Kies een ander team :
Dames 8

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Kiki van der Stok
Aanvoerder Karlijn Coops
Trainer Frans Schmidt

Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
24 nov 4342 Zwaluwen Utrecht D5
30
15:15 16:15 uit route
8 mrt 4507 SV Kampong Hockey D18
30
uit route
15 mrt 4727 MMHC Voordaan D11
thuis
22 mrt 4859 Almeerse HC D4
60
uit route
29 mrt 5113 SV Kampong Hockey D19
thuis
5 apr 5209 Schaerweijde D7
15
uit route
19 apr 5499 Zwaluwen Utrecht D7
thuis
10 mei 5595 MMHC Voordaan D10
thuis
17 mei 5819 HC IJsseloever D3
30
uit route
24 mei 6013 Schaerweijde D5
thuis
7 jun 6301 U.S.H.C. D8
30
uit route
14 jun 6431 Zwaluwen Utrecht D5
thuis
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Voordaan D11 10 26 8 2 0 37 5 0
2 USHC D8 10 24 7 3 0 35 12 0
3 Zwaluwen D5 10 20 6 2 2 34 20 0
4 Kampong D18 9 19 6 1 2 34 13 0
5 Schaerweijde D7 10 18 6 0 4 24 21 0
6 IJsseloever D3 10 16 5 1 4 29 28 0
7 Voordaan D10 10 16 5 1 4 16 17 0
8 Kampong D19 9 10 3 1 5 26 23 0
9 Phoenix D8 10 9 3 0 7 19 27 0
10 Zwaluwen D7 10 7 2 1 7 8 28 0
11 Schaerweijde D5 10 3 1 0 9 14 29 0
12 Almere D4 10 3 1 0 9 3 56 0

Uitslagenmatrix
  Almere D4Kampong D19Kampong D18Phoenix D8Schaerweijde D5Schaerweijde D7USHC D8Voordaan D10Voordaan D11IJsseloever D3Zwaluwen D5Zwaluwen D7
Almere D4   1-0 0-3 0-5 0-9 1-6
Kampong D19 7-0   2-4 3-5 3-4
Kampong D18 6-0   5-1 3-1 2-2 5-0
Phoenix D8 5-1 2-3   0-2 1-3 3-4
Schaerweijde D5 1-4 3-0   1-4 4-5 1-2
Schaerweijde D7 5-1 3-1   3-0 0-4 2-6
USHC D8 9-0 4-2 3-1 3-0   1-1
Voordaan D10 2-1 3-1 2-1   1-1 0-3
Voordaan D11 2-1 6-0 1-1   3-0 4-0
IJsseloever D3 6-0 1-7 4-5 1-1 3-0   5-0
Zwaluwen D5 1-1 2-5 1-3 6-1   2-1
Zwaluwen D7 1-4 0-3 2-1 1-2  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. IJsseloever D3 USHC D8 1-1 Definitief
.. Schaerweijde D5 Zwaluwen D7 1-2 Definitief
.. Voordaan D10 Zwaluwen D5 0-3 Definitief
.. Kampong D19 Almere D4 7-0 Definitief
.. Schaerweijde D7 Voordaan D11 0-4 Definitief
.. Phoenix D8 Kampong D18 2-3 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. Voordaan D11 Phoenix D8 6-0 Definitief
.. Almere D4 Schaerweijde D7 0-3 Definitief
.. Kampong D18 Voordaan D10 3-1 Definitief
.. Zwaluwen D5 IJsseloever D3 6-1 Definitief
.. USHC D8 Schaerweijde D5 3-1 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. USHC D8 Zwaluwen D7 1-1 Definitief
.. IJsseloever D3 Kampong D18 1-7 Definitief
.. Schaerweijde D5 Zwaluwen D5 4-5 Definitief
.. Phoenix D8 Almere D4 5-1 Definitief
.. Schaerweijde D7 Kampong D19 5-1 Definitief
.. Voordaan D10 Voordaan D11 1-1 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. Zwaluwen D7 Schaerweijde D7 2-1 Definitief
.. Zwaluwen D5 USHC D8 2-5 Definitief
.. Kampong D18 Schaerweijde D5 5-1 Definitief
.. Voordaan D11 IJsseloever D3 3-0 Definitief
.. Almere D4 Voordaan D10 0-5 Definitief
.. Kampong D19 Phoenix D8 2-4 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. Schaerweijde D5 Voordaan D11 1-4 Definitief
.. USHC D8 Kampong D18 4-2 Definitief
.. Voordaan D10 Kampong D19 2-1 Definitief
.. IJsseloever D3 Almere D4 6-0 Definitief
.. Zwaluwen D5 Zwaluwen D7 2-1 Definitief
.. Phoenix D8 Schaerweijde D7 0-2 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. Kampong D19 IJsseloever D3 3-4 Definitief
.. Kampong D18 Zwaluwen D5 2-2 Definitief
.. Zwaluwen D7 Phoenix D8 0-3 Definitief
.. Voordaan D11 USHC D8 1-1 Definitief
.. Almere D4 Schaerweijde D5 1-0 Definitief
.. Schaerweijde D7 Voordaan D10 3-0 Definitief
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
.. Zwaluwen D7 Kampong D19 1-4 Definitief
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
.. Schaerweijde D5 Kampong D19 1-4 Definitief
.. IJsseloever D3 Schaerweijde D7 4-5 Definitief
.. Voordaan D10 Phoenix D8 3-1 Definitief
.. Kampong D18 Zwaluwen D7 5-0 Definitief
.. Zwaluwen D5 Voordaan D11 1-3 Definitief
.. USHC D8 Almere D4 9-0 Definitief
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
.. Voordaan D11 Kampong D18 2-1 Definitief
.. Zwaluwen D7 Voordaan D10 1-2 Definitief
.. Phoenix D8 IJsseloever D3 3-4 Definitief
.. Schaerweijde D7 Schaerweijde D5 3-1 Definitief
.. Kampong D19 USHC D8 3-5 Definitief
.. Almere D4 Zwaluwen D5 1-6 Definitief
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
.. IJsseloever D3 Voordaan D10 3-0 Definitief
.. Voordaan D11 Zwaluwen D7 4-0 Definitief
.. Zwaluwen D5 Kampong D19 1-1 Definitief
.. USHC D8 Schaerweijde D7 3-0 Definitief
.. Schaerweijde D5 Phoenix D8 3-0 Definitief
.. Kampong D18 Almere D4 6-0 Definitief
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
.. Almere D4 Voordaan D11 0-9 Definitief
.. Phoenix D8 USHC D8 1-3 Definitief
.. Voordaan D10 Schaerweijde D5 2-1 Definitief
.. IJsseloever D3 Zwaluwen D7 5-0 Definitief
.. Schaerweijde D7 Zwaluwen D5 2-6 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
  Kampong D18 Schaerweijde D7 9:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Schaerweijde D5 IJsseloever D3 16:45 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Voordaan D10 USHC D8 8:45 Sportpark Bos
  Voordaan D11 Kampong D19 11:45 Sportpark Bos
  Zwaluwen D5 Phoenix D8 16:15 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Zwaluwen D7 Almere D4 11:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
  Kampong D19 Kampong D18 12:30 Laan van Maarschalkerweerd
ZONDAG 8 MAART 2020
  Almere D4 Kampong D19 Sportp. 'Klein Brandt'
  Kampong D18 Phoenix D8 Laan van Maarschalkerweerd
  USHC D8 IJsseloever D3 Sportpark 'Olympos'
  Voordaan D11 Schaerweijde D7 Sportpark Bos
  Zwaluwen D5 Voordaan D10 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Zwaluwen D7 Schaerweijde D5 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 15 MAART 2020
  IJsseloever D3 Zwaluwen D5 Sportp. IJsseloever
  Kampong D19 Zwaluwen D7 Laan van Maarschalkerweerd
  Phoenix D8 Voordaan D11 Sportpark Koeburgweg
  Schaerweijde D5 USHC D8 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Schaerweijde D7 Almere D4 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Voordaan D10 Kampong D18 Sportpark Bos
ZONDAG 22 MAART 2020
  Almere D4 Phoenix D8 Sportp. 'Klein Brandt'
  Kampong D18 IJsseloever D3 Laan van Maarschalkerweerd
  Kampong D19 Schaerweijde D7 Laan van Maarschalkerweerd
  Voordaan D11 Voordaan D10 Sportpark Bos
  Zwaluwen D5 Schaerweijde D5 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Zwaluwen D7 USHC D8 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 29 MAART 2020
  IJsseloever D3 Voordaan D11 Sportp. IJsseloever
  Phoenix D8 Kampong D19 Sportpark Koeburgweg
  Schaerweijde D5 Kampong D18 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Schaerweijde D7 Zwaluwen D7 Krakelingweg (Schaerweijde)
  USHC D8 Zwaluwen D5 Sportpark 'Olympos'
  Voordaan D10 Almere D4 Sportpark Bos
ZONDAG 5 APRIL 2020
  Almere D4 IJsseloever D3 Sportp. 'Klein Brandt'
  Kampong D18 USHC D8 Laan van Maarschalkerweerd
  Kampong D19 Voordaan D10 Laan van Maarschalkerweerd
  Schaerweijde D7 Phoenix D8 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Voordaan D11 Schaerweijde D5 Sportpark Bos
  Zwaluwen D7 Zwaluwen D5 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 19 APRIL 2020
  IJsseloever D3 Kampong D19 Sportp. IJsseloever
  Phoenix D8 Zwaluwen D7 Sportpark Koeburgweg
  Schaerweijde D5 Almere D4 Krakelingweg (Schaerweijde)
  USHC D8 Voordaan D11 Sportpark 'Olympos'
  Voordaan D10 Schaerweijde D7 Sportpark Bos
  Zwaluwen D5 Kampong D18 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 10 MEI 2020
  Almere D4 USHC D8 Sportp. 'Klein Brandt'
  Kampong D19 Schaerweijde D5 Laan van Maarschalkerweerd
  Phoenix D8 Voordaan D10 Sportpark Koeburgweg
  Schaerweijde D7 IJsseloever D3 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Voordaan D11 Zwaluwen D5 Sportpark Bos
  Zwaluwen D7 Kampong D18 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 17 MEI 2020
  IJsseloever D3 Phoenix D8 Sportp. IJsseloever
  Kampong D18 Voordaan D11 Laan van Maarschalkerweerd
  Schaerweijde D5 Schaerweijde D7 Krakelingweg (Schaerweijde)
  USHC D8 Kampong D19 Sportpark 'Olympos'
  Voordaan D10 Zwaluwen D7 Sportpark Bos
  Zwaluwen D5 Almere D4 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 24 MEI 2020
  Almere D4 Kampong D18 Sportp. 'Klein Brandt'
  Kampong D19 Zwaluwen D5 Laan van Maarschalkerweerd
  Phoenix D8 Schaerweijde D5 Sportpark Koeburgweg
  Schaerweijde D7 USHC D8 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Voordaan D10 IJsseloever D3 Sportpark Bos
  Zwaluwen D7 Voordaan D11 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 7 JUNI 2020
  Kampong D18 Kampong D19 Laan van Maarschalkerweerd
  Schaerweijde D5 Voordaan D10 Krakelingweg (Schaerweijde)
  USHC D8 Phoenix D8 Sportpark 'Olympos'
  Voordaan D11 Almere D4 Sportpark Bos
  Zwaluwen D5 Schaerweijde D7 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Zwaluwen D7 IJsseloever D3 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 14 JUNI 2020
  Almere D4 Zwaluwen D7 Sportp. 'Klein Brandt'
  IJsseloever D3 Schaerweijde D5 Sportp. IJsseloever
  Kampong D19 Voordaan D11 Laan van Maarschalkerweerd
  Phoenix D8 Zwaluwen D5 Sportpark Koeburgweg
  Schaerweijde D7 Kampong D18 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Voordaan D10 USHC D8 Sportpark Bos