Wedstrijdschema
laat schema zien voor

19 januari | Jeugd 11-tallen

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes B3 zaal 28045 Dorsteti MB2 0 08:30 09:00 WIJK BIJ DUURSTEDE
Let op: Uittenue mee!   
Marienhoeve
Lekdijk Oost 15
3960DB WIJK BIJ DUURSTEDE
hal: 2
Meisjes D1 zaal 25917 MHC Leusden MD1 0 08:30 09:00 ZEIST
Fluiten: Mathijs de Bevere (Jongens B2 zaal) en Mathijs Adang (Heren Jong Senioren 2)
Dijnselburg
Badmeester Schenkpad 2
3705GK ZEIST
hal: veld 1
Meisjes D12 zaal 28473 't Spandersbosch MD12C 0 08:30 09:00 HILVERSUM
Dudok Arena, Optisport
Arena 303
1213NW HILVERSUM
hal: veld 1
Meisjes B3 zaal 27700 Doornse Hockey Club MB2 0 09:10 09:40 WIJK BIJ DUURSTEDE
Marienhoeve
Lekdijk Oost 15
3960DB WIJK BIJ DUURSTEDE
hal: 2
Meisjes D12 zaal 28131 HMHC MD12C 0 09:10 09:40 HILVERSUM
Dudok Arena, Optisport
Arena 303
1213NW HILVERSUM
hal: veld 1

19 januari | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes 8E4 zaal 18648 HC Leerdam M8E3 0 09:30 10:00 LEERDAM
Leerdam, Laco Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG LEERDAM
hal: 1

19 januari | Jeugd 11-tallen

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes D1 zaal 25745 MHV Maarssen MD1 0 09:50 10:20 ZEIST
Fluiten: Mathijs Adang (Heren Jong Senioren 2) en Mathijs de Bevere (Jongens B2 zaal)
Dijnselburg
Badmeester Schenkpad 2
3705GK ZEIST
hal: veld 1

19 januari | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes 8E4 zaal 18627 't Spandersbosch M8E6 0 10:10 10:40 LEERDAM
Leerdam, Laco Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG LEERDAM
hal: 1

19 januari | Jeugd 11-tallen

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Jongens D1 zaal 28423 't Spandersbosch JD1 0 10:30 11:00 ZEIST
Fluiten: Carjolijn Jansen en Aidan van Biert (Jongens B3 zaal)
Dijnselburg
Badmeester Schenkpad 2
3705GK ZEIST
hal: veld 1
Meisjes C5 zaal 32466 Hockeyclub Amersfoort MC8 0 10:30 11:00 AMERSFOORT
Juliana van Stolberg
Graaf Hendriklaan 146
3818DN AMERSFOORT
hal: veld 1
Meisjes D5 zaal 23471 MHC Woerden MD5 0 10:30 11:00 WOERDEN
AT the Office Dome
Waardsedijk 35
3448HV WOERDEN
hal: 2. Royal Campen Court
Meisjes C5 zaal 32492 Doornse Hockey Club MC5 0 11:10 11:40 AMERSFOORT
Juliana van Stolberg
Graaf Hendriklaan 146
3818DN AMERSFOORT
hal: veld 1
Meisjes D5 zaal 23640 HC Kromme Rijn MD4 0 11:10 11:40 WOERDEN
AT the Office Dome
Waardsedijk 35
3448HV WOERDEN
hal: 2. Royal Campen Court

19 januari | Senioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Dames 1 zaal 21169 MHC Fletiomare D1 0 11:40 12:10 UTRECHT
Olympos, Sportcentrum
Uppsalalaan 3
3584CT UTRECHT
hal: 2 (groen)

19 januari | Jeugd 11-tallen

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Jongens D1 zaal 28251 Gooische Hockey Club JD1 0 11:50 12:20 ZEIST
Let op: Uittenue mee!   
Fluiten: Carjolijn Jansen en Aidan van Biert (Jongens B3 zaal)
Dijnselburg
Badmeester Schenkpad 2
3705GK ZEIST
hal: veld 1
Jongens D3 zaal 30132 Hockey Club Houten JD3 0 12:30 13:00 ZEIST
Fluiten: Ole Zandbergen (Jongens B2 zaal) en Maurits de Visser (Jongens B2 zaal)
Arbitrage: Jongens B2 zaal
Koppeling, De
De Clomp 1918
3704KS ZEIST
hal: 1
Meisjes B5 zaal 21580 HMHC MB7 0 12:30 13:00 ZEIST
Fluiten: Jose Torres en Sybren Henstra (Veteranen VL2)
Dijnselburg
Badmeester Schenkpad 2
3705GK ZEIST
hal: veld 1
Meisjes C12 zaal 29696 HMHC MC12C 0 12:30 13:00 HILVERSUM
Kerkelanden, Optisport Sportcentrum
Franciscusweg 6a
1216SK HILVERSUM
hal: 1
Jongens D12 zaal 21593 Driebergse Mixed Hockey Club Shinty JD12C 0 13:10 13:40 HILVERSUM
Lieberg, Optisport De
Jan van der Heijdenstraat 174
1221EJ HILVERSUM
hal: 1
Jongens D2 zaal 34132 MHC Maarn /Doorn JD1 0 13:10 13:40 MAARSSEN
OVVO-Hal
Amsterdamsestraatweg 2
3542AK MAARSSEN
hal: veld 1
Meisjes C12 zaal 30038 Driebergse Mixed Hockey Club Shinty MC12C 0 13:10 13:40 HILVERSUM
Kerkelanden, Optisport Sportcentrum
Franciscusweg 6a
1216SK HILVERSUM
hal: 1

19 januari | Senioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Dames 1 zaal 21181 Almeerse HC D1 0 13:30 14:00 UTRECHT
Olympos, Sportcentrum
Uppsalalaan 3
3584CT UTRECHT
hal: 1 (geel)

19 januari | Jeugd 11-tallen

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Jongens D12 zaal 21427 't Spandersbosch JD12C 0 13:50 14:20 HILVERSUM
Lieberg, Optisport De
Jan van der Heijdenstraat 174
1221EJ HILVERSUM
hal: 1
Jongens D2 zaal 21935 MHV Maarssen JD1 0 13:50 14:20 MAARSSEN
OVVO-Hal
Amsterdamsestraatweg 2
3542AK MAARSSEN
hal: veld 1
Jongens D3 zaal 30304 MHC Fletiomare JD6 0 13:50 14:20 ZEIST
Fluiten: Cas van Oostveen (Jongens B2 zaal) en Ole Zandbergen (Jongens B2 zaal)
Arbitrage: Jongens B2 zaal
Koppeling, De
De Clomp 1918
3704KS ZEIST
hal: 1
Meisjes B5 zaal 21499 MHC Woerden MB4 0 13:50 14:20 ZEIST
Fluiten: Jose Torres en Sybren Henstra (Veteranen VL2)
Dijnselburg
Badmeester Schenkpad 2
3705GK ZEIST
hal: veld 1
Jongens B12 zaal 28427 Hockey Club Naarden JB12C 0 14:30 15:00 NAARDEN
Let op: Uittenue mee!   
Lunet, Sportcentrum De
Amersfoortsestraatweg 16
1411HD NAARDEN
hal: veld 1
Jongens B3 zaal 26198 Driebergse Mixed Hockey Club Shinty JB3 0 14:30 15:00 LEERSUM
Binder, De
Hoflaan 29
3956ED LEERSUM
hal: veld 1
Jongens B4 zaal 27399 MHC Fletiomare JB5 0 14:30 15:00 VLEUTEN
Let op: Uittenue mee!   
Fletio Dome
Alendorperplaats 1
3451GZ VLEUTEN
hal: veld 2 (Fletiodome)
Meisjes B2 zaal 26329 Doornse Hockey Club MB1 0 14:30 15:00 DOORN
Steinheim Sport- en bowlingcentrum
Wijngaardsesteeg 1
3941MB DOORN
hal: 1
Meisjes C1 zaal 26971 M.H.C. LELYSTAD MC1 0 14:30 15:00 ZEIST
Fluiten: Thijs Aarnoudse (Jongens A2 zaal) en Ger Becks
Dijnselburg
Badmeester Schenkpad 2
3705GK ZEIST
hal: veld 1
Meisjes C3 zaal 23491 Hockeyclub Amersfoort MC5 0 14:30 15:00 ZEIST
Fluiten: Stijn Groen (Jongens A3 zaal) en Tijmen Schutgens (Jongens A3 zaal)
Arbitrage: Jongens A3 zaal
Koppeling, De
De Clomp 1918
3704KS ZEIST
hal: 1
Jongens B12 zaal 28085 Gooische Hockey Club JB12C 0 15:10 15:40 NAARDEN
Lunet, Sportcentrum De
Amersfoortsestraatweg 16
1411HD NAARDEN
hal: veld 1
Jongens B3 zaal 26031 MMHC Voordaan JB3 0 15:10 15:40 LEERSUM
Binder, De
Hoflaan 29
3956ED LEERSUM
hal: veld 1
Jongens B4 zaal 27227 MHC Woerden JB3 0 15:10 15:40 VLEUTEN
Fletio Dome
Alendorperplaats 1
3451GZ VLEUTEN
hal: veld 2 (Fletiodome)
Meisjes B2 zaal 26152 Hockeyclub Amersfoort MB2 0 15:10 15:40 DOORN
Steinheim Sport- en bowlingcentrum
Wijngaardsesteeg 1
3941MB DOORN
hal: 1

19 januari | Senioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Heren 1 zaal 21136 Gooische Hockey Club H1 0 15:20 15:50 UTRECHT
Olympos, Sportcentrum
Uppsalalaan 3
3584CT UTRECHT
hal: 1 (geel)

19 januari | Jeugd 11-tallen

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes C1 zaal 26799 Hockeyclub SCHC MC2 0 15:50 16:20 ZEIST
Fluiten: Ger Becks en Thijs Aarnoudse (Jongens A2 zaal)
Dijnselburg
Badmeester Schenkpad 2
3705GK ZEIST
hal: veld 1
Meisjes C3 zaal 23575 't Spandersbosch MC5 0 15:50 16:20 ZEIST
Fluiten: Max Maes (Jongens A3 zaal)
Arbitrage: Jongens A3 zaal
Koppeling, De
De Clomp 1918
3704KS ZEIST
hal: 1
Jongens A12 zaal 29588 SV Kampong Hockey JA12C 0 16:30 17:00 UTRECHT
Let op: Uittenue mee!   
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 3
Meisjes B4 zaal 30259 Schaerweijde MB6 0 16:30 17:00 ZEIST
Fluiten: Harry Gimbel en Jaap Veerman (Veteranen D)
Dijnselburg
Badmeester Schenkpad 2
3705GK ZEIST
hal: veld 1
Meisjes C4 zaal 25077 H.C. Eemvallei MC7 0 16:30 17:00 AMERSFOORT
Midland
Zangvogelweg 138
3815DP AMERSFOORT
hal: 1

19 januari | Senioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Dames Jong Senioren 3 zaal 26159 MHC Soest DJ2 0 17:00 17:30 BAARN
Let op: Uittenue mee!   
Baarnse (M.H.V.)
de Geerenweg 10
3741RS BAARN
hal: Veld 2
Heren 1 zaal 21180 HMHC H1 0 17:10 17:40 UTRECHT
Olympos, Sportcentrum
Uppsalalaan 3
3584CT UTRECHT
hal: 2 (groen)

19 januari | Jeugd 11-tallen

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Jongens A12 zaal 29933 Hockeyclub SCHC JA12C 0 17:10 17:40 UTRECHT
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 3
Meisjes C4 zaal 25256 HC Kromme Rijn MC2 0 17:10 17:40 AMERSFOORT
Midland
Zangvogelweg 138
3815DP AMERSFOORT
hal: 1

19 januari | Senioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Dames Jong Senioren 3 zaal 25990 Hockeyclub SCHC DJ3 0 17:40 18:10 BAARN
Baarnse (M.H.V.)
de Geerenweg 10
3741RS BAARN
hal: Veld 2

19 januari | Jeugd 11-tallen

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes B4 zaal 30431 Holestick MB2 0 17:50 18:20 ZEIST
Fluiten: Jaap Veerman (Veteranen D) en Harry Gimbel
Dijnselburg
Badmeester Schenkpad 2
3705GK ZEIST
hal: veld 1
Meisjes A2 zaal 22873 MHV Maarssen MA3 0 18:30 19:00 MAARSSEN
Let op: Uittenue mee!   
OVVO-Hal
Amsterdamsestraatweg 2
3542AK MAARSSEN
hal: veld 1
Meisjes A4 zaal 27938 SV Kampong Hockey MA7 0 18:30 19:00 ZEIST
Fluiten: Haico de Boer en Bastiaan de Bevere (Veteranen A)
Koppeling, De
De Clomp 1918
3704KS ZEIST
hal: 1

19 januari | Senioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Dames 2 zaal 25154 MMHC Voordaan D2 0 19:10 19:40 LAREN NH
Let op: Uittenue mee!   
Weetabix Hal Laren
Eemnesserweg 33A
1251NB LAREN NH
hal: veld 2

19 januari | Jeugd 11-tallen

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes A2 zaal 22706 M.H.C. Weesp MA2 0 19:10 19:40 MAARSSEN
OVVO-Hal
Amsterdamsestraatweg 2
3542AK MAARSSEN
hal: veld 1

19 januari | Senioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Dames 2 zaal 25324 Larensche Mixed Hockey Club D2 0 19:50 20:20 LAREN NH
Weetabix Hal Laren
Eemnesserweg 33A
1251NB LAREN NH
hal: veld 2

19 januari | Jeugd 11-tallen

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes A4 zaal 27764 HC IJsseloever MA5 0 19:50 20:20 ZEIST
Fluiten: Haico de Boer en Bastiaan de Bevere (Veteranen A)
Koppeling, De
De Clomp 1918
3704KS ZEIST
hal: 1