Kies een ander team :
Heren 3

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Lasse Evekink
Aanvoerder Stephan Muehlstaff
Aanvoerder Talmon Muehlstaff

Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
1 mrt 16121 R.H.V. Leonidas H3
thuis
8 mrt 5519 Hockey Club Naarden H2
45
uit route
15 mrt 5582 HC IJsseloever H2
thuis
22 mrt 6157 SV Kampong Hockey H7
30
uit route
29 mrt 6274 Almeerse HC H3
thuis
5 apr 6793 Hockey Club Houten H2
30
uit route
19 apr 6966 MHV Maarssen H2
thuis
10 mei 7426 Gooische Hockey Club H2
45
uit route
17 mei 7658 U.S.H.C. H2
thuis
24 mei 8062 R.H.V. Leonidas H3
0
uit route
7 jun 8350 MMHC Voordaan H3
thuis
14 jun 8694 MHC Fletiomare H2
30
uit route
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Fletiomare H2 10 30 10 0 0 39 10 0
2 Leonidas H3 10 24 8 0 2 36 9 0
3 USHC H2 11 21 7 0 4 37 22 0
4 Houten H2 11 21 7 0 4 28 21 0
5 Naarden H2 11 16 5 1 5 31 28 0
6 IJsseloever H2 11 14 4 2 5 37 40 0
7 Kampong H7 11 13 4 1 6 24 27 0
8 Almere H3 11 13 4 1 6 17 32 0
9 Maarssen H2 11 12 4 0 7 21 25 0
10 Phoenix H3 10 11 3 2 5 15 27 0
11 Voordaan H3 10 9 2 3 5 21 29 0
12 Gooische H2 11 2 0 2 9 14 50 0

Uitslagenmatrix
  Almere H3Fletiomare H2 (O)Gooische H2 (O)Houten H2Kampong H7Leonidas H3Maarssen H2Phoenix H3 (O)USHC H2 (O)Voordaan H3IJsseloever H2 (O)Naarden H2 (O)
Almere H3   1-4 4-3 2-1 1-0 2-1 1-2
Fletiomare H2 (O) 9-1   3-1 2-1 8-1 5-2
Gooische H2 (O) 3-3 0-1   0-4 2-5 1-13
Houten H2 5-0 1-4 2-1   1-4 4-5 3-1
Kampong H7 0-1 6-1 0-3   0-6 2-1 2-3
Leonidas H3 1-0 3-4   2-0 3-0 4-0
Maarssen H2 0-1 3-2   1-3 1-0 2-3
Phoenix H3 (O) 0-2 2-1 0-2 2-6   2-1
USHC H2 (O) 6-2 4-3 5-1 8-1   3-1
Voordaan H3 7-2 2-3 1-1 0-6 2-2  
IJsseloever H2 (O) 3-2 4-3 2-2 4-5 2-2   2-7
Naarden H2 (O) 1-1 4-3 1-2 3-5 6-2  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. Fletiomare H2 (O) IJsseloever H2 (O) 8-1 Definitief
.. Gooische H2 (O) Maarssen H2 2-5 Definitief
.. Leonidas H3 Almere H3 1-0 Definitief
.. USHC H2 (O) Houten H2 4-3 Definitief
.. Phoenix H3 (O) Naarden H2 (O) 2-1 Definitief
.. Voordaan H3 Kampong H7 1-1 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. Maarssen H2 USHC H2 (O) 1-0 Definitief
.. Houten H2 Leonidas H3 1-4 Definitief
.. IJsseloever H2 (O) Phoenix H3 (O) 2-2 Definitief
.. Kampong H7 Fletiomare H2 (O) 0-1 Definitief
.. Naarden H2 (O) Gooische H2 (O) 1-1 Definitief
.. Almere H3 Voordaan H3 2-1 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. USHC H2 (O) Gooische H2 (O) 6-2 Definitief
.. Fletiomare H2 (O) Almere H3 9-1 Definitief
.. IJsseloever H2 (O) Naarden H2 (O) 2-7 Definitief
.. Leonidas H3 Maarssen H2 2-0 Definitief
.. Phoenix H3 (O) Kampong H7 2-6 Definitief
.. Voordaan H3 Houten H2 2-3 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. Naarden H2 (O) USHC H2 (O) 3-5 Definitief
.. Gooische H2 (O) Leonidas H3 0-4 Definitief
.. Maarssen H2 Voordaan H3 2-3 Definitief
.. Houten H2 Fletiomare H2 (O) 1-4 Definitief
.. Almere H3 Phoenix H3 (O) 2-1 Definitief
.. Kampong H7 IJsseloever H2 (O) 2-1 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. Kampong H7 Naarden H2 (O) 2-3 Definitief
.. IJsseloever H2 (O) Almere H3 3-2 Definitief
.. Fletiomare H2 (O) Maarssen H2 3-1 Definitief
.. Leonidas H3 USHC H2 (O) 3-0 Definitief
.. Phoenix H3 (O) Houten H2 0-2 Definitief
.. Voordaan H3 Gooische H2 (O) 7-2 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. Almere H3 Kampong H7 1-4 Definitief
.. Naarden H2 (O) Leonidas H3 4-3 Definitief
.. Houten H2 IJsseloever H2 (O) 4-5 Definitief
.. USHC H2 (O) Voordaan H3 3-1 Definitief
.. Gooische H2 (O) Fletiomare H2 (O) 0-1 Definitief
.. Maarssen H2 Phoenix H3 (O) 1-3 Definitief
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
.. Voordaan H3 Leonidas H3 0-6 Definitief
.. Almere H3 Naarden H2 (O) 1-2 Definitief
.. Phoenix H3 (O) Gooische H2 (O) 2-1 Definitief
.. Kampong H7 Houten H2 0-3 Definitief
.. Fletiomare H2 (O) USHC H2 (O) 2-1 Definitief
.. IJsseloever H2 (O) Maarssen H2 4-3 Definitief
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
.. Leonidas H3 Fletiomare H2 (O) 3-4 Definitief
.. Naarden H2 (O) Voordaan H3 6-2 Definitief
.. USHC H2 (O) Phoenix H3 (O) 8-1 Definitief
.. Gooische H2 (O) IJsseloever H2 (O) 1-13 Definitief
.. Houten H2 Almere H3 5-0 Definitief
.. Maarssen H2 Kampong H7 3-2 Definitief
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
.. Almere H3 Maarssen H2 4-3 Definitief
.. Kampong H7 Gooische H2 (O) 6-1 Definitief
.. Houten H2 Naarden H2 (O) 3-1 Definitief
.. IJsseloever H2 (O) USHC H2 (O) 4-5 Definitief
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
.. Leonidas H3 IJsseloever H2 (O) 4-0 Definitief
.. Fletiomare H2 (O) Naarden H2 (O) 5-2 Definitief
.. Gooische H2 (O) Almere H3 3-3 Definitief
.. Voordaan H3 Phoenix H3 (O) 2-2 Definitief
.. Maarssen H2 Houten H2 0-1 Definitief
.. USHC H2 (O) Kampong H7 5-1 Definitief
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
.. Houten H2 Gooische H2 (O) 2-1 Definitief
.. IJsseloever H2 (O) Voordaan H3 2-2 Definitief
.. Kampong H7 Leonidas H3 0-6 Definitief
.. Naarden H2 (O) Maarssen H2 1-2 Definitief
.. Phoenix H3 (O) Fletiomare H2 (O) 0-2 Definitief
.. Almere H3 USHC H2 (O) 1-0 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 1 MAART 2020
  Fletiomare H2 (O) Voordaan H3 Fletiomare Novum
  Phoenix H3 (O) Leonidas H3 Sportpark Koeburgweg
ZONDAG 8 MAART 2020
  Almere H3 Leonidas H3 Sportp. 'Klein Brandt'
  Houten H2 USHC H2 (O) Groene Hoon
  IJsseloever H2 (O) Fletiomare H2 (O) Sportp. IJsseloever
  Kampong H7 Voordaan H3 Laan van Maarschalkerweerd
  Maarssen H2 Gooische H2 (O) Sportpark Oostwaard
  Naarden H2 (O) Phoenix H3 (O) Sportpark 'Naarden'
ZONDAG 15 MAART 2020
  Fletiomare H2 (O) Kampong H7 Fletiomare Novum
  Gooische H2 (O) Naarden H2 (O) einde v/d Meerweg (Gooische)
  Leonidas H3 Houten H2 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Phoenix H3 (O) IJsseloever H2 (O) Sportpark Koeburgweg
  USHC H2 (O) Maarssen H2 Sportpark 'Olympos'
  Voordaan H3 Almere H3 Sportpark Bos
ZONDAG 22 MAART 2020
  Almere H3 Fletiomare H2 (O) Sportp. 'Klein Brandt'
  Gooische H2 (O) USHC H2 (O) einde v/d Meerweg (Gooische)
  Houten H2 Voordaan H3 Groene Hoon
  Kampong H7 Phoenix H3 (O) Laan van Maarschalkerweerd
  Maarssen H2 Leonidas H3 Sportpark Oostwaard
  Naarden H2 (O) IJsseloever H2 (O) Sportpark 'Naarden'
ZONDAG 29 MAART 2020
  Fletiomare H2 (O) Houten H2 Fletiomare Novum
  IJsseloever H2 (O) Kampong H7 Sportp. IJsseloever
  Leonidas H3 Gooische H2 (O) Sportpark Toepad (Leonidas)
  Phoenix H3 (O) Almere H3 Sportpark Koeburgweg
  USHC H2 (O) Naarden H2 (O) Sportpark 'Olympos'
  Voordaan H3 Maarssen H2 Sportpark Bos
ZONDAG 5 APRIL 2020
  Almere H3 IJsseloever H2 (O) Sportp. 'Klein Brandt'
  Gooische H2 (O) Voordaan H3 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Houten H2 Phoenix H3 (O) Groene Hoon
  Maarssen H2 Fletiomare H2 (O) Sportpark Oostwaard
  Naarden H2 (O) Kampong H7 Sportpark 'Naarden'
  USHC H2 (O) Leonidas H3 Sportpark 'Olympos'
ZONDAG 19 APRIL 2020
  Fletiomare H2 (O) Gooische H2 (O) Fletiomare Novum
  IJsseloever H2 (O) Houten H2 Sportp. IJsseloever
  Kampong H7 Almere H3 Laan van Maarschalkerweerd
  Leonidas H3 Naarden H2 (O) Sportpark Toepad (Leonidas)
  Phoenix H3 (O) Maarssen H2 Sportpark Koeburgweg
  Voordaan H3 USHC H2 (O) Sportpark Bos
ZONDAG 10 MEI 2020
  Gooische H2 (O) Phoenix H3 (O) einde v/d Meerweg (Gooische)
  Houten H2 Kampong H7 Groene Hoon
  Leonidas H3 Voordaan H3 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Maarssen H2 IJsseloever H2 (O) Sportpark Oostwaard
  Naarden H2 (O) Almere H3 Sportpark 'Naarden'
  USHC H2 (O) Fletiomare H2 (O) Sportpark 'Olympos'
ZONDAG 17 MEI 2020
  Almere H3 Houten H2 Sportp. 'Klein Brandt'
  Fletiomare H2 (O) Leonidas H3 Fletiomare Novum
  IJsseloever H2 (O) Gooische H2 (O) Sportp. IJsseloever
  Kampong H7 Maarssen H2 Laan van Maarschalkerweerd
  Phoenix H3 (O) USHC H2 (O) Sportpark Koeburgweg
  Voordaan H3 Naarden H2 (O) Sportpark Bos
ZONDAG 24 MEI 2020
  Gooische H2 (O) Kampong H7 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Leonidas H3 Phoenix H3 (O) Sportpark Toepad (Leonidas)
  Maarssen H2 Almere H3 Sportpark Oostwaard
  Naarden H2 (O) Houten H2 Sportpark 'Naarden'
  USHC H2 (O) IJsseloever H2 (O) Sportpark 'Olympos'
  Voordaan H3 Fletiomare H2 (O) Sportpark Bos
ZONDAG 7 JUNI 2020
  Almere H3 Gooische H2 (O) Sportp. 'Klein Brandt'
  Houten H2 Maarssen H2 Groene Hoon
  IJsseloever H2 (O) Leonidas H3 Sportp. IJsseloever
  Kampong H7 USHC H2 (O) Laan van Maarschalkerweerd
  Naarden H2 (O) Fletiomare H2 (O) Sportpark 'Naarden'
  Phoenix H3 (O) Voordaan H3 Sportpark Koeburgweg
ZONDAG 14 JUNI 2020
  Fletiomare H2 (O) Phoenix H3 (O) Fletiomare Novum
  Gooische H2 (O) Houten H2 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Leonidas H3 Kampong H7 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Maarssen H2 Naarden H2 (O) Sportpark Oostwaard
  USHC H2 (O) Almere H3 Sportpark 'Olympos'
  Voordaan H3 IJsseloever H2 (O) Sportpark Bos