Kies een ander team :
MO14-5 Zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer/Coach Annabel Besseling
Trainer/Coach Kiki Egberts
Ouderbegeleider Erik Vossenaar
Ouderbegeleider Bart Koppers

Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
12 feb Hockeyclub Amersfoort MO14-7
0
09:40 10:10 uit Veerhuis, 't
  Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ
NIEUWEGEIN 
12 feb MHCN MO14-5
0
09:00 09:30 uit Veerhuis, 't
  Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ
NIEUWEGEIN 
18 feb Hockeyclub UNO MO14-3
0
09:40 10:10 thuis Woerden AT the Office Hockey Dome
  Woerden AT the Office Hockey Dome
Waardsedijk 35
3448HV
WOERDEN 
18 feb MHC Woerden MO14-6
0
10:20 10:50 uit Woerden AT the Office Hockey Dome
  Woerden AT the Office Hockey Dome
Waardsedijk 35
3448HV
WOERDEN 
1 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amersfoort MO14-7 10 28 9 1 0 58 8 0
2 Schaerweijde MO14-9 10 19 6 1 3 28 28 0
3 Kromme Rijn MO14-5 8 15 5 0 3 32 14 0
4 Nieuwegein MO14-5 8 13 4 1 3 11 12 0
5 UNO MO14-3 8 7 2 1 5 11 30 0
6 Phoenix MO14-5 8 6 2 0 6 16 17 0
7 Woerden MO14-6 8 0 0 0 8 5 52 0


Uitslagen
ZATERDAG 10 DECEMBER 2022
.. Amersfoort MO14-7 Woerden MO14-6 (10-1)final Nog niet bevestigd.
.. Woerden MO14-6 Nieuwegein MO14-5 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Amersfoort MO14-7 Nieuwegein MO14-5 (5-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
.. Schaerweijde MO14-9 Kromme Rijn MO14-5 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Kromme Rijn MO14-5 Phoenix MO14-5 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde MO14-9 Phoenix MO14-5 (2-1)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 17 DECEMBER 2022
.. UNO MO14-3 Phoenix MO14-5 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Phoenix MO14-5 Nieuwegein MO14-5 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. UNO MO14-3 Nieuwegein MO14-5 (1-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 DECEMBER 2022
.. Woerden MO14-6 Amersfoort MO14-7 (0-9)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde MO14-9 Amersfoort MO14-7 (0-9)final Nog niet bevestigd.
.. Woerden MO14-6 Schaerweijde MO14-9 (3-5)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 7 JANUARI 2023
.. Phoenix MO14-5 Amersfoort MO14-7 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Kromme Rijn MO14-5 Amersfoort MO14-7 (2-5)final Nog niet bevestigd.
.. Phoenix MO14-5 Kromme Rijn MO14-5 (3-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 8 JANUARI 2023
.. Schaerweijde MO14-9 Nieuwegein MO14-5 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Nieuwegein MO14-5 UNO MO14-3 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde MO14-9 UNO MO14-3 (2-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 15 JANUARI 2023
.. UNO MO14-3 Schaerweijde MO14-9 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Amersfoort MO14-7 Schaerweijde MO14-9 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. UNO MO14-3 Amersfoort MO14-7 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Nieuwegein MO14-5 Woerden MO14-6 (3-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Woerden MO14-6 Kromme Rijn MO14-5 (0-9)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Nieuwegein MO14-5 Kromme Rijn MO14-5 (0-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 22 JANUARI 2023
.. Amersfoort MO14-7 Kromme Rijn MO14-5 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. UNO MO14-3 Kromme Rijn MO14-5 (0-9)final Nog niet bevestigd.
.. Amersfoort MO14-7 UNO MO14-3 (8-0)final Nog niet bevestigd.
.. Phoenix MO14-5 Schaerweijde MO14-9 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde MO14-9 Woerden MO14-6 (6-0)final Nog niet bevestigd.
.. Phoenix MO14-5 Woerden MO14-6 (8-0)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 12 FEBRUARI 2023
  Nieuwegein MO14-5 Phoenix MO14-5 9:30 't Veerhuis
  Amersfoort MO14-7 Phoenix MO14-5 10:10 't Veerhuis
  Nieuwegein MO14-5 Amersfoort MO14-7 10:50 't Veerhuis
  Kromme Rijn MO14-5 UNO MO14-3 13:30 Sportdome Bunnik
  UNO MO14-3 Woerden MO14-6 14:10 Sportdome Bunnik
  Kromme Rijn MO14-5 Woerden MO14-6 14:50 Sportdome Bunnik
ZATERDAG 18 FEBRUARI 2023
  Woerden MO14-6 UNO MO14-3 9:30 Woerden AT the Office Dome
  Phoenix MO14-5 UNO MO14-3 10:10 Woerden AT the Office Dome
  Woerden MO14-6 Phoenix MO14-5 10:50 Woerden AT the Office Dome
ZONDAG 19 FEBRUARI 2023
  Kromme Rijn MO14-5 Nieuwegein MO14-5 13:30 Sportdome Bunnik
  Nieuwegein MO14-5 Schaerweijde MO14-9 14:10 Sportdome Bunnik
  Kromme Rijn MO14-5 Schaerweijde MO14-9 14:50 Sportdome Bunnik