO18-2 17:10 17:40 2 Broekhuis veld  info
Fluiten: Harry van der Schoot en Aat Grinwis
Meisjes O18-3 HC Kromme Rijn MO18-2 15 17:20 18:05 uit - KG Zand  info