Kies een ander team :
Dames 2

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Fleur Terberg Email
Aanvoerder Anne-Fleur van Kessel Email

Nog 9 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
24 mrt 4829 Leidse Hockey Club Roomburg D3
15:15 15:45 thuis 2 Muntstad veld
  Arbitrage: Dames Jong Senioren 1
 
31 mrt 5129 U.S.H.C. D2 (O)
30
10:00 11:00 uit route
7 apr 5609 Zwaluwen Utrecht D2
thuis
14 apr 6084 Hockeyclub VVV D3
0
uit route
5 mei 6389 Schaerweijde D2
thuis
12 mei 6686 MMHC Voordaan D4
30
uit route
19 mei 7165 SV Kampong Hockey D5
30
uit route
26 mei 7289 R.H.V. Leonidas D6
thuis
2 jun 7828 THC Hurley D6
45
uit route
4 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Schaerweijde D2 12 32 10 2 0 37 7 0
2 Phoenix D2 13 31 10 1 2 41 13 0
3 Kampong D5 13 27 9 0 4 28 22 0
4 USHC D2 12 25 8 1 3 36 17 0
5 Hurley D6 13 22 7 1 5 23 25 0
6 Roomburg D3 13 20 6 2 5 41 30 0
7 Houten D2 13 19 6 1 6 27 27 0
8 Amersfoort D2 13 13 4 1 8 16 34 0
9 Leonidas D6 13 12 4 0 9 20 24 0
10 Zwaluwen D2 13 11 3 2 8 27 46 0
11 Voordaan D4 13 9 3 0 10 14 35 0
12 VVV D3 13 4 1 1 11 13 43 0

Uitslagenmatrix
  Hurley D6Schaerweijde D2 (O)Amersfoort D2 (O)USHC D2 (O)Phoenix D2 (O)Voordaan D4Houten D2 (O)Kampong D5Leonidas D6Roomburg D3VVV D3Zwaluwen D2 (O)
Hurley D6   2-1 1-0 2-3 2-3 1-0 3-2
Schaerweijde D2 (O) 2-1   4-0 1-1 1-0 2-0 4-2 4-0
Amersfoort D2 (O)   0-4 1-4 2-0 0-3 1-0 4-1
USHC D2 (O) 0-4   3-0 2-1 1-2 2-0 4-2 7-2
Phoenix D2 (O) 1-2 5-0 5-3   4-0 4-0 2-1 2-0
Voordaan D4 0-5 2-3   3-0 0-1 0-4 4-3 1-2
Houten D2 (O) 3-0 0-3 1-6   2-1 2-4 7-2
Kampong D5 3-0 1-0 0-4   3-2 1-6 5-2
Leonidas D6 1-2 0-5 2-4 0-2   3-1 4-1
Roomburg D3 3-3 2-5 6-2 0-0 5-1   3-0
VVV D3 1-2 1-0 2-2 0-3 0-3 1-4   2-5
Zwaluwen D2 (O) 3-4 1-1 2-2 2-7 2-4 1-5 4-1  

Uitslagen
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
.. Houten D2 (O) Phoenix D2 (O) 1-6 Definitief
.. Hurley D6 Leonidas D6 1-0 Definitief
.. USHC D2 (O) VVV D3 7-2 Definitief
.. Amersfoort D2 (O) Voordaan D4 2-0 Definitief
.. Roomburg D3 Schaerweijde D2 (O) 2-5 Definitief
.. Zwaluwen D2 (O) Kampong D5 1-5 Definitief
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
.. Schaerweijde D2 (O) USHC D2 (O) 1-1 Definitief
.. Phoenix D2 (O) Amersfoort D2 (O) 5-0 Definitief
.. Leonidas D6 Houten D2 (O) 0-2 Definitief
.. Kampong D5 Hurley D6 3-0 Definitief
.. Voordaan D4 Roomburg D3 4-3 Definitief
.. VVV D3 Zwaluwen D2 (O) 2-5 Definitief
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
.. Zwaluwen D2 (O) Schaerweijde D2 (O) 1-1 Definitief
.. USHC D2 (O) Voordaan D4 3-0 Definitief
.. Roomburg D3 Phoenix D2 (O) 0-0 Definitief
.. Amersfoort D2 (O) Leonidas D6 1-0 Definitief
.. Houten D2 (O) Hurley D6 3-0 Definitief
.. VVV D3 Kampong D5 0-3 Definitief
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
.. Schaerweijde D2 (O) VVV D3 4-0 Definitief
.. Kampong D5 Houten D2 (O) 0-4 Definitief
.. Hurley D6 Amersfoort D2 (O) 2-1 Definitief
.. Leonidas D6 Roomburg D3 3-1 Definitief
.. Phoenix D2 (O) USHC D2 (O) 5-3 Definitief
.. Voordaan D4 Zwaluwen D2 (O) 1-2 Definitief
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
.. Zwaluwen D2 (O) Phoenix D2 (O) 2-4 Definitief
.. VVV D3 Voordaan D4 1-0 Definitief
.. Amersfoort D2 (O) Houten D2 (O) 0-3 Definitief
.. USHC D2 (O) Leonidas D6 2-0 Definitief
.. Roomburg D3 Hurley D6 3-3 Definitief
.. Schaerweijde D2 (O) Kampong D5 2-0 Definitief
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
.. Phoenix D2 (O) VVV D3 2-0 Definitief
.. Voordaan D4 Schaerweijde D2 (O) 0-5 Definitief
.. Kampong D5 Amersfoort D2 (O) 1-0 Definitief
.. Houten D2 (O) Roomburg D3 2-4 Definitief
.. Hurley D6 USHC D2 (O) 1-0 Definitief
.. Leonidas D6 Zwaluwen D2 (O) 4-1 Definitief
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
.. Voordaan D4 Kampong D5 0-1 Definitief
.. USHC D2 (O) Houten D2 (O) 2-1 Definitief
.. Zwaluwen D2 (O) Hurley D6 3-4 Definitief
.. VVV D3 Leonidas D6 0-3 Definitief
.. Schaerweijde D2 (O) Phoenix D2 (O) 1-0 Definitief
.. Roomburg D3 Amersfoort D2 (O) 6-2 Definitief
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
.. Hurley D6 VVV D3 3-2 Definitief
.. Amersfoort D2 (O) USHC D2 (O) 0-4 Definitief
.. Phoenix D2 (O) Voordaan D4 4-0 Definitief
.. Leonidas D6 Schaerweijde D2 (O) 0-5 Definitief
.. Houten D2 (O) Zwaluwen D2 (O) 7-2 Definitief
.. Kampong D5 Roomburg D3 1-6 Definitief
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
.. Voordaan D4 Leonidas D6 0-4 Definitief
.. Phoenix D2 (O) Kampong D5 2-1 Definitief
.. Zwaluwen D2 (O) Amersfoort D2 (O) 2-2 Definitief
.. USHC D2 (O) Roomburg D3 4-2 Definitief
.. VVV D3 Houten D2 (O) 2-2 Definitief
.. Schaerweijde D2 (O) Hurley D6 2-1 Definitief
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
.. Hurley D6 Voordaan D4 2-3 Definitief
.. Houten D2 (O) Schaerweijde D2 (O) 0-3 Definitief
.. Amersfoort D2 (O) VVV D3 4-1 Definitief
.. Roomburg D3 Zwaluwen D2 (O) 3-0 Definitief
.. USHC D2 (O) Kampong D5 1-2 Definitief
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
.. Voordaan D4 Houten D2 (O) 3-0 Definitief
.. Kampong D5 Leonidas D6 3-2 Definitief
.. Phoenix D2 (O) Hurley D6 1-2 Definitief
.. Zwaluwen D2 (O) USHC D2 (O) 2-7 Definitief
.. Schaerweijde D2 (O) Amersfoort D2 (O) 4-0 Definitief
.. VVV D3 Roomburg D3 1-4 Definitief
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
.. Leonidas D6 Phoenix D2 (O) 2-4 Definitief
ZONDAG 10 MAART 2019
.. Schaerweijde D2 (O) Roomburg D3 4-2 Definitief
.. Kampong D5 Zwaluwen D2 (O) 5-2 Definitief
.. VVV D3 USHC D2 (O) 1-2 Definitief
.. Voordaan D4 Amersfoort D2 (O) 2-3 Definitief
.. Phoenix D2 (O) Houten D2 (O) 4-0 Definitief
.. Leonidas D6 Hurley D6 1-2 Definitief
ZONDAG 17 MAART 2019
.. Hurley D6 Kampong D5 2-3 Definitief
.. Zwaluwen D2 (O) VVV D3 4-1 Definitief
.. USHC D2 (O) Schaerweijde D2 (O) 0-4 Definitief
.. Roomburg D3 Voordaan D4 5-1 Definitief
.. Amersfoort D2 (O) Phoenix D2 (O) 1-4 Definitief
.. Houten D2 (O) Leonidas D6 2-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 24 MAART 2019
  Hurley D6 Houten D2 (O) 10:30 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Kampong D5 VVV D3 14:15 Laan van Maarschalkerweerd
  Leonidas D6 Amersfoort D2 (O) 11:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Phoenix D2 (O) Roomburg D3 15:45 Sportpark Koeburgweg
  Schaerweijde D2 (O) Zwaluwen D2 (O) 10:30 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Voordaan D4 USHC D2 (O) 9:00 Sportpark Bos
ZONDAG 31 MAART 2019
  Amersfoort D2 (O) Hurley D6 10:45 Sportpark 'Birkhoven'
  Houten D2 (O) Kampong D5 10:45 Groene Hoon
  Roomburg D3 Leonidas D6 16:00 Sportp. Roomburg
  USHC D2 (O) Phoenix D2 (O) 11:00 Sportp.'Olympos'
  VVV D3 Schaerweijde D2 (O) 10:15 Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
  Zwaluwen D2 (O) Voordaan D4 11:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 7 APRIL 2019
  Houten D2 (O) Amersfoort D2 (O) Groene Hoon
  Hurley D6 Roomburg D3 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Kampong D5 Schaerweijde D2 (O) 14:15 Laan van Maarschalkerweerd
  Leonidas D6 USHC D2 (O) Sportpark Toepad (Leonidas)
  Phoenix D2 (O) Zwaluwen D2 (O) Sportpark Koeburgweg
  Voordaan D4 VVV D3 12:30 Sportpark Bos
ZONDAG 14 APRIL 2019
  Amersfoort D2 (O) Kampong D5 Sportpark 'Birkhoven'
  Roomburg D3 Houten D2 (O) 16:15 Sportp. Roomburg
  Schaerweijde D2 (O) Voordaan D4 12:45 Krakelingweg (Schaerweijde)
  USHC D2 (O) Hurley D6 Sportp.'Olympos'
  VVV D3 Phoenix D2 (O) Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
  Zwaluwen D2 (O) Leonidas D6 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 5 MEI 2019
  Amersfoort D2 (O) Roomburg D3 Sportpark 'Birkhoven'
  Houten D2 (O) USHC D2 (O) 12:45 Groene Hoon
  Hurley D6 Zwaluwen D2 (O) Amsterdamse Bos (Hurley)
  Kampong D5 Voordaan D4 Laan van Maarschalkerweerd
  Leonidas D6 VVV D3 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Phoenix D2 (O) Schaerweijde D2 (O) Sportpark Koeburgweg
ZONDAG 12 MEI 2019
  Roomburg D3 Kampong D5 Sportp. Roomburg
  Schaerweijde D2 (O) Leonidas D6 10:45 Krakelingweg (Schaerweijde)
  USHC D2 (O) Amersfoort D2 (O) Sportp.'Olympos'
  VVV D3 Hurley D6 Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
  Voordaan D4 Phoenix D2 (O) Sportpark Bos
  Zwaluwen D2 (O) Houten D2 (O) Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 19 MEI 2019
  Amersfoort D2 (O) Zwaluwen D2 (O) Sportpark 'Birkhoven'
  Houten D2 (O) VVV D3 Groene Hoon
  Hurley D6 Schaerweijde D2 (O) Amsterdamse Bos (Hurley)
  Kampong D5 Phoenix D2 (O) Laan van Maarschalkerweerd
  Leonidas D6 Voordaan D4 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Roomburg D3 USHC D2 (O) Sportp. Roomburg
ZONDAG 26 MEI 2019
  Kampong D5 USHC D2 (O) Laan van Maarschalkerweerd
  Phoenix D2 (O) Leonidas D6 Sportpark Koeburgweg
  Schaerweijde D2 (O) Houten D2 (O) 11:00 Krakelingweg (Schaerweijde)
  VVV D3 Amersfoort D2 (O) Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
  Voordaan D4 Hurley D6 Sportpark Bos
  Zwaluwen D2 (O) Roomburg D3 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 2 JUNI 2019
  Amersfoort D2 (O) Schaerweijde D2 (O) Sportpark 'Birkhoven'
  Houten D2 (O) Voordaan D4 Groene Hoon
  Hurley D6 Phoenix D2 (O) Amsterdamse Bos (Hurley)
  Leonidas D6 Kampong D5 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Roomburg D3 VVV D3 Sportp. Roomburg
  USHC D2 (O) Zwaluwen D2 (O) Sportp.'Olympos'