Kies een ander team :
Veterinnen A

Teamfoto


Teamondersteuning
Manager Josine Simons
Aanvoerder Petra van Heuvelen
Aanvoerder Kirsten de Bevere
Aanvoerder Anne Jansen Schuiling-Zorn
Trainer Anne Jansen Schuiling-Zorn

Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
24 nov 4896 't Spandersbosch DB
45
09:15 10:45 uit route
   fluiten DA  
1 dec 16078 MHC Leusden DA
07:45 08:30 thuis 1 Rabobank veld
   Team van de Ochtend  
  Arbitrage: Dames 7
 
8 mrt 5472 MHV Maarssen DA
45
uit route
15 mrt 5645 MHC Fletiomare DA
thuis
22 mrt 6109 Hockeyclub Amersfoort DA
30
uit route
29 mrt 6337 SV Kampong Hockey DC
thuis
19 apr 7029 Schaerweijde DB
thuis
10 mei 7372 SV Kampong Hockey DD
30
uit route
17 mei 7721 HC Kromme Rijn DA
thuis
24 mei 8007 MHC Leusden DA
30
uit route
7 jun 8640 Zwaluwen Utrecht DA
30
uit route
14 jun 8701 't Spandersbosch DB
thuis
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kampong DD 9 21 7 0 2 24 16 0
2 Kromme Rijn DA 9 19 6 1 2 25 20 0
3 Leusden DA 8 16 5 1 2 19 12 0
4 Fletiomare DA 9 15 4 3 2 31 17 0
5 Maarssen DA 9 14 3 5 1 13 9 0
6 Zwaluwen DA 9 11 3 2 4 18 20 0
7 Amersfoort DA 9 11 2 5 2 18 14 0
8 Phoenix DA 8 9 3 0 5 8 25 0
9 Kampong DC 8 7 1 4 3 13 15 0
10 Spandersbosch DB 9 6 1 3 5 10 16 0
11 Schaerweijde DB 9 3 1 0 8 13 28 0

Uitslagenmatrix
  Amersfoort DAMaarssen DAPhoenix DASpandersbosch DBLeusden DAFletiomare DASchaerweijde DBKampong DCKromme Rijn DAZwaluwen DAKampong DD
Amersfoort DA   2-2 1-1 3-1 2-2
Maarssen DA 2-2   0-0 2-2 2-1
Phoenix DA 2-1 0-3   1-3 0-2
Spandersbosch DB   3-3 2-1 0-1 1-4 0-1
Leusden DA 2-1   3-2 4-0 3-2 1-3
Fletiomare DA 1-1 12-1   3-2 1-1 3-0
Schaerweijde DB 1-5 1-2 0-1   2-4
Kampong DC 1-1 0-0 1-2   5-5
Kromme Rijn DA 2-1 2-1 3-1   2-4
Zwaluwen DA 2-5 2-4 4-0   2-3
Kampong DD 2-1 1-0 3-5 5-2 3-2  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. Leusden DA Fletiomare DA 3-2 Definitief
.. Spandersbosch DB Zwaluwen DA 0-1 Definitief
.. Kromme Rijn DA Amersfoort DA 2-1 Definitief
.. Kampong DD Kampong DC 3-2 Definitief
.. Phoenix DA Maarssen DA 0-3 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. Zwaluwen DA Schaerweijde DB 2-4 Definitief
.. Maarssen DA Spandersbosch DB 0-0 Definitief
.. Fletiomare DA Phoenix DA 12-1 Definitief
.. Amersfoort DA Leusden DA 1-1 Definitief
.. Kampong DC Kromme Rijn DA 5-5 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. Leusden DA Kampong DC 3-2 Definitief
.. Phoenix DA Amersfoort DA 2-1 Definitief
.. Kampong DD Schaerweijde DB 5-2 Definitief
.. Spandersbosch DB Fletiomare DA 3-3 Definitief
.. Maarssen DA Zwaluwen DA 2-2 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. Zwaluwen DA Kampong DD 2-3 Definitief
.. Kampong DC Phoenix DA 1-2 Definitief
.. Schaerweijde DB Kromme Rijn DA 2-4 Definitief
.. Amersfoort DA Spandersbosch DB 2-2 Definitief
.. Fletiomare DA Maarssen DA 1-1 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. Spandersbosch DB Kampong DC 0-1 Definitief
.. Fletiomare DA Zwaluwen DA 3-0 Definitief
.. Maarssen DA Amersfoort DA 2-2 Definitief
.. Leusden DA Schaerweijde DB 4-0 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. Kampong DC Maarssen DA 0-0 Definitief
.. Amersfoort DA Fletiomare DA 3-1 Definitief
.. Kampong DD Leusden DA 1-0 Definitief
.. Zwaluwen DA Kromme Rijn DA 4-0 Definitief
.. Schaerweijde DB Phoenix DA 0-1 Definitief
DONDERDAG 17 OKTOBER 2019
.. Kromme Rijn DA Kampong DD 2-4 Definitief
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
.. Phoenix DA Kampong DD 0-2 Definitief
.. Fletiomare DA Kampong DC 1-1 Definitief
.. Leusden DA Kromme Rijn DA 1-3 Definitief
.. Amersfoort DA Zwaluwen DA 2-2 Definitief
.. Spandersbosch DB Schaerweijde DB 2-1 Definitief
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
.. Kampong DD Spandersbosch DB 2-1 Definitief
.. Kromme Rijn DA Phoenix DA 3-1 Definitief
.. Schaerweijde DB Maarssen DA 1-2 Definitief
.. Kampong DC Amersfoort DA 1-1 Definitief
.. Zwaluwen DA Leusden DA 2-5 Definitief
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
.. Spandersbosch DB Kromme Rijn DA 1-4 Definitief
.. Fletiomare DA Schaerweijde DB 3-2 Definitief
.. Maarssen DA Kampong DD 2-1 Definitief
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
.. Kromme Rijn DA Maarssen DA 2-1 Definitief
.. Schaerweijde DB Amersfoort DA 1-5 Definitief
.. Leusden DA Spandersbosch DB 2-1 Definitief
.. Kampong DD Fletiomare DA 3-5 Definitief
.. Phoenix DA Zwaluwen DA 1-3 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
  Amersfoort DA Kampong DD 10:45 Sportpark 'Birkhoven'
  Fletiomare DA Kromme Rijn DA 12:45 Fletiomare Novum
  Kampong DC Schaerweijde DB 14:15 Laan van Maarschalkerweerd
  Maarssen DA Leusden DA 13:00 Sportpark Oostwaard
  Spandersbosch DB Phoenix DA 10:45 Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
  Kampong DC Zwaluwen DA 10:30 Laan van Maarschalkerweerd
  Phoenix DA Leusden DA 8:30 Sportpark Koeburgweg
ZONDAG 8 MAART 2020
  Amersfoort DA Kromme Rijn DA Sportpark 'Birkhoven'
  Fletiomare DA Leusden DA Fletiomare Novum
  Kampong DC Kampong DD Laan van Maarschalkerweerd
  Maarssen DA Phoenix DA Sportpark Oostwaard
  Zwaluwen DA Spandersbosch DB Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 15 MAART 2020
  Kromme Rijn DA Kampong DC Sportpark Tolhuislaan
  Leusden DA Amersfoort DA Sportpark 'De Vallei'
  Phoenix DA Fletiomare DA Sportpark Koeburgweg
  Schaerweijde DB Zwaluwen DA Krakelingweg (Schaerweijde)
  Spandersbosch DB Maarssen DA Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
ZONDAG 22 MAART 2020
  Amersfoort DA Phoenix DA Sportpark 'Birkhoven'
  Fletiomare DA Spandersbosch DB Fletiomare Novum
  Kampong DC Leusden DA Laan van Maarschalkerweerd
  Schaerweijde DB Kampong DD Krakelingweg (Schaerweijde)
  Zwaluwen DA Maarssen DA Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 29 MAART 2020
  Kampong DD Zwaluwen DA Laan van Maarschalkerweerd
  Kromme Rijn DA Schaerweijde DB Sportpark Tolhuislaan
  Maarssen DA Fletiomare DA Sportpark Oostwaard
  Phoenix DA Kampong DC Sportpark Koeburgweg
  Spandersbosch DB Amersfoort DA Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
ZONDAG 5 APRIL 2020
  Amersfoort DA Maarssen DA Sportpark 'Birkhoven'
  Kampong DC Spandersbosch DB Laan van Maarschalkerweerd
  Kampong DD Kromme Rijn DA Laan van Maarschalkerweerd
  Schaerweijde DB Leusden DA Krakelingweg (Schaerweijde)
  Zwaluwen DA Fletiomare DA Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 19 APRIL 2020
  Fletiomare DA Amersfoort DA Fletiomare Novum
  Kromme Rijn DA Zwaluwen DA Sportpark Tolhuislaan
  Leusden DA Kampong DD Sportpark 'De Vallei'
  Maarssen DA Kampong DC Sportpark Oostwaard
  Phoenix DA Schaerweijde DB Sportpark Koeburgweg
ZONDAG 10 MEI 2020
  Kampong DC Fletiomare DA Laan van Maarschalkerweerd
  Kampong DD Phoenix DA Laan van Maarschalkerweerd
  Kromme Rijn DA Leusden DA Sportpark Tolhuislaan
  Schaerweijde DB Spandersbosch DB Krakelingweg (Schaerweijde)
  Zwaluwen DA Amersfoort DA Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 17 MEI 2020
  Amersfoort DA Kampong DC Sportpark 'Birkhoven'
  Leusden DA Zwaluwen DA Sportpark 'De Vallei'
  Maarssen DA Schaerweijde DB Sportpark Oostwaard
  Phoenix DA Kromme Rijn DA Sportpark Koeburgweg
  Spandersbosch DB Kampong DD Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
ZONDAG 24 MEI 2020
  Kampong DD Maarssen DA Laan van Maarschalkerweerd
  Kromme Rijn DA Spandersbosch DB Sportpark Tolhuislaan
  Leusden DA Phoenix DA Sportpark 'De Vallei'
  Schaerweijde DB Fletiomare DA Krakelingweg (Schaerweijde)
  Zwaluwen DA Kampong DC Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 7 JUNI 2020
  Amersfoort DA Schaerweijde DB Sportpark 'Birkhoven'
  Fletiomare DA Kampong DD Fletiomare Novum
  Maarssen DA Kromme Rijn DA Sportpark Oostwaard
  Spandersbosch DB Leusden DA Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
  Zwaluwen DA Phoenix DA Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 14 JUNI 2020
  Kampong DD Amersfoort DA Laan van Maarschalkerweerd
  Kromme Rijn DA Fletiomare DA Sportpark Tolhuislaan
  Leusden DA Maarssen DA Sportpark 'De Vallei'
  Phoenix DA Spandersbosch DB Sportpark Koeburgweg
  Schaerweijde DB Kampong DC Krakelingweg (Schaerweijde)