Wedstrijdschema
laat schema zien voor

17 februari | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
J6E4 zaal 44185 Hockeyclub UNO JE1 0 11:10 11:40 UTRECHT
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 3

17 februari | Senioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Dames 3 !Oefenwedstrijd 13:00 1 Rabobank veld  info
Reservering: Iris Duininck
Heren 6 !Oefenwedstrijd 14:30 2 Muntstad veld  info
Reservering: Wouter van den Reek
Veteranen A !Oefenwedstrijd Voordaan HA 11:00 1 Rabobank veld  info
Reservering: Arjan v/d Valk
Heren Jong Senioren 1 !Oefenwedstrijd IJburg 12:00 2 Muntstad veld  info
Reservering: Jesse Aalders

17 februari | Jeugd 11-tallen

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Jongens D2 zaal 39974 Driebergse Mixed Hockey Club Shinty JD3 0 09:50 10:20 DRIEBERGEN-RIJSENBURG
Hoenderdaal
Hoendersteeg 7
3972NA DRIEBERGEN-RIJSENBURG
hal: 1

17 februari | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
M6E4 zaal 30457 HC Kromme Rijn ME2 0 11:10 11:40 SCHERPENZEEL GLD
Breehoek, Kulturhus De
Marktstraat 59
3925JP SCHERPENZEEL GLD
hal: 1

17 februari | Senioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Dames 2 zaal 42350 SV Kampong Hockey D7 0 19:50 20:20 UTRECHT
Let op: Uittenue mee!   
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 1
Dames 2 zaal 42360 U.S.H.C. D2 0 19:10 19:40 UTRECHT
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 1
Dames 3 zaal 36780 Hockey Club Houten D3 0 18:30 19:00 HOUTEN
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
Dames 3 zaal 36512 U.S.H.C. D4 0 19:10 19:40 HOUTEN
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
Heren 5 zaal 31484 Hockeyclub SCHC H4 0 17:10 17:40 UTRECHT
Olympos, Sportcentrum
Uppsalalaan 3
3584CT UTRECHT
hal: 2 (groen)
Heren 5 zaal 31460 U.S.H.C. H4 0 17:50 18:20 UTRECHT
Olympos, Sportcentrum
Uppsalalaan 3
3584CT UTRECHT
hal: 2 (groen)

17 februari | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
J8E3 zaal 31162 Hockey Club Houten J8E3 0 09:50 10:20 DEN DOLDER
DOSC
Willem Arntszlaan 92
3734EJ DEN DOLDER
hal: veld 1

17 februari | Jeugd 11-tallen

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Jongens A12 zaal 43499 HC IJsseloever JA1 0 15:10 15:40 VLEUTEN
Fletiomare (M.H.C.)
Alendorperplaats 1
3451GZ VLEUTEN
hal: 2 (Fletiodome)
Jongens A12 zaal 43495 MHC Fletiomare JA12C 0 14:30 15:00 VLEUTEN
Let op: Uittenue mee!   
Fletiomare (M.H.C.)
Alendorperplaats 1
3451GZ VLEUTEN
hal: 2 (Fletiodome)
Jongens A2 zaal 32615 Doornse Hockey Club JA1 0 17:10 17:40 UTRECHT
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 2
Jongens B12 zaal 32263 Hockeyclub Amersfoort JB12C 0 17:30 18:00 AMERSFOORT
Juliana van Stolberg
Graaf Hendriklaan 146
3818DN AMERSFOORT
hal: 1
Jongens B12 zaal 32714 MMHC Voordaan JB12C 0 18:10 18:40 AMERSFOORT
Let op: Uittenue mee!   
Juliana van Stolberg
Graaf Hendriklaan 146
3818DN AMERSFOORT
hal: 1

17 februari | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
J6E4 zaal 44165 MHC Maarn JE1 0 11:50 12:20 UTRECHT
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 3

17 februari | Jeugd 11-tallen

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes A2 zaal 39160 MHC Fletiomare MA2 0 14:30 15:00 DEN DOLDER
Fluiten: Haico de Boer en Carjolijn Jansen
DOSC
Willem Arntszlaan 92
3734EJ DEN DOLDER
hal: veld 1
Meisjes B2 zaal 33615 Hockeyclub SCHC MB2 0 12:30 13:00 DEN DOLDER
Fluiten: Dolf Dijkstra en Audrey Both (Dames 4)
DOSC
Willem Arntszlaan 92
3734EJ DEN DOLDER
hal: veld 1
Meisjes B5 zaal 34270 Hockeyclub De Haaskamp MB1 0 10:10 10:40 VEENENDAAL
Veenendaal West
Veenslag 70
3905SL VEENENDAAL
hal: 1
Meisjes D1 zaal 39444 MHC Leusden MD1 0 15:50 16:20 STOUTENBURG
Schammer Dome
Schammersteeg 2
3835PT STOUTENBURG
hal: veld 1
Meisjes D1 zaal 38998 MHC Soest MD1 0 15:10 15:40 STOUTENBURG
Schammer Dome
Schammersteeg 2
3835PT STOUTENBURG
hal: veld 1
Meisjes D2 zaal 33069 SV Kampong Hockey MD3 0 10:30 11:00 ZEIST
Fluiten: Niels Daemen (Jongens B3 zaal) en Ties van der Deen (Jongens B3 zaal)
Koppeling, De
De Clomp 1918
3704KS ZEIST
hal: 1
Meisjes D2 zaal 33297 MMHC Voordaan MD13C 0 11:50 12:20 ZEIST
Fluiten: Niels Daemen (Jongens B3 zaal) en Ties van der Deen (Jongens B3 zaal)
Koppeling, De
De Clomp 1918
3704KS ZEIST
hal: 1
Meisjes D4 zaal 41032 Hockeyclub SCHC MD6 0 13:10 13:40 MAARSSEN
Safari
Bisonspoor 236
3605JM MAARSSEN
hal: 1

17 februari | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
J8E3 zaal 31154 HC Geldermalsen J8E1 0 08:30 09:00 DEN DOLDER
DOSC
Willem Arntszlaan 92
3734EJ DEN DOLDER
hal: veld 1

17 februari | Jeugd 11-tallen

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Jongens A2 zaal 32474 MHCN JA1 0 17:50 18:20 UTRECHT
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 2
Jongens D2 zaal 40223 MHCN JD1 0 09:10 09:40 DRIEBERGEN-RIJSENBURG
Hoenderdaal
Hoendersteeg 7
3972NA DRIEBERGEN-RIJSENBURG
hal: 1
Meisjes A2 zaal 39388 MHC Woerden MA1 0 15:50 16:20 DEN DOLDER
Fluiten: Haico de Boer en Carjolijn Jansen
DOSC
Willem Arntszlaan 92
3734EJ DEN DOLDER
hal: veld 1
Meisjes A5 zaal 31455 MHV Maarssen MA4 0 12:30 13:00 ZEIST
Fluiten: Ger Becks en Jose Torres
Koppeling, De
De Clomp 1918
3704KS ZEIST
hal: 1
Meisjes A5 zaal 31468 Loenense MHC MA4 0 13:50 14:20 ZEIST
Fluiten: Jose Torres en Ger Becks
Koppeling, De
De Clomp 1918
3704KS ZEIST
hal: 1
Meisjes B2 zaal 34074 MHV Maarssen MB2 0 13:50 14:20 DEN DOLDER
Let op: Uittenue mee!   
Fluiten: Dolf Dijkstra en Audrey Both (Dames 4)
DOSC
Willem Arntszlaan 92
3734EJ DEN DOLDER
hal: veld 1
Meisjes B5 zaal 34738 VMHC Spitsbergen MB4 0 09:30 10:00 VEENENDAAL
Veenendaal West
Veenslag 70
3905SL VEENENDAAL
hal: 1
Meisjes D4 zaal 41243 MHV Maarssen MD5 0 13:50 14:20 MAARSSEN
Let op: Uittenue mee!   
Safari
Bisonspoor 236
3605JM MAARSSEN
hal: 1

17 februari | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
M6E4 zaal 30373 Holestick ME1 0 10:30 11:00 SCHERPENZEEL GLD
Breehoek, Kulturhus De
Marktstraat 59
3925JP SCHERPENZEEL GLD
hal: 1