Kies een ander team :
Jongens C3 zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
TC Thije Kuijlenburg
Ouderbegeleider Daan Beerepoot
Ouderbegeleider Edward Brons
Ouderbegeleider Gertjan van Hal
Trainer/Coach Iskander Schneeweisz

Nog 8 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
18 jan 31514 CMHC JC1
0
11:10 11:40 uit Lunet, Sportcentrum De
  Lunet, Sportcentrum De
Amersfoortsestraatweg 16
1411HD NAARDEN
hal: veld 1
 
18 jan 31456 Gooische Hockey Club JC7
0
11:50 12:20 uit Lunet, Sportcentrum De
  Lunet, Sportcentrum De
Amersfoortsestraatweg 16
1411HD NAARDEN
hal: veld 1
 
25 jan 31503 Dorsteti JC2
0
13:30 14:00 thuis Sportdome Bunnik
  Arbitrage: Meisjes A12 zaal
Sportdome Bunnik
Tolhuislaan 3N
3981HR BUNNIK
hal: veld 2
 
25 jan 31458 't Spandersbosch JC3
0
14:50 15:20 thuis Sportdome Bunnik
  Arbitrage: Meisjes A12 zaal
Sportdome Bunnik
Tolhuislaan 3N
3981HR BUNNIK
hal: veld 2
 
8 feb 31523 Nijkerk JC1
0
11:30 12:00 thuis Sportdome Bunnik
  Arbitrage: Meisjes A3 zaal
Sportdome Bunnik
Tolhuislaan 3N
3981HR BUNNIK
hal: veld 2
 
8 feb 31485 SV Kampong Hockey JC5
0
12:50 13:20 thuis Sportdome Bunnik
  Arbitrage: Meisjes A3 zaal
Sportdome Bunnik
Tolhuislaan 3N
3981HR BUNNIK
hal: veld 2
 
16 feb 31477 Dorsteti JC2
0
09:10 09:40 uit Beusichem, Sport & Event Center
  Beusichem, Sport & Event Center
Rijsbosch 3
4112MB BEUSICHEM
hal: veld 1
 
16 feb 31467 CMHC JC1
0
09:50 10:20 thuis Beusichem, Sport & Event Center
  Beusichem, Sport & Event Center
Rijsbosch 3
4112MB BEUSICHEM
hal: veld 1
 
5 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Spandersbosch JC3 6 18 6 0 0 21 12 0
2 Gooische JC7 6 12 4 0 2 19 11 0
3 Kampong JC5 6 10 3 1 2 15 8 0
4 Nijkerk JC1 8 9 3 0 5 10 18 0
5 Phoenix JC3 6 7 2 1 3 11 13 0
6 Dorsteti JC2 4 4 1 1 2 4 9 0
7 Culemborg JC1 6 1 0 1 5 9 18 0

Uitslagenmatrix
  Dorsteti JC2Phoenix JC3Spandersbosch JC3Gooische JC7Culemborg JC1Nijkerk JC1Kampong JC5
Dorsteti JC2   1-1 2-1 1-5
Phoenix JC3   3-2
Spandersbosch JC3 3-2   3-2 5-1 4-3
Gooische JC7 3-1   4-2 2-1
Culemborg JC1 2-3 3-4  
Nijkerk JC1 2-0 2-1 1-6 2-1   0-1
Kampong JC5 1-1 1-2 4-0  

Uitslagen
ZATERDAG 7 DECEMBER 2019
.. Culemborg JC1 Spandersbosch JC3 3-4 Definitief
.. Phoenix JC3 Gooische JC7 3-2 Definitief
.. Spandersbosch JC3 Kampong JC5 4-3 Definitief
.. Kampong JC5 Culemborg JC1 4-0 Definitief
.. Nijkerk JC1 Gooische JC7 1-6 Definitief
.. Nijkerk JC1 Phoenix JC3 2-1 Definitief
ZATERDAG 14 DECEMBER 2019
.. Kampong JC5 Spandersbosch JC3 1-2 Definitief
.. Spandersbosch JC3 Phoenix JC3 3-2 Definitief
.. Nijkerk JC1 Culemborg JC1 2-1 Definitief
.. Nijkerk JC1 Dorsteti JC2 2-0 Definitief
.. Kampong JC5 Phoenix JC3 1-1 Definitief
.. Dorsteti JC2 Culemborg JC1 1-1 Definitief
ZATERDAG 11 JANUARI 2020
.. Spandersbosch JC3 Gooische JC7 3-2 Definitief
.. Spandersbosch JC3 Nijkerk JC1 5-1 Definitief
.. Gooische JC7 Nijkerk JC1 2-1 Definitief
ZATERDAG 18 JANUARI 2020
.. Nijkerk JC1 Kampong JC5 0-1 Definitief
.. Dorsteti JC2 Nijkerk JC1 2-1 Definitief
.. Dorsteti JC2 Kampong JC5 1-5 Definitief
.. Gooische JC7 Phoenix JC3 3-1 Definitief
.. Culemborg JC1 Phoenix JC3 2-3 Definitief
.. Gooische JC7 Culemborg JC1 4-2 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 25 JANUARI 2020
  Culemborg JC1 Kampong JC5 14:20 Beusichem, Sport & Event Center
  Culemborg JC1 Gooische JC7 13:00 Beusichem, Sport & Event Center
  Dorsteti JC2 Spandersbosch JC3 14:40 Sportdome Bunnik
  Gooische JC7 Kampong JC5 13:40 Beusichem, Sport & Event Center
  Phoenix JC3 Dorsteti JC2 14:00 Sportdome Bunnik
  Phoenix JC3 Spandersbosch JC3 15:20 Sportdome Bunnik
ZATERDAG 1 FEBRUARI 2020
  Culemborg JC1 Nijkerk JC1 15:40 Lieberg, Optisport De
  Dorsteti JC2 Gooische JC7 13:00 Marienhoeve
  Kampong JC5 Dorsteti JC2 14:20 Marienhoeve
  Kampong JC5 Gooische JC7 13:40 Marienhoeve
  Nijkerk JC1 Spandersbosch JC3 16:20 Lieberg, Optisport De
  Spandersbosch JC3 Culemborg JC1 15:00 Lieberg, Optisport De
ZATERDAG 8 FEBRUARI 2020
  Gooische JC7 Spandersbosch JC3 15:00 Blijk, De
  Gooische JC7 Dorsteti JC2 16:20 Blijk, De
  Kampong JC5 Nijkerk JC1 12:40 Sportdome Bunnik
  Phoenix JC3 Kampong JC5 13:20 Sportdome Bunnik
  Phoenix JC3 Nijkerk JC1 12:00 Sportdome Bunnik
  Spandersbosch JC3 Dorsteti JC2 15:40 Blijk, De
ZONDAG 16 FEBRUARI 2020
  Culemborg JC1 Dorsteti JC2 9:00 Beusichem, Sport & Event Center
  Dorsteti JC2 Phoenix JC3 9:40 Beusichem, Sport & Event Center
  Phoenix JC3 Culemborg JC1 10:20 Beusichem, Sport & Event Center