Kies een ander team :
Meisjes B12 zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer/Coach Arnau Blanch Cornet
Ouderbegeleider Petra van Heuvelen
Trainer/Coach Christiaan Muts
Trainer/Coach Damiaan van Noort
TC Arne Mook

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
18 jan 27848 HC IJsseloever MB11C
0
13:50 14:20 uit Sportdome Bunnik
  Sportdome Bunnik
Tolhuislaan 3N
3981HR BUNNIK
hal: veld 1
 
18 jan 28022 Almeerse HC MB12C
0
12:30 13:00 thuis Sportdome Bunnik
  Sportdome Bunnik
Tolhuislaan 3N
3981HR BUNNIK
hal: veld 1
 
1 feb 26990 HC IJsseloever MB11C
0
14:30 15:00 thuis DOSC
  DOSC
Willem Arntszlaan 92
3734EJ DEN DOLDER
hal: veld 1
 
1 feb 26818 Schaerweijde MB12C
0
15:50 16:20 thuis DOSC
  DOSC
Willem Arntszlaan 92
3734EJ DEN DOLDER
hal: veld 1
 
9 feb 24253 Schaerweijde MB12C
0
15:50 16:20 uit Trits, Sportcentrum De
  Trits, Sportcentrum De
Goeman Borgesiuslaan 2
3741CR BAARN
hal: veld 1
 
9 feb 24428 Huizer HC MB12C
0
15:10 15:40 thuis Trits, Sportcentrum De
  Trits, Sportcentrum De
Goeman Borgesiuslaan 2
3741CR BAARN
hal: veld 1
 
4 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Huizen MB12C 4 12 4 0 0 16 5 0
2 Almere mb12c 6 12 4 0 2 14 8 0
3 Gooische MB12C 6 11 3 2 1 15 11 0
4 Laren MB12C 6 9 2 3 1 20 18 0
5 Schaerweijde MB12C 4 2 0 2 2 7 10 0
6 Phoenix MB12C 6 2 0 2 4 9 15 0
7 IJsseloever MB11C 4 1 0 1 3 4 18 0

Uitslagenmatrix
  Almere MB12CHuizen MB12CGooische MB12CPhoenix MB12CLaren MB12CIJsseloever MB11CSchaerweijde MB12C
Almere MB12C   3-2 2-1 4-0 3-1
Huizen MB12C 2-1   3-2 6-0
Gooische MB12C 2-1   3-0 3-2
Phoenix MB12C 1-1   3-3
Laren MB12C 2-5 4-4 3-2   6-2 2-2
IJsseloever MB11C   2-2
Schaerweijde MB12C  

Uitslagen
ZATERDAG 7 DECEMBER 2019
.. Huizen MB12C Almere MB12C 2-1 Definitief
.. Almere MB12C IJsseloever MB11C 4-0 Definitief
.. Huizen MB12C IJsseloever MB11C 6-0 Definitief
ZATERDAG 14 DECEMBER 2019
.. Laren MB12C Phoenix MB12C 3-2 Definitief
.. Laren MB12C Gooische MB12C 4-4 Definitief
.. Phoenix MB12C Gooische MB12C 1-1 Definitief
ZONDAG 5 JANUARI 2020
.. Laren MB12C IJsseloever MB11C 6-2 Definitief
.. IJsseloever MB11C Schaerweijde MB12C 2-2 Definitief
.. Gooische MB12C Phoenix MB12C 3-0 Definitief
.. Almere MB12C Phoenix MB12C 2-1 Definitief
.. Laren MB12C Schaerweijde MB12C 2-2 Definitief
.. Almere MB12C Gooische MB12C 3-2 Definitief
ZATERDAG 11 JANUARI 2020
.. Gooische MB12C Schaerweijde MB12C 3-2 Definitief
.. Gooische MB12C Almere MB12C 2-1 Definitief
.. Almere MB12C Schaerweijde MB12C 3-1 Definitief
ZONDAG 12 JANUARI 2020
.. Laren MB12C Huizen MB12C 2-5 Definitief
.. Huizen MB12C Phoenix MB12C 3-2 Definitief
.. Phoenix MB12C Laren MB12C 3-3 Definitief
ZATERDAG 18 JANUARI 2020
.. Huizen MB12C Schaerweijde MB12C 0-3 Definitief
.. Gooische MB12C Huizen MB12C 2-1 Definitief
.. IJsseloever MB11C Phoenix MB12C 2-1 Definitief
.. Schaerweijde MB12C Gooische MB12C 2-3 Definitief
.. Phoenix MB12C Almere MB12C 1-2 Definitief
.. IJsseloever MB11C Almere MB12C 1-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 25 JANUARI 2020
  Gooische MB12C IJsseloever MB11C 10:20 Heem, Het
  Huizen MB12C Gooische MB12C 9:40 Heem, Het
  IJsseloever MB11C Huizen MB12C 9:00 Heem, Het
  Laren MB12C Almere MB12C 15:40 Trits, Sportcentrum De
  Schaerweijde MB12C Almere MB12C 15:00 Trits, Sportcentrum De
  Schaerweijde MB12C Laren MB12C 16:20 Trits, Sportcentrum De
ZATERDAG 1 FEBRUARI 2020
  Phoenix MB12C IJsseloever MB11C 15:00 DOSC
  Phoenix MB12C Schaerweijde MB12C 16:20 DOSC
  Schaerweijde MB12C IJsseloever MB11C 15:40 DOSC
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
  Almere MB12C Laren MB12C 10:50 Blaashal Almere Poort
  Almere MB12C Huizen MB12C 9:30 Blaashal Almere Poort
  Huizen MB12C Laren MB12C 10:10 Blaashal Almere Poort
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  Gooische MB12C Laren MB12C 11:40 Heem, Het
  IJsseloever MB11C Laren MB12C 12:20 Heem, Het
  IJsseloever MB11C Gooische MB12C 11:00 Heem, Het
  Phoenix MB12C Huizen MB12C 15:40 Trits, Sportcentrum De
  Schaerweijde MB12C Huizen MB12C 15:00 Trits, Sportcentrum De
  Schaerweijde MB12C Phoenix MB12C 16:20 Trits, Sportcentrum De