Kies een ander team :
Veterinnen B

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer Jiske van Oostenbrugge Email
Aanvoerder Laura Podgorski- Minne Email
Aanvoerder Karin Doeff Email
Teampot € Maeike van Bijsterveld Email
Trainer Lucas Vriens Email
Trainer Hidde Wijnmaalen Email

Nog 9 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
24 mrt 12244 Hockeyclub De Haaskamp DA
10:45 11:15 thuis 3 DOEN Legal veld
  Arbitrage: Veterinnen B
 
31 mrt 12262 MMHC Voordaan DC
30
11:15 12:15 uit route
7 apr 12270 MHCN DA
thuis
14 apr 12282 Doornse Hockey Club DB
30
11:45 12:45 uit route
12 mei 12296 Nijkerk DA
thuis
19 mei 12314 Gooische Hockey Club DE
45
uit route
26 mei 12322 Almeerse HC DA
thuis
2 jun 12331 M.H.C. LELYSTAD DA
60
uit route
16 jun 12348 MHC Fletiomare DB
thuis
5 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Fletiomare DB 13 37 12 1 0 66 8 0
2 Gooische DE 12 30 9 3 0 30 8 0
3 Houten DC 13 27 8 3 2 42 15 0
4 Phoenix DB 13 22 6 4 3 16 17 0
5 Nieuwegein DA 13 22 6 4 3 21 26 0
6 Lelystad DA 13 18 5 3 5 24 17 0
7 Doorn DB 12 17 4 5 3 17 16 0
8 Nijkerk DA 13 17 4 5 4 14 14 0
9 Zeewolde DA 13 9 3 0 10 20 43 0
10 Almere DA 13 7 2 1 10 12 28 0
11 Haaskamp DA 13 5 1 2 10 6 32 0
12 Voordaan DC 13 4 1 1 11 13 57 0

Uitslagenmatrix
  Gooische DEVoordaan DCAlmere DAHaaskamp DADoorn DBZeewolde DAPhoenix DBFletiomare DBNijkerk DALelystad DANieuwegein DAHouten DC
Gooische DE   2-0 7-1 5-1 2-0 1-0 2-1
Voordaan DC 1-2   2-1 1-4 2-3 0-9 0-4
Almere DA 0-4 3-2   1-1 0-1 1-6 1-2 1-5
Haaskamp DA 1-0   0-3 0-0 0-4 0-0 2-3
Doorn DB 2-3 2-1 1-0   3-0 1-1 0-0 1-1
Zeewolde DA 1-4 3-1   1-2 0-3 0-2 3-4
Phoenix DB 0-0 2-0 1-1 5-3   1-0 0-2
Fletiomare DB 2-2 5-1 6-0 4-0 6-0   4-1 5-1
Nijkerk DA 0-0 4-0 1-0 3-1 0-1 1-4   0-0
Lelystad DA 8-0 1-0 2-0 5-1 0-0   1-3 0-4
Nieuwegein DA 2-2 1-0 2-2 1-8 2-1 1-1  
Houten DC 10-2 6-1 5-1 2-1 1-1 4-0  

Uitslagen
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
.. Doorn DB Gooische DE 2-3 Definitief
.. Nieuwegein DA Almere DA 1-0 Definitief
.. Nijkerk DA Houten DC 0-0 Definitief
.. Voordaan DC Lelystad DA 0-4 Definitief
.. Haaskamp DA Fletiomare DB 0-4 Definitief
.. Phoenix DB Zeewolde DA 5-3 Definitief
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
.. Houten DC Phoenix DB 2-1 Definitief
.. Gooische DE Nijkerk DA 5-1 Definitief
.. Lelystad DA Nieuwegein DA 1-3 Definitief
.. Fletiomare DB Voordaan DC 5-1 Definitief
.. Zeewolde DA Haaskamp DA 3-1 Definitief
.. Almere DA Doorn DB 1-1 Definitief
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
.. Gooische DE Houten DC 2-1 Definitief
.. Haaskamp DA Phoenix DB 0-0 Definitief
.. Voordaan DC Zeewolde DA 2-3 Definitief
.. Nieuwegein DA Fletiomare DB 1-8 Definitief
.. Doorn DB Lelystad DA 1-1 Definitief
.. Nijkerk DA Almere DA 1-0 Definitief
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
.. Zeewolde DA Nieuwegein DA 3-4 Definitief
.. Fletiomare DB Doorn DB 4-0 Definitief
.. Lelystad DA Nijkerk DA 0-0 Definitief
.. Almere DA Gooische DE 0-4 Definitief
.. Houten DC Haaskamp DA 6-1 Definitief
.. Phoenix DB Voordaan DC 2-0 Definitief
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
.. Gooische DE Lelystad DA 2-0 Definitief
.. Almere DA Houten DC 1-5 Definitief
.. Voordaan DC Haaskamp DA 2-1 Definitief
.. Nieuwegein DA Phoenix DB 2-2 Definitief
.. Doorn DB Zeewolde DA 3-0 Definitief
.. Nijkerk DA Fletiomare DB 1-4 Definitief
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
.. Houten DC Voordaan DC 10-2 Definitief
.. Lelystad DA Almere DA 1-0 Definitief
.. Fletiomare DB Gooische DE 2-2 Definitief
.. Zeewolde DA Nijkerk DA 0-2 Definitief
.. Phoenix DB Doorn DB 1-1 Definitief
.. Haaskamp DA Nieuwegein DA 2-3 Definitief
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
.. Almere DA Fletiomare DB 1-6 Definitief
.. Lelystad DA Houten DC 0-4 Definitief
.. Nieuwegein DA Voordaan DC 2-2 Definitief
.. Doorn DB Haaskamp DA 1-0 Definitief
.. Nijkerk DA Phoenix DB 0-1 Definitief
DONDERDAG 1 NOVEMBER 2018
.. Gooische DE Zeewolde DA 7-1 Definitief
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
.. Fletiomare DB Lelystad DA 4-1 Definitief
.. Zeewolde DA Almere DA 1-4 Definitief
.. Phoenix DB Gooische DE 0-0 Definitief
.. Haaskamp DA Nijkerk DA 0-0 Definitief
.. Voordaan DC Doorn DB 1-4 Definitief
.. Houten DC Nieuwegein DA 4-0 Definitief
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
.. Gooische DE Haaskamp DA 2-0 Definitief
.. Almere DA Phoenix DB 0-1 Definitief
.. Lelystad DA Zeewolde DA 5-1 Definitief
.. Fletiomare DB Houten DC 5-1 Definitief
.. Doorn DB Nieuwegein DA 0-0 Definitief
.. Nijkerk DA Voordaan DC 4-0 Definitief
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
.. Zeewolde DA Fletiomare DB 0-3 Definitief
.. Doorn DB Houten DC 1-1 Definitief
.. Nieuwegein DA Nijkerk DA 2-1 Definitief
.. Voordaan DC Gooische DE 1-2 Definitief
.. Haaskamp DA Almere DA 1-0 Definitief
.. Phoenix DB Lelystad DA 1-0 Definitief
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
.. Gooische DE Nieuwegein DA 1-0 Definitief
.. Almere DA Voordaan DC 3-2 Definitief
.. Nijkerk DA Doorn DB 3-1 Definitief
.. Fletiomare DB Phoenix DB 6-0 Definitief
.. Houten DC Zeewolde DA 5-1 Definitief
.. Lelystad DA Haaskamp DA 2-0 Definitief
ZONDAG 10 MAART 2019
.. Houten DC Nijkerk DA 1-1 Definitief
.. Lelystad DA Voordaan DC 8-0 Definitief
.. Fletiomare DB Haaskamp DA 6-0 Definitief
.. Zeewolde DA Phoenix DB 1-2 Definitief
.. Almere DA Nieuwegein DA 1-2 Definitief
ZONDAG 17 MAART 2019
.. Doorn DB Almere DA 2-1 Definitief
.. Phoenix DB Houten DC 0-2 Definitief
.. Haaskamp DA Zeewolde DA 0-3 Definitief
.. Voordaan DC Fletiomare DB 0-9 Definitief
.. Nieuwegein DA Lelystad DA 1-1 Definitief
.. Nijkerk DA Gooische DE 0-0 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 24 MAART 2019
  Almere DA Nijkerk DA 11:00 Sportp. 'Klein Brandt'
  Fletiomare DB Nieuwegein DA 12:45 Fletiomare Novum
  Houten DC Gooische DE 11:00 Groene Hoon
  Lelystad DA Doorn DB 11:00 Sportpark Langezand
  Phoenix DB Haaskamp DA 11:15 Sportpark Koeburgweg
  Zeewolde DA Voordaan DC 11:00 Sportpark Horsterweg
ZONDAG 31 MAART 2019
  Doorn DB Fletiomare DB 13:30 bij sporthal Steinheim
  Gooische DE Almere DA 10:15 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Haaskamp DA Houten DC 11:00 sportp. 'de Burgwal'
  Nieuwegein DA Zeewolde DA 13:00 Sportp. 'Rijnhuizen'
  Nijkerk DA Lelystad DA 11:00 Sportp. Watergoor
  Voordaan DC Phoenix DB 12:15 Sportpark Bos
ZONDAG 7 APRIL 2019
  Fletiomare DB Nijkerk DA 10:45 Fletiomare Novum
  Haaskamp DA Voordaan DC 12:15 sportp. 'de Burgwal'
  Houten DC Almere DA Groene Hoon
  Lelystad DA Gooische DE 14:45 Sportpark Langezand
  Phoenix DB Nieuwegein DA Sportpark Koeburgweg
  Zeewolde DA Doorn DB 11:00 Sportpark Horsterweg
ZONDAG 14 APRIL 2019
  Almere DA Lelystad DA Sportp. 'Klein Brandt'
  Doorn DB Phoenix DB 12:45 bij sporthal Steinheim
  Gooische DE Fletiomare DB einde v/d Meerweg (Gooische)
  Nieuwegein DA Haaskamp DA Sportp. 'Rijnhuizen'
  Nijkerk DA Zeewolde DA 11:00 Sportp. Watergoor
  Voordaan DC Houten DC Sportpark Bos
ZONDAG 5 MEI 2019
  Gooische DE Doorn DB einde v/d Meerweg (Gooische)
ZONDAG 12 MEI 2019
  Fletiomare DB Almere DA 10:45 Fletiomare Novum
  Haaskamp DA Doorn DB sportp. 'de Burgwal'
  Houten DC Lelystad DA Groene Hoon
  Phoenix DB Nijkerk DA Sportpark Koeburgweg
  Voordaan DC Nieuwegein DA Sportpark Bos
  Zeewolde DA Gooische DE 11:00 Sportpark Horsterweg
ZONDAG 19 MEI 2019
  Almere DA Zeewolde DA Sportp. 'Klein Brandt'
  Doorn DB Voordaan DC 12:45 bij sporthal Steinheim
  Gooische DE Phoenix DB einde v/d Meerweg (Gooische)
  Lelystad DA Fletiomare DB Sportpark Langezand
  Nieuwegein DA Houten DC Sportp. 'Rijnhuizen'
  Nijkerk DA Haaskamp DA 11:00 Sportp. Watergoor
ZONDAG 26 MEI 2019
  Haaskamp DA Gooische DE sportp. 'de Burgwal'
  Houten DC Fletiomare DB Groene Hoon
  Nieuwegein DA Doorn DB Sportp. 'Rijnhuizen'
  Phoenix DB Almere DA Sportpark Koeburgweg
  Voordaan DC Nijkerk DA Sportpark Bos
  Zeewolde DA Lelystad DA 11:00 Sportpark Horsterweg
ZONDAG 2 JUNI 2019
  Almere DA Haaskamp DA Sportp. 'Klein Brandt'
  Fletiomare DB Zeewolde DA 10:45 Fletiomare Novum
  Gooische DE Voordaan DC einde v/d Meerweg (Gooische)
  Houten DC Doorn DB Groene Hoon
  Lelystad DA Phoenix DB Sportpark Langezand
  Nijkerk DA Nieuwegein DA 11:00 Sportp. Watergoor
ZONDAG 16 JUNI 2019
  Doorn DB Nijkerk DA 10:30 bij sporthal Steinheim
  Haaskamp DA Lelystad DA sportp. 'de Burgwal'
  Nieuwegein DA Gooische DE Sportp. 'Rijnhuizen'
  Phoenix DB Fletiomare DB Sportpark Koeburgweg
  Voordaan DC Almere DA Sportpark Bos
  Zeewolde DA Houten DC 11:00 Sportpark Horsterweg