Wedstrijdschema
laat schema zien voor

7 november | Jeugd 11-tallen

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Jongens D2 !Oefenwedstrijd Jongens 8E1 08:30 1 Rabobank veld  info
Fluiten: Job van Oirschot (Jongens A1) en Jonas Boonstra (Jongens A1)
Arbitrage: Jongens A1
10 tegen 10 op driekwart veld

7 november | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Jongens F1 !Oefenwedstrijd Jongens F2 09:00 3 DOEN Legal veld  info
A
Jongens F3 !Oefenwedstrijd Jongens F4 09:00 3 DOEN Legal veld  info
C
Meisjes 8E3 !Oefenwedstrijd Jongens 8E3 09:00 4 Bernard Mulder veld (1/2 veld)  info
Meisjes 6E4 !Oefenwedstrijd Meisjes 6E5 10:00 3 DOEN Legal veld  info

7 november | Jeugd 11-tallen

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes D3 !Oefenwedstrijd Meisjes C4 10:05 2 Broekhuis veld  info
Arbitrage: Meisjes B1
Jongens D3 !Oefenwedstrijd Jongens D4 10:20 1 Rabobank veld  info
Fluiten: Mara Renes (Meisjes A3) en Anna Spitsbaard (Meisjes A3)
Arbitrage: Meisjes A3

7 november | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes 8E2 !Oefenwedstrijd Jongens 8E2 10:20 4 Bernard Mulder veld (1/2 veld)  info

7 november | Jeugd 11-tallen

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Jongens B4 !Oefenwedstrijd Meisjes B3 11:30 3 DOEN Legal veld  info
Fluiten: Jaap Veerman (Veteranen D) en Jose Torres
Jongens C2 !Oefenwedstrijd Jongens D1 11:55 2 Broekhuis veld  info
Fluiten: Marije Jansen (Meisjes A1) en Niels Daemen (Heren Jong Senioren 3)
Meisjes B1 !Oefenwedstrijd Jongens C1 12:10 1 Rabobank veld  info
Fluiten: Bastiaan de Bevere (Veteranen A) en Dolf Dijkstra
Jongens C3 !Oefenwedstrijd Meisjes C3 13:15 3 DOEN Legal veld  info
Arbitrage: Jongens A2
Meisjes B2 !Oefenwedstrijd Meisjes A5 13:45 2 Broekhuis veld  info
Fluiten: Thijs Aarnoudse en Léon Jansen
Jongens A1 !Oefenwedstrijd 14:00 1 Rabobank veld  info
Meisjes A4 !Oefenwedstrijd Meisjes A3 15:35 2 Broekhuis veld  info
Fluiten: Aat Grinwis (Veteranen 45C) en Harry Gimbel
Jongens A2 !Oefenwedstrijd Jongens B2 15:50 1 Rabobank veld  info
Fluiten: Ger Becks en Willy Swinkels