Kies een ander team :
Veteranen B

Teamfoto


Teamondersteuning
Manager Bas Rooskens Email
Aanvoerder Gertjan van Hal Email
Manager Jorrit Spruijt Email
Aanvoerder Tjeerd Smilde Email

Nog 9 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
24 mrt 10794 MHC Fletiomare HD
13:45 14:15 thuis 3 DOEN Legal veld
  Arbitrage: Veteranen D
 
31 mrt 10809 Baarnse Mixed Hockey Vereniging HA
45
11:30 12:45 uit route
7 apr 10820 Hockeyclub SCHC HB
thuis
14 apr 10828 MMHC Voordaan HC
30
uit route
12 mei 10846 MHC Fletiomare HB
thuis
19 mei 10861 Hockey Club Naarden HB
45
11:00 12:15 uit route
26 mei 10872 Gooische Hockey Club HJ
thuis
2 jun 10878 MHV Maarssen HD
45
11:45 13:00 uit route
16 jun 10898 Gooische Hockey Club HH
thuis
5 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 SCHC HB 13 32 10 2 1 47 13 0
2 Schaerweijde HF 12 28 8 4 0 30 8 0
3 Naarden HB 13 23 7 2 4 23 19 0
4 Baarn HA 13 22 7 1 5 28 24 0
5 Kromme Rijn HA 13 22 6 4 3 31 23 0
6 Gooische HJ 13 19 6 1 6 24 28 0
7 Voordaan HC 13 18 5 3 5 39 37 0
8 Fletiomare HB 13 16 5 1 7 28 35 0
9 Phoenix HB 12 11 3 2 7 19 31 0
10 Gooische HH 13 9 3 0 10 26 40 0
11 Fletiomare HD 13 9 2 3 8 22 39 0
12 Maarssen HD 13 9 2 3 8 18 38 0

Uitslagenmatrix
  Baarn HAFletiomare HBGooische HHSCHC HBVoordaan HCNaarden HBPhoenix HBFletiomare HDGooische HJKromme Rijn HAMaarssen HDSchaerweijde HF
Baarn HA   1-3 1-2 4-3 1-3 2-2 3-2
Fletiomare HB 1-5   5-3 2-3 5-1 2-3 0-2 1-1
Gooische HH 0-2   1-2 1-3 4-2 3-4 1-3
SCHC HB 2-3 5-1 4-2   3-0 5-1 4-1 2-2
Voordaan HC 2-3 4-6 1-1   2-3 7-4 3-3 6-3
Naarden HB 3-1 1-2 3-0 0-3   3-3 1-0 2-0
Phoenix HB 0-1 3-3 1-3   2-0 2-3 0-2
Fletiomare HD 1-2 0-6 0-0   0-2 4-1 0-3
Gooische HJ 1-3 4-2 2-5 2-1 5-2 0-2   0-3
Kromme Rijn HA 5-3 3-0 0-5 4-1 5-1 3-0  
Maarssen HD 3-1 1-3 0-4 2-2 2-2 1-1   0-3
Schaerweijde HF 2-1 2-0 1-1 4-1 1-1 5-0  

Uitslagen
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
.. Baarn HA Naarden HB 1-2 Definitief
.. Fletiomare HD Gooische HJ 0-2 Definitief
.. SCHC HB Fletiomare HB 5-1 Definitief
.. Voordaan HC Gooische HH 4-6 Definitief
.. Schaerweijde HF Maarssen HD 5-0 Definitief
.. Kromme Rijn HA Phoenix HB 4-1 Definitief
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
.. Gooische HJ Baarn HA 1-3 Definitief
.. Maarssen HD Fletiomare HD 2-2 Definitief
.. Naarden HB SCHC HB 0-3 Definitief
.. Schaerweijde HF Phoenix HB 4-1 Definitief
.. Gooische HH Kromme Rijn HA 3-4 Definitief
.. Fletiomare HB Voordaan HC 5-1 Definitief
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
.. SCHC HB Gooische HJ 4-1 Definitief
.. Baarn HA Maarssen HD 3-2 Definitief
.. Voordaan HC Naarden HB 2-3 Definitief
.. Fletiomare HD Phoenix HB 0-0 Definitief
.. Schaerweijde HF Kromme Rijn HA 1-1 Definitief
.. Fletiomare HB Gooische HH 5-3 Definitief
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
.. Kromme Rijn HA Fletiomare HD 5-1 Definitief
.. Maarssen HD SCHC HB 0-4 Definitief
.. Gooische HJ Voordaan HC 2-5 Definitief
.. Naarden HB Fletiomare HB 1-2 Definitief
.. Gooische HH Schaerweijde HF 1-3 Definitief
.. Phoenix HB Baarn HA 0-1 Definitief
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
.. Fletiomare HB Gooische HJ 0-2 Definitief
.. Naarden HB Gooische HH 3-0 Definitief
.. Fletiomare HD Schaerweijde HF 0-3 Definitief
.. Baarn HA Kromme Rijn HA 2-2 Definitief
.. SCHC HB Phoenix HB 5-1 Definitief
.. Voordaan HC Maarssen HD 6-3 Definitief
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
.. Gooische HH Fletiomare HD 4-2 Definitief
.. Gooische HJ Naarden HB 2-1 Definitief
.. Maarssen HD Fletiomare HB 3-1 Definitief
.. Phoenix HB Voordaan HC 3-3 Definitief
.. Kromme Rijn HA SCHC HB 0-5 Definitief
.. Schaerweijde HF Baarn HA 2-1 Definitief
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
.. Fletiomare HB Phoenix HB 2-3 Definitief
.. Naarden HB Maarssen HD 2-0 Definitief
.. Gooische HJ Gooische HH 4-2 Definitief
.. Baarn HA Fletiomare HD 4-3 Definitief
.. SCHC HB Schaerweijde HF 2-2 Definitief
.. Voordaan HC Kromme Rijn HA 3-3 Definitief
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
.. Fletiomare HD SCHC HB 0-6 Definitief
.. Schaerweijde HF Voordaan HC 2-0 Definitief
.. Kromme Rijn HA Fletiomare HB 5-3 Definitief
.. Phoenix HB Naarden HB 1-3 Definitief
.. Maarssen HD Gooische HJ 2-2 Definitief
.. Gooische HH Baarn HA 0-2 Definitief
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
.. Voordaan HC Fletiomare HD 7-4 Definitief
.. Fletiomare HB Schaerweijde HF 1-1 Definitief
.. SCHC HB Baarn HA 2-3 Definitief
.. Maarssen HD Gooische HH 1-3 Definitief
.. Gooische HJ Phoenix HB 5-2 Definitief
.. Naarden HB Kromme Rijn HA 1-0 Definitief
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
.. Baarn HA Voordaan HC 1-3 Definitief
.. Kromme Rijn HA Gooische HJ 3-0 Definitief
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
.. Naarden HB Fletiomare HD 3-3 Definitief
.. Voordaan HC SCHC HB 1-1 Definitief
.. Maarssen HD Kromme Rijn HA 1-1 Definitief
.. Gooische HJ Schaerweijde HF 0-3 Definitief
.. Fletiomare HB Baarn HA 1-5 Definitief
.. Gooische HH Phoenix HB 1-3 Definitief
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
.. SCHC HB Gooische HH 4-2 Definitief
.. Schaerweijde HF Naarden HB 1-1 Definitief
.. Phoenix HB Maarssen HD 2-3 Definitief
ZONDAG 3 MAART 2019
.. Fletiomare HD Fletiomare HB 1-2 Definitief
ZONDAG 10 MAART 2019
.. Maarssen HD Schaerweijde HF 0-3 Definitief
.. Gooische HJ Fletiomare HD 0-2 Definitief
.. Gooische HH Voordaan HC 1-2 Definitief
.. Naarden HB Baarn HA 3-1 Definitief
.. Phoenix HB Kromme Rijn HA 2-0 Definitief
.. Fletiomare HB SCHC HB 2-3 Definitief
ZONDAG 17 MAART 2019
.. Kromme Rijn HA Gooische HH 3-0 Definitief
.. Phoenix HB Schaerweijde HF 0-2 Definitief
.. Fletiomare HD Maarssen HD 4-1 Definitief
.. Baarn HA Gooische HJ 1-3 Definitief
.. Voordaan HC Fletiomare HB 2-3 Definitief
.. SCHC HB Naarden HB 3-0 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 24 MAART 2019
  Gooische HH Fletiomare HB 15:15 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Gooische HJ SCHC HB 15:15 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Kromme Rijn HA Schaerweijde HF 15:45 Sportpark Tolhuislaan
  Maarssen HD Baarn HA 15:00 Sportpark Oostwaard
  Naarden HB Voordaan HC 12:15 Sportp. 'Naarden'
  Phoenix HB Fletiomare HD 14:15 Sportpark Koeburgweg
ZONDAG 31 MAART 2019
  Baarn HA Phoenix HB 12:45 Sportp. 'Ter Eem'
  Fletiomare HB Naarden HB 14:45 Fletiomare Novum
  Fletiomare HD Kromme Rijn HA 12:45 Fletiomare Novum
  SCHC HB Maarssen HD 10:30 Sportpark Kees Boekelaan
  Schaerweijde HF Gooische HH 11:45 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Voordaan HC Gooische HJ 14:15 Sportpark Bos
ZONDAG 7 APRIL 2019
  Gooische HH Naarden HB einde v/d Meerweg (Gooische)
  Gooische HJ Fletiomare HB einde v/d Meerweg (Gooische)
  Kromme Rijn HA Baarn HA 16:15 Sportpark Tolhuislaan
  Maarssen HD Voordaan HC 16:45 Sportpark Oostwaard
  Phoenix HB SCHC HB Sportpark Koeburgweg
  Schaerweijde HF Fletiomare HD 13:30 Krakelingweg (Schaerweijde)
ZONDAG 14 APRIL 2019
  Baarn HA Schaerweijde HF 11:00 Sportp. 'Ter Eem'
  Fletiomare HB Maarssen HD 14:45 Fletiomare Novum
  Fletiomare HD Gooische HH 12:45 Fletiomare Novum
  Naarden HB Gooische HJ 13:45 Sportp. 'Naarden'
  SCHC HB Kromme Rijn HA 12:15 Sportpark Kees Boekelaan
  Voordaan HC Phoenix HB Sportpark Bos
ZONDAG 12 MEI 2019
  Fletiomare HD Baarn HA 14:45 Fletiomare Novum
  Gooische HH Gooische HJ einde v/d Meerweg (Gooische)
  Kromme Rijn HA Voordaan HC 14:30 Sportpark Tolhuislaan
  Maarssen HD Naarden HB 13:30 Sportpark Oostwaard
  Phoenix HB Fletiomare HB Sportpark Koeburgweg
  Schaerweijde HF SCHC HB 13:30 Krakelingweg (Schaerweijde)
ZONDAG 19 MEI 2019
  Baarn HA Gooische HH 11:00 Sportp. 'Ter Eem'
  Fletiomare HB Kromme Rijn HA 12:45 Fletiomare Novum
  Gooische HJ Maarssen HD einde v/d Meerweg (Gooische)
  Naarden HB Phoenix HB 12:15 Sportp. 'Naarden'
  SCHC HB Fletiomare HD Sportpark Kees Boekelaan
  Voordaan HC Schaerweijde HF Sportpark Bos
ZONDAG 26 MEI 2019
  Baarn HA SCHC HB 11:00 Sportp. 'Ter Eem'
  Fletiomare HD Voordaan HC 10:45 Fletiomare Novum
  Gooische HH Maarssen HD einde v/d Meerweg (Gooische)
  Kromme Rijn HA Naarden HB 12:45 Sportpark Tolhuislaan
  Phoenix HB Gooische HJ Sportpark Koeburgweg
  Schaerweijde HF Fletiomare HB 13:45 Krakelingweg (Schaerweijde)
ZONDAG 2 JUNI 2019
  Fletiomare HB Fletiomare HD 12:45 Fletiomare Novum
  Gooische HH SCHC HB einde v/d Meerweg (Gooische)
  Gooische HJ Kromme Rijn HA einde v/d Meerweg (Gooische)
  Maarssen HD Phoenix HB 13:00 Sportpark Oostwaard
  Naarden HB Schaerweijde HF 13:00 Sportp. 'Naarden'
  Voordaan HC Baarn HA Sportpark Bos
ZONDAG 16 JUNI 2019
  Baarn HA Fletiomare HB 11:00 Sportp. 'Ter Eem'
  Fletiomare HD Naarden HB 14:45 Fletiomare Novum
  Kromme Rijn HA Maarssen HD 12:15 Sportpark Tolhuislaan
  Phoenix HB Gooische HH Sportpark Koeburgweg
  SCHC HB Voordaan HC Sportpark Kees Boekelaan
  Schaerweijde HF Gooische HJ 13:45 Krakelingweg (Schaerweijde)