Kies een ander team :
Jongens B2 zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer/Coach Casper Zwiep
Trainer/Coach Jiske van Oostenbrugge
TC Thije Kuijlenburg
Ouderbegeleider Ben van der Deen
Ouderbegeleider Robert 't Hart

Nog 8 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
18 jan 28268 SV Kampong Hockey JB3
0
12:50 13:20 uit Sportdome Bunnik
  Sportdome Bunnik
Tolhuislaan 3N
3981HR BUNNIK
hal: veld 2
 
18 jan 28437 Baarnse Mixed Hockey Vereniging JB1
0
11:30 12:00 thuis Sportdome Bunnik
  Sportdome Bunnik
Tolhuislaan 3N
3981HR BUNNIK
hal: veld 2
 
26 jan 27577 MHCN JB1
0
17:10 17:40 thuis Binder, De
  Binder, De
Hoflaan 29
3956ED LEERSUM
hal: veld 1
 
26 jan 27749 Doornse Hockey Club JB1
0
17:50 18:20 thuis Binder, De
  Binder, De
Hoflaan 29
3956ED LEERSUM
hal: veld 1
 
2 feb 26893 Doornse Hockey Club JB1
0
12:30 13:00 uit Steinheim Sport- en bowlingcentrum
  Steinheim Sport- en bowlingcentrum
Wijngaardsesteeg 1
3941MB DOORN
hal: 1
 
2 feb 26540 't Spandersbosch JB12C
0
13:10 13:40 uit Steinheim Sport- en bowlingcentrum
  Steinheim Sport- en bowlingcentrum
Wijngaardsesteeg 1
3941MB DOORN
hal: 1
 
16 feb 24838 Hockeyclub Amersfoort JB12C
0
15:50 16:20 thuis Dijnselburg
  Dijnselburg
Badmeester Schenkpad 2
3705GK ZEIST
hal: veld 1
 
16 feb 24668 SV Kampong Hockey JB3
0
14:30 15:00 thuis Dijnselburg
  Dijnselburg
Badmeester Schenkpad 2
3705GK ZEIST
hal: veld 1
 
5 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amersfoort JB12C 8 17 5 2 1 21 12 0
2 Kampong JB3 8 15 5 0 3 25 21 0
3 Phoenix JB2 6 13 4 1 1 12 8 0
4 Doorn JB1 6 9 3 0 3 13 15 0
5 Baarn JB1 8 8 2 2 4 19 17 0
6 Nieuwegein JB1 8 6 1 3 4 20 24 0
7 Spandersbosch JB12C 4 0 0 0 4 8 21 0

Uitslagenmatrix
  Baarn JB1Doorn JB1Kampong JB3Nieuwegein JB1Phoenix JB2Amersfoort JB12CSpandersbosch JB12C
Baarn JB1   3-0 3-3 1-2 2-2
Doorn JB1   3-4 1-5
Kampong JB3 0-4   2-1 9-4
Nieuwegein JB1 2-5 2-3 1-6   2-2 2-2 7-1
Phoenix JB2   2-1
Amersfoort JB12C 2-1 1-2 4-1 2-1   3-2
Spandersbosch JB12C  

Uitslagen
ZATERDAG 7 DECEMBER 2019
.. Kampong JB3 Spandersbosch JB12C 9-4 Definitief
.. Amersfoort JB12C Baarn JB1 2-1 Definitief
.. Baarn JB1 Doorn JB1 3-0 Definitief
.. Nieuwegein JB1 Spandersbosch JB12C 7-1 Definitief
.. Doorn JB1 Amersfoort JB12C 1-5 Definitief
.. Kampong JB3 Nieuwegein JB1 2-1 Definitief
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
.. Nieuwegein JB1 Kampong JB3 1-6 Definitief
.. Kampong JB3 Doorn JB1 0-4 Definitief
.. Nieuwegein JB1 Doorn JB1 2-3 Definitief
.. Phoenix JB2 Spandersbosch JB12C 2-1 Definitief
.. Amersfoort JB12C Spandersbosch JB12C 3-2 Definitief
.. Amersfoort JB12C Phoenix JB2 2-1 Definitief
ZONDAG 5 JANUARI 2020
.. Nieuwegein JB1 Amersfoort JB12C 2-2 Definitief
.. Nieuwegein JB1 Baarn JB1 2-5 Definitief
.. Baarn JB1 Amersfoort JB12C 2-2 Definitief
ZONDAG 12 JANUARI 2020
.. Nieuwegein JB1 Phoenix JB2 2-2 Definitief
.. Amersfoort JB12C Doorn JB1 1-2 Definitief
.. Doorn JB1 Kampong JB3 3-4 Definitief
.. Amersfoort JB12C Kampong JB3 4-1 Definitief
.. Baarn JB1 Nieuwegein JB1 3-3 Definitief
.. Baarn JB1 Phoenix JB2 1-2 Definitief
ZATERDAG 18 JANUARI 2020
.. Phoenix JB2 Baarn JB1 3-2 Definitief
.. Kampong JB3 Phoenix JB2 0-2 Definitief
.. Baarn JB1 Kampong JB3 2-3 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 19 JANUARI 2020
  Amersfoort JB12C Nieuwegein JB1 17:40 Stichtse Blaashal
  Spandersbosch JB12C Amersfoort JB12C 18:20 Stichtse Blaashal
  Spandersbosch JB12C Nieuwegein JB1 17:00 Stichtse Blaashal
ZONDAG 26 JANUARI 2020
  Baarn JB1 Spandersbosch JB12C 13:40 Kampong (S.V.)
  Doorn JB1 Nieuwegein JB1 17:00 Binder, De
  Kampong JB3 Baarn JB1 13:00 Kampong (S.V.)
  Phoenix JB2 Doorn JB1 18:20 Binder, De
  Phoenix JB2 Nieuwegein JB1 17:40 Binder, De
  Spandersbosch JB12C Kampong JB3 14:20 Kampong (S.V.)
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
  Doorn JB1 Phoenix JB2 13:00 Steinheim Sport- en bowlingcentrum
  Doorn JB1 Spandersbosch JB12C 14:20 Steinheim Sport- en bowlingcentrum
  Spandersbosch JB12C Phoenix JB2 13:40 Steinheim Sport- en bowlingcentrum
ZATERDAG 8 FEBRUARI 2020
  Doorn JB1 Baarn JB1 15:40 Stichtse Blaashal
  Spandersbosch JB12C Baarn JB1 15:00 Stichtse Blaashal
  Spandersbosch JB12C Doorn JB1 16:20 Stichtse Blaashal
ZONDAG 16 FEBRUARI 2020
  Kampong JB3 Amersfoort JB12C 15:40 Dijnselburg
  Phoenix JB2 Kampong JB3 15:00 Dijnselburg
  Phoenix JB2 Amersfoort JB12C 16:20 Dijnselburg