Kies een ander team :
MO12-3B Zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer/Coach Luuk Vaartjes
Trainer/Coach Pepijn Bookelaar
TC Thije Kuijlenburg
Ouderbegeleider Willem Enklaar
Ouderbegeleider Guido de Bruin
Ouderbegeleider Jurgen Aalbers

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
29 jan Hockeyclub Amersfoort MO12-7
0
09:40 10:10 uit Valleihal, De
  Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD
VEENENDAAL 
29 jan VMHC Spitsbergen MO12-4
0
09:00 09:30 uit Valleihal, De
  Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD
VEENENDAAL 
5 feb HC Kromme Rijn MO12-6
0
12:20 12:50 thuis Sport Dome Bunnik
  Sport Dome Bunnik
Tolhuislaan 3 N
3981HR
BUNNIK 
5 feb Holestick MO12-2
0
11:00 11:30 thuis Sport Dome Bunnik
  Sport Dome Bunnik
Tolhuislaan 3 N
3981HR
BUNNIK 
19 feb Hockeyclub UNO MO12-3
0
11:40 12:10 thuis Sport Dome Bunnik
  Sport Dome Bunnik
Tolhuislaan 3 N
3981HR
BUNNIK 
19 feb HC Kromme Rijn MO12-6
0
11:00 11:30 uit Sport Dome Bunnik
  Sport Dome Bunnik
Tolhuislaan 3 N
3981HR
BUNNIK 
3 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kampong MO12-6A 10 20 6 2 2 27 13 0
2 Spitsbergen MO12-4 10 17 5 2 3 20 13 0
3 UNO MO12-3 8 14 4 2 2 12 13 0
4 Amersfoort MO12-7 8 13 4 1 3 18 13 0
5 Phoenix MO12-3B 8 13 3 4 1 11 7 0
6 Holestick MO12-2 8 7 2 1 5 10 19 0
7 Kromme Rijn MO12-6 8 0 0 0 8 4 24 0


Uitslagen
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
.. Kromme Rijn MO12-6 Amersfoort MO12-7 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Holestick MO12-2 Amersfoort MO12-7 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Kromme Rijn MO12-6 Holestick MO12-2 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Phoenix MO12-3B Kampong MO12-6A (0-0)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong MO12-6A Spitsbergen MO12-4 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Phoenix MO12-3B Spitsbergen MO12-4 (0-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 DECEMBER 2022
.. Holestick MO12-2 Kampong MO12-6A (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong MO12-6A Phoenix MO12-3B (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Holestick MO12-2 Phoenix MO12-3B (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. UNO MO12-3 Spitsbergen MO12-4 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Kromme Rijn MO12-6 Spitsbergen MO12-4 (0-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. UNO MO12-3 Kromme Rijn MO12-6 (3-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 8 JANUARI 2023
.. Kampong MO12-6A Kromme Rijn MO12-6 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Amersfoort MO12-7 Kromme Rijn MO12-6 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong MO12-6A Amersfoort MO12-7 (2-6)final Nog niet bevestigd.
.. Holestick MO12-2 Spitsbergen MO12-4 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Spitsbergen MO12-4 UNO MO12-3 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Holestick MO12-2 UNO MO12-3 (4-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 15 JANUARI 2023
.. Spitsbergen MO12-4 Kromme Rijn MO12-6 (6-0)final Nog niet bevestigd.
.. Kromme Rijn MO12-6 Kampong MO12-6A (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Spitsbergen MO12-4 Kampong MO12-6A (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. UNO MO12-3 Amersfoort MO12-7 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Phoenix MO12-3B Amersfoort MO12-7 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. UNO MO12-3 Phoenix MO12-3B (0-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 29 JANUARI 2023
.. Spitsbergen MO12-4 Phoenix MO12-3B (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Amersfoort MO12-7 Phoenix MO12-3B (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Spitsbergen MO12-4 Amersfoort MO12-7 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong MO12-6A UNO MO12-3 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. UNO MO12-3 Holestick MO12-2 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong MO12-6A Holestick MO12-2 (6-0)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 5 FEBRUARI 2023
  Amersfoort MO12-7 UNO MO12-3 9:30 Amersfoort Hockey Dome
  UNO MO12-3 Kampong MO12-6A 10:10 Amersfoort Hockey Dome
  Amersfoort MO12-7 Kampong MO12-6A 10:50 Amersfoort Hockey Dome
  Phoenix MO12-3B Holestick MO12-2 11:30 Sportdome Bunnik
  Holestick MO12-2 Kromme Rijn MO12-6 12:10 Sportdome Bunnik
  Phoenix MO12-3B Kromme Rijn MO12-6 12:50 Sportdome Bunnik
ZONDAG 19 FEBRUARI 2023
  Amersfoort MO12-7 Holestick MO12-2 11:30 Amersfoort Hockey Dome
  Kromme Rijn MO12-6 Phoenix MO12-3B 11:30 Sportdome Bunnik
  Spitsbergen MO12-4 Holestick MO12-2 12:10 Amersfoort Hockey Dome
  Phoenix MO12-3B UNO MO12-3 12:10 Sportdome Bunnik
  Kromme Rijn MO12-6 UNO MO12-3 12:50 Sportdome Bunnik
  Amersfoort MO12-7 Spitsbergen MO12-4 12:50 Amersfoort Hockey Dome