Kies een ander team :
JO10-2B Zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer/Coach Julia van Dam
Trainer/Coach Juliette Walsteijn
TC Thije Kuijlenburg
Ouderbegeleider Allard van Kooten
Ouderbegeleider Marlies aan de Stegge

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
4 feb Schaerweijde JO10-4
0
15:55 16:25 thuis Sport Dome Bunnik
  Sport Dome Bunnik
Tolhuislaan 3 N
3981HR
BUNNIK 
4 feb HC Kromme Rijn JO10-1
0
15:15 15:45 uit Sport Dome Bunnik
  Sport Dome Bunnik
Tolhuislaan 3 N
3981HR
BUNNIK 
11 feb DMHC Shinty JO10-3
0
16:20 16:50 uit Voordaan Hockey Dome
  Voordaan Hockey Dome
Tweelingen 142
3721WZ
BILTHOVEN 
11 feb HC Rijnvliet JO10-1
0
15:40 16:10 uit Voordaan Hockey Dome
  Voordaan Hockey Dome
Tweelingen 142
3721WZ
BILTHOVEN 
18 feb Dorsteti JO10-1
0
13:45 14:15 thuis Sport Dome Bunnik
  Sport Dome Bunnik
Tolhuislaan 3 N
3981HR
BUNNIK 
18 feb HC Rijnvliet JO10-1
0
12:25 12:55 thuis Sport Dome Bunnik
  Sport Dome Bunnik
Tolhuislaan 3 N
3981HR
BUNNIK 
3 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.



Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 4 FEBRUARI 2023
  Kromme Rijn JO10-1 Phoenix JO10-3 15:45 Sportdome Bunnik
  Phoenix JO10-3 Schaerweijde JO10-4 16:25 Sportdome Bunnik
  Kromme Rijn JO10-1 Schaerweijde JO10-4 17:05 Sportdome Bunnik
ZONDAG 5 FEBRUARI 2023
  Zwaluwen JO10-1 Shinty JO10-3 9:30 Hoograven
  Rijnvliet JO10-1 Shinty JO10-3 10:10 Hoograven
  Zwaluwen JO10-1 Rijnvliet JO10-1 10:50 Hoograven
ZATERDAG 11 FEBRUARI 2023
  Shinty JO10-3 Rijnvliet JO10-1 15:30 Voordaan Blaashal
  Zwaluwen JO10-1 Dorsteti JO10-1 15:30 Kamponghal XXL
  Rijnvliet JO10-1 Phoenix JO10-3 16:10 Voordaan Blaashal
  Schaerweijde JO10-4 Dorsteti JO10-1 16:10 Kamponghal XXL
  Shinty JO10-3 Phoenix JO10-3 16:50 Voordaan Blaashal
  Zwaluwen JO10-1 Schaerweijde JO10-4 16:50 Kamponghal XXL
ZATERDAG 18 FEBRUARI 2023
  Phoenix JO10-3 Rijnvliet JO10-1 12:55 Sportdome Bunnik
  Dorsteti JO10-1 Rijnvliet JO10-1 13:35 Sportdome Bunnik
  Kromme Rijn JO10-1 Shinty JO10-3 13:45 Sportdome Bunnik
  Phoenix JO10-3 Dorsteti JO10-1 14:15 Sportdome Bunnik
  Shinty JO10-3 Zwaluwen JO10-1 14:25 Sportdome Bunnik
  Kromme Rijn JO10-1 Zwaluwen JO10-1 15:05 Sportdome Bunnik