Kies een ander team :
Heren 4

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Stijn Groot
Aanvoerder Tycho ten Brink

Nog 13 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
24 nov 4889 V.M.H.C. CARTOUCHE H4
12:25 12:55 thuis 1 Rabobank veld
   Team van de Middag  
  Arbitrage: Heren 3
 
1 dec 16079 L.S.C. ALECTO H2 (O)
11:40 12:10 thuis 1 Rabobank veld
  Arbitrage: Heren 3
 
8 mrt 5523 SV Kampong Hockey H6
30
uit route
15 mrt 5581 Xenios H3
thuis
22 mrt 6156 LOHC H3
uit route
29 mrt 6273 Groen-Geel H3
thuis
5 apr 6790 Pinoké H7
45
uit route
19 apr 6965 Leidse Hockey Club Roomburg H2
thuis
10 mei 7424 Hockeyclub VVV H4
0
uit route
17 mei 7657 R.H.V. Leonidas H6
thuis
24 mei 8063 L.S.C. ALECTO H2
0
uit route
7 jun 8349 THC Hurley H6
thuis
14 jun 8695 V.M.H.C. CARTOUCHE H4
0
uit route
7 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Cartouche H4 10 30 10 0 0 48 21 0
2 Kampong H6 10 25 8 1 1 37 12 0
3 Roomburg H2 10 22 7 1 2 42 20 0
4 Hurley H6 10 20 6 2 2 44 25 0
5 Xenios H3 10 20 6 2 2 32 16 0
6 Leiden H3 10 14 4 2 4 22 26 0
7 Alecto H2 9 12 4 0 5 13 28 0
8 VVV H4 10 8 2 2 6 23 33 0
9 Pinoké H7 10 7 2 1 7 16 33 0
10 Groen-Geel H3 10 6 1 3 6 18 27 0
11 Phoenix H4 9 3 1 0 8 9 33 0
12 Leonidas H6 10 3 1 0 9 9 39 0

Uitslagenmatrix
  Alecto H2 (O)Cartouche H4Groen-Geel H3 (O)Hurley H6Kampong H6Leiden H3Leonidas H6Phoenix H4Pinoké H7Roomburg H2 (O)VVV H4Xenios H3
Alecto H2 (O)   3-5 2-1 2-1 2-4 2-1
Cartouche H4   4-1 5-3 3-2 6-0 3-2 3-2
Groen-Geel H3 (O)   3-3 0-1 2-3 2-0 3-5
Hurley H6 5-0   3-3 5-1 2-1 5-2
Kampong H6 8-0 5-4   4-0 4-1
Leiden H3 2-5 1-3   3-0 3-3 1-4
Leonidas H6 0-8 2-3   3-1 0-1 2-3
Phoenix H4 0-3 2-3   3-2 2-3
Pinoké H7 2-0 2-8 2-2 2-6   3-4
Roomburg H2 (O) 5-6 2-0 9-0 4-0 5-1  
VVV H4 4-6 3-3 2-3   1-3
Xenios H3 4-1 1-1 2-1 8-0 3-3  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. Cartouche H4 Xenios H3 3-2 Definitief
.. VVV H4 Roomburg H2 (O) 2-3 Definitief
.. Alecto H2 (O) Groen-Geel H3 (O) 2-1 Definitief
.. Leonidas H6 Pinoké H7 0-1 Definitief
.. Phoenix H4 Kampong H6 0-3 Definitief
.. Hurley H6 Leiden H3 3-3 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. Roomburg H2 (O) Leonidas H6 9-0 Definitief
.. Pinoké H7 Alecto H2 (O) 2-0 Definitief
.. Xenios H3 Phoenix H4 8-0 Definitief
.. Leiden H3 Cartouche H4 2-5 Definitief
.. Kampong H6 VVV H4 4-1 Definitief
.. Groen-Geel H3 (O) Hurley H6 3-3 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. Leonidas H6 VVV H4 2-3 Definitief
.. Cartouche H4 Groen-Geel H3 (O) 4-1 Definitief
.. Xenios H3 Kampong H6 1-1 Definitief
.. Alecto H2 (O) Roomburg H2 (O) 2-4 Definitief
.. Phoenix H4 Leiden H3 2-3 Definitief
.. Hurley H6 Pinoké H7 2-1 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. Kampong H6 Leonidas H6 4-0 Definitief
.. VVV H4 Alecto H2 (O) (1-2)TEMP_RESULT Nog niet bevestigd.
.. Roomburg H2 (O) Hurley H6 5-6 Definitief
.. Pinoké H7 Cartouche H4 2-8 Definitief
.. Groen-Geel H3 (O) Phoenix H4 2-0 Definitief
.. Leiden H3 Xenios H3 1-4 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. Hurley H6 VVV H4 5-2 Definitief
.. Cartouche H4 Roomburg H2 (O) 3-2 Definitief
.. Xenios H3 Groen-Geel H3 (O) 4-1 Definitief
.. Alecto H2 (O) Leonidas H6 2-1 Definitief
.. Phoenix H4 Pinoké H7 3-2 Definitief
.. Leiden H3 Kampong H6 1-3 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. Kampong H6 Alecto H2 (O) 8-0 Definitief
.. Leonidas H6 Hurley H6 0-8 Definitief
.. Roomburg H2 (O) Phoenix H4 4-0 Definitief
.. Groen-Geel H3 (O) Leiden H3 2-3 Definitief
.. Pinoké H7 Xenios H3 3-4 Definitief
.. VVV H4 Cartouche H4 4-6 Definitief
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
.. Groen-Geel H3 (O) Kampong H6 0-1 Definitief
.. Xenios H3 Roomburg H2 (O) 3-3 Definitief
.. Cartouche H4 Leonidas H6 6-0 Definitief
.. Leiden H3 Pinoké H7 3-0 Definitief
.. Phoenix H4 VVV H4 2-3 Definitief
.. Hurley H6 Alecto H2 (O) 5-0 Definitief
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
.. Kampong H6 Hurley H6 5-4 Definitief
.. Leonidas H6 Phoenix H4 3-1 Definitief
.. Alecto H2 (O) Cartouche H4 3-5 Definitief
.. Roomburg H2 (O) Leiden H3 2-0 Definitief
.. Pinoké H7 Groen-Geel H3 (O) 2-2 Definitief
.. VVV H4 Xenios H3 1-3 Definitief
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
.. Cartouche H4 Hurley H6 5-3 Definitief
.. Xenios H3 Leonidas H6 2-1 Definitief
.. Pinoké H7 Kampong H6 2-6 Definitief
.. Groen-Geel H3 (O) Roomburg H2 (O) 3-5 Definitief
.. Leiden H3 VVV H4 3-3 Definitief
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
.. Leonidas H6 Leiden H3 2-3 Definitief
.. Alecto H2 (O) Xenios H3 2-1 Definitief
.. Roomburg H2 (O) Pinoké H7 5-1 Definitief
.. Hurley H6 Phoenix H4 5-1 Definitief
.. Cartouche H4 Kampong H6 3-2 Definitief
.. VVV H4 Groen-Geel H3 (O) 3-3 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
  Groen-Geel H3 (O) Leonidas H6 16:35 Roggewoning (Groen-Geel)
  Kampong H6 Roomburg H2 (O) 10:30 Laan van Maarschalkerweerd
  Leiden H3 Alecto H2 (O) 10:30 Sportp. de Krogt
  Phoenix H4 Cartouche H4 12:55 Sportpark Koeburgweg
  Pinoké H7 VVV H4 17:45 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Xenios H3 Hurley H6 11:00 Sportpark Sloten-Oost
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
  Phoenix H4 Alecto H2 (O) 12:10 Sportpark Koeburgweg
ZONDAG 8 MAART 2020
  Groen-Geel H3 (O) Alecto H2 (O) Roggewoning (Groen-Geel)
  Kampong H6 Phoenix H4 Laan van Maarschalkerweerd
  Leiden H3 Hurley H6 Sportp. de Krogt
  Pinoké H7 Leonidas H6 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Roomburg H2 (O) VVV H4 Sportp. Roomburg
  Xenios H3 Cartouche H4 Sportpark Sloten-West
ZONDAG 15 MAART 2020
  Alecto H2 (O) Pinoké H7 Sportpark 'De Bloemerd'
  Cartouche H4 Leiden H3 Sportpark DuiveSteyn
  Hurley H6 Groen-Geel H3 (O) Amsterdamse Bos (Hurley)
  Leonidas H6 Roomburg H2 (O) Sportpark Toepad (Leonidas)
  Phoenix H4 Xenios H3 Sportpark Koeburgweg
  VVV H4 Kampong H6 Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
ZONDAG 22 MAART 2020
  Groen-Geel H3 (O) Cartouche H4 Roggewoning (Groen-Geel)
  Kampong H6 Xenios H3 Laan van Maarschalkerweerd
  Leiden H3 Phoenix H4 Sportp. de Krogt
  Pinoké H7 Hurley H6 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Roomburg H2 (O) Alecto H2 (O) Sportp. Roomburg
  VVV H4 Leonidas H6 Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
ZONDAG 29 MAART 2020
  Alecto H2 (O) VVV H4 Sportpark 'De Bloemerd'
  Cartouche H4 Pinoké H7 Sportpark DuiveSteyn
  Hurley H6 Roomburg H2 (O) Amsterdamse Bos (Hurley)
  Leonidas H6 Kampong H6 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Phoenix H4 Groen-Geel H3 (O) Sportpark Koeburgweg
  Xenios H3 Leiden H3 Sportpark Sloten-West
ZONDAG 5 APRIL 2020
  Groen-Geel H3 (O) Xenios H3 Roggewoning (Groen-Geel)
  Kampong H6 Leiden H3 Laan van Maarschalkerweerd
  Leonidas H6 Alecto H2 (O) Sportpark Toepad (Leonidas)
  Pinoké H7 Phoenix H4 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Roomburg H2 (O) Cartouche H4 Sportp. Roomburg
  VVV H4 Hurley H6 Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
ZONDAG 19 APRIL 2020
  Alecto H2 (O) Kampong H6 Sportpark 'De Bloemerd'
  Cartouche H4 VVV H4 Sportpark DuiveSteyn
  Hurley H6 Leonidas H6 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Leiden H3 Groen-Geel H3 (O) Sportp. de Krogt
  Phoenix H4 Roomburg H2 (O) Sportpark Koeburgweg
  Xenios H3 Pinoké H7 Sportpark Sloten-West
ZONDAG 10 MEI 2020
  Alecto H2 (O) Hurley H6 Sportpark 'De Bloemerd'
  Kampong H6 Groen-Geel H3 (O) Laan van Maarschalkerweerd
  Leonidas H6 Cartouche H4 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Pinoké H7 Leiden H3 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Roomburg H2 (O) Xenios H3 Sportp. Roomburg
  VVV H4 Phoenix H4 Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
ZONDAG 17 MEI 2020
  Cartouche H4 Alecto H2 (O) Sportpark DuiveSteyn
  Groen-Geel H3 (O) Pinoké H7 Roggewoning (Groen-Geel)
  Hurley H6 Kampong H6 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Leiden H3 Roomburg H2 (O) Sportp. de Krogt
  Phoenix H4 Leonidas H6 Sportpark Koeburgweg
  Xenios H3 VVV H4 Sportpark Sloten-West
ZONDAG 24 MEI 2020
  Alecto H2 (O) Phoenix H4 Sportpark 'De Bloemerd'
  Hurley H6 Cartouche H4 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Kampong H6 Pinoké H7 Laan van Maarschalkerweerd
  Leonidas H6 Xenios H3 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Roomburg H2 (O) Groen-Geel H3 (O) Sportp. Roomburg
  VVV H4 Leiden H3 Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
ZONDAG 7 JUNI 2020
  Groen-Geel H3 (O) VVV H4 Roggewoning (Groen-Geel)
  Kampong H6 Cartouche H4 Laan van Maarschalkerweerd
  Leiden H3 Leonidas H6 Sportp. de Krogt
  Phoenix H4 Hurley H6 Sportpark Koeburgweg
  Pinoké H7 Roomburg H2 (O) Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Xenios H3 Alecto H2 (O) Sportpark Sloten-West
ZONDAG 14 JUNI 2020
  Alecto H2 (O) Leiden H3 Sportpark 'De Bloemerd'
  Cartouche H4 Phoenix H4 Sportpark DuiveSteyn
  Hurley H6 Xenios H3 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Leonidas H6 Groen-Geel H3 (O) Sportpark Toepad (Leonidas)
  Roomburg H2 (O) Kampong H6 Sportp. Roomburg
  VVV H4 Pinoké H7 Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)