Trainingsschema
Dit schema loopt van 27-8-2018 t/m 21-10-2018
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 17:45 Jongens D1 Tjeerd Alkemade V1 - AB
16:15 - 17:30 Jongens D3 Bas Henstra
Peter Dieleman
V3 - AB
16:15 - 17:30 Meisjes D4 Brandon Toorop
David Themans
V3 - CD
16:30 - 20:30 extra trainingsoptie junioren Trainingsgroep V5 Bootcamp+looptraining
16:30 - 17:45 Jongens C3 V2 Carrousel training
16:30 - 17:45 Jongens C4 V2 Carrousel training
16:30 - 17:45 Meisjes C3 V2 Carrousel training
16:30 - 17:45 Meisjes C4 V2 Carrousel training
16:30 - 17:45 Meisjes C5 V4 Carrousel training
17:30 - 19:00 Meisjes B2 Douwe Steenhuisen
Tijmen Meijerink
V1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Maarten Bruisten
Thije Kuijlenburg
V3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Hidde Evekink
Klaas de Jong
Olivier Spruijt
V3 - CD
17:45 - 19:00 Jongens A3 V4 Carrousel training
17:45 - 19:00 Jongens B3 V2 Carrousel training
17:45 - 19:00 Jongens B4 V2 Carrousel training
17:45 - 19:00 Meisjes B3 V2 Carrousel training
17:45 - 19:00 Meisjes B4 V2 Carrousel training
17:45 - 19:00 Meisjes B5 V4 Carrousel training
17:45 - 19:00 Meisjes C2 Anne-Fleur Beemer
Marin Kellaert
Nina de Kort
V1 - AB
19:00 - 20:30 Jongens A2 Bob de Haan
Duco Telkamp
V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Freek van Veen V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A3 V3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A4 V3 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A5 V2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Christiaan Muts V1 - CD
20:30 - 22:30 Heren 5 V1 - AB
20:30 - 22:00 Trimhockey TX1 V1 - CD
20:30 - 22:00 Trimhockey TX1
V2
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 20:00 Keepers Jeugd D/C/B/A Trainingsgroep V2 - AB
16:30 - 18:00 Meisjes D3 Loan Wijnveld
Louise Jansen
V3 - AB
17:00 - 18:30 Jongens C1 Thomas van Drie
Wim-Hein Renes
V1 - AB
17:00 - 18:30 Jongens D2 Iskander Schneeweisz
Ties van Vugt
V4
17:00 - 18:30 Meisjes C1 Maarten Bruisten
Thije Kuijlenburg
V1 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Anouck Gielisse
Belle Loogman
Isa de Ruiter
V2 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D5 Kaat Gimbel
Mara Renes
V3 - CD
18:30 - 20:00 Heren 1 Freek Holl
Din van den Berg
V1 - CD
18:30 - 20:00 Jongens A1 Jeroen Laurensen
Thomas van Drie
V1 - AB
18:30 - 20:00 Jongens B1 Derrick Both
Floris Laane
Maarten Bruisten
V2 - CD
18:30 - 20:00 Jongens B2 Casper Zwiep
Reinier Burgman
V3 - CD
18:30 - 20:00 Jongens C2 Niels Daemen
Thijs Aarnoudse
V4
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Arne Mook
Gijs ten Have
V3 - AB
20:00 - 21:00 Dames 1 Jeroen Laurensen
Arne Mook
V1
20:00 - 21:15 Dames 11 V3 - CD
20:00 - 21:15 Heren 7 V3 - AB
20:00 - 21:15 Veterinnen A V2 - AB
20:00 - 21:15 Veterinnen B V2 - CD
20:00 - 21:15 Veterinnen C V4
21:00 - 21:30 Dames 1 Jeroen Laurensen
Arne Mook
V1 - CD
21:00 - 21:30 Heren 1 Freek Holl
Din van den Berg
V1 - AB
21:15 - 22:30 Dames Jong Senioren 1 V2 - CD
21:15 - 22:30 Dames Jong Senioren 2 V3 - CD
21:15 - 22:30 Dames Jong Senioren 3 V4
21:15 - 22:30 Heren Jong Senioren 1 V2 - AB
21:15 - 22:30 Heren Jong Senioren 2 V3 - AB
21:30 - 22:30 Heren 1 Freek Holl
Din van den Berg
V1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Funckey jongens V4
15:00 - 16:00 Funckey meisjes Anne-Claire Bruinsma
Anouck Gielisse
V4
15:00 - 16:00 Jongens F0 Andras Henrik Oude Sogtoen
Anne-Claire Bruinsma
Anouck Gielisse
V1
15:00 - 16:00 Meisjes F0 V1
16:15 - 17:30 Jongens D4 Valentijn Quanjer V4
16:30 - 17:30 Jongens 8E1 Reinoud Laane
Wouter Bosse
V3 Team training
16:30 - 17:30 Jongens 8E2 Jolijn Vriens
Luna Hekkema
V3 Team training
16:30 - 17:30 Jongens 8E3 Mats van Lingen
Rins Boer
V3 Team training
16:30 - 17:30 Jongens E1 Anouck Gielisse
Tjeerd Alkemade
V2 Carrousel training
16:30 - 17:30 Jongens E2 V2 Carrousel training
16:30 - 17:30 Jongens E3 V2 Carrousel training
16:30 - 17:30 Jongens E4 V2 Carrousel training
16:30 - 17:30 Jongens F1 Lucas Wintraaken
Teun 't Hart
V1 - D
16:30 - 17:30 Jongens F2 Mervyn Vergouwen
Tibbe Alkemade
V1 - D
16:30 - 17:30 Jongens F3 Femke Heitink
Kiki van Lingen
V1 - C
16:30 - 17:30 Jongens F4 Syb Ruijssenaars
Thomas van Oostveen
V1 - C
16:30 - 17:30 Meisjes F1 Floor van Delden
Isabel van Delden
V1 - B
16:30 - 17:30 Meisjes F2 Fleur Eggink V1 - B
16:30 - 17:30 Meisjes F3 Emma van Weel
Merle Hageman
V1 - A
16:30 - 17:30 Meisjes F4 V1 - A
16:30 - 17:30 Meisjes F5 Anna Spitsbaard
Noortje van Iersel
V1 - A
17:30 - 18:45 Jongens C1 Thomas van Drie
Wim-Hein Renes
V1 - AB
17:30 - 18:45 Jongens C3 Carlijn Stooker
Daphne de Waal
V4
17:30 - 18:45 Jongens D1 Tjeerd Alkemade V1 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes 8E1 Marit van Wolffelaar
Merel de Wit
V3 Team training
17:30 - 18:30 Meisjes 8E2 Isabel den Ouden
Meike de Ruiter
V3 Team training
17:30 - 18:30 Meisjes 8E3 Amber Eloise Koetsier
Sophie Keybets
V3 Team training
17:30 - 18:30 Meisjes 8E4 Julia Rijmer
Kiki Vos
V3 Team training
17:30 - 18:30 Meisjes E1 V2 - AB Carrousel-training
17:30 - 18:30 Meisjes E2 V2 - AB Carrousel-training
17:30 - 18:30 Meisjes E3 V2 - CD Carrousel training
17:30 - 18:30 Meisjes E4 V2 - CD Carrousel training
17:30 - 18:30 Meisjes E5 V2 - CD Carrousel training
17:30 - 18:30 Meisjes E6 V2 - AB Carrousel-training
18:30 - 20:00 Jongens A1 Jeroen Laurensen
Thomas van Drie
V2 - CD
18:30 - 20:00 Jongens B1 Floris Laane
Maarten Bruisten
V2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A2 Freek van Veen V3 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Christiaan Muts V3 - CD
18:45 - 20:00 Meisjes A1 Arne Mook V1 - AB
18:45 - 20:00 Meisjes B3 Douwina Postma V1 - CD
18:45 - 20:00 Meisjes B5 Carlijn Stooker
Daphne de Waal
V4
20:00 - 22:30 Dames 1 Arne Mook
Jeroen Laurensen
V1 - AB
20:00 - 21:15 Dames 10 V3 - CD
20:00 - 21:15 Dames 2 V2 - AB
20:00 - 21:15 Dames 6 V1 - CD
20:00 - 21:15 Dames 9 V3 - AB
20:00 - 22:30 Heren 2 V2 - CD
20:00 - 21:15 Heren 6 V4
21:15 - 22:30 Dames 3 V2 - AB
21:15 - 22:30 Dames 7 V3 - AB
21:15 - 22:30 Dames 8 V1 - CD
21:15 - 22:30 Veteranen HL1 V3 - CD
21:15 - 22:30 Veteranen HL2 V3 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens B2 Casper Zwiep
Reinier Burgman
V2 - AB
17:00 - 18:30 Jongens C2 Niels Daemen
Thijs Aarnoudse
V2 - CD
17:00 - 18:30 Jongens C4 Jeroen Laurensen V3 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes B2 Douwe Steenhuisen
Tijmen Meijerink
V4
17:00 - 18:30 Meisjes C1 Maarten Bruisten
Thije Kuijlenburg
V1 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes C2 Anne-Fleur Beemer
Marin Kellaert
Nina de Kort
V3 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Anouck Gielisse
Belle Loogman
Isa de Ruiter
V1 - AB
18:30 - 20:00 Heren 1 Freek Holl
Din van den Berg
V1
18:30 - 20:00 Jongens A2 Bob de Haan
Duco Telkamp
V2 - CD
18:30 - 20:00 Jongens B3 Jiske van Oostenbrugge V3 - CD
18:30 - 20:00 Jongens B4 Jeroen Laurensen V3 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Christiaan Muts V2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C5 Noor Smit V4
20:00 - 21:15 Dames 4 V1 - CD
20:00 - 21:15 Dames 5 V3 - CD
20:00 - 21:15 Heren 3 V1 - AB
20:00 - 21:15 Heren 4 V2 - AB
20:00 - 21:15 Heren 5 V2 - CD
20:00 - 21:15 Jongens A3 Jeroen Laurensen V4
20:00 - 21:15 Veteranen VL1 V3 - AB
21:15 - 23:00 Heren 1 Freek Holl
Din van den Berg
V1
21:15 - 22:30 Veteranen A V2 - AB
21:15 - 22:30 Veteranen B V2 - CD
21:15 - 22:30 Veteranen C V4
21:15 - 22:30 Veteranen D V3 - AB
21:15 - 22:30 Veteranen E V3 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 extra trainingsoptie junioren Trainingsgroep V4 D-jongens Afwisselend: team training (ene week), carrousel training (andere week)
16:30 - 20:00 extra trainingsoptie junioren Trainingsgroep V5 Bootcamp en looptraining
16:30 - 17:30 Jongens D2 V2 Afwisselend: team training (ene week), carrousel training (andere week)
16:30 - 17:30 Jongens D3 V2 Afwisselend: team training (ene week), carrousel training (andere week)
16:30 - 17:30 Jongens D4 V2 Afwisselend: team training (ene week), carrousel training (andere week)
16:30 - 17:30 Jongens E1 Buys Spiker
Gijs de Ruijter
V3 Team training
16:30 - 17:30 Jongens E2 Cas van Oostveen
Wout Braakhuis
V3 Team training
16:30 - 17:30 Jongens E3 Pepijn Edzes Koerts
Ties Resink
Ties van der Deen
V3 Team training
16:30 - 17:30 Jongens E4 Aidan van Biert
Pepijn Vonk
Ties Koopman
V3 Team training
16:30 - 17:30 Meisjes 8E1 V1 Afwisselend: team training (ene week), carrousel training (andere week)
16:30 - 17:30 Meisjes 8E2 V1 Afwisselend: team training (ene week), carrousel training (andere week)
16:30 - 17:30 Meisjes 8E3 V1 Afwisselend: team training (ene week), carrousel training (andere week)
16:30 - 17:30 Meisjes 8E4 V1 Afwisselend: team training (ene week), carrousel training (andere week)
17:30 - 18:30 extra trainingsoptie junioren Trainingsgroep V4 D-meisjes Afwisselend: team training (ene week), carrousel training (andere week)
17:30 - 18:30 Jongens 8E1 V1 Afwisselend: team training (ene week), carrousel training (andere week)
17:30 - 18:30 Jongens 8E2 V1 Afwisselend: team training (ene week), carrousel training (andere week)
17:30 - 18:30 Jongens 8E3 V1 Afwisselend: team training (ene week), carrousel training (andere week)
17:30 - 18:30 Meisjes D1 V2 Afwisselend: team training (ene week), carrousel training (andere week)
17:30 - 18:30 Meisjes D2 V2 Afwisselend: team training (ene week), carrousel training (andere week)
17:30 - 18:30 Meisjes D3 V2 Afwisselend: team training (ene week), carrousel training (andere week)
17:30 - 18:30 Meisjes D4 V2 Afwisselend: team training (ene week), carrousel training (andere week)
17:30 - 18:30 Meisjes D5 V2 Afwisselend: team training (ene week), carrousel training (andere week)
17:30 - 18:30 Meisjes E1 David Jansen
Huib Klein
V3 - AB Team training
17:30 - 18:30 Meisjes E2 Floor Jansen
Marije Jansen
V3 - AB Team training
17:30 - 18:30 Meisjes E3 Eveline Hulshoff
Liselot Zonnenberg
V3 - AB Team training
17:30 - 18:30 Meisjes E4 Julia Spruijt
Mare Dijkstra
Sanne Deiters
V3 - CD Team training
17:30 - 18:30 Meisjes E5 Lotte Stooker
Veerle Mieras
V3 - CD Team training
17:30 - 18:30 Meisjes E6 Fenne van Goor
Milou Edzes Koerts
V3 - CD Team training
18:00 - 18:30 Keepers Jeugd D/C/B/A Trainingsgroep V1 - D Gedeeld veld met J8E-teams
18:30 - 20:00 Keepers Jeugd D/C/B/A Trainingsgroep V1 - CD
18:30 - 20:00 Jongens C1 Thomas van Drie
Wim-Hein Renes
V3 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Arne Mook
Gijs ten Have
V1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A4 V4
18:30 - 20:00 Meisjes A5 V4
18:30 - 20:00 Meisjes B4 Hidde Wijnmaalen
Iskander Schneeweisz
V2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C3 Noor Smit V2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C4 Valentijn Quanjer V3 - CD
20:00 - 20:45 Keepers Jeugd D/C/B/A Trainingsgroep V1 - D Veld gedeeld gebruik met D1
20:00 - 22:00 Dames 1 Arne Mook
Jeroen Laurensen
V1
20:00 - 21:15 Dames 2 V2 - AB
20:00 - 21:15 Heren 4 V2 - CD
20:00 - 21:15 Heren 6 V2 - CD
20:00 - 21:30 Jongens A1 Thomas van Drie V3 - AB
20:00 - 21:30 Jongens B1 Derrick Both
Floris Laane
Maarten Bruisten
V3 - CD
21:15 - 22:30 Dames Jong Senioren 1 Jan Zoller V2 - AB
21:15 - 22:30 Dames Jong Senioren 2 Heleen Stork V2 - CD