Kies een ander team :
Veterinnen A

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Petra van Heuvelen Email
Aanvoerder Anne Jansen Schuiling-Zorn Email
Trainer Anne Jansen Schuiling-Zorn Email
Aanvoerder Kirsten de Bevere Email

Nog 9 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
24 mrt 9994 Zwaluwen Utrecht DA
30
14:45 16:00 uit route
31 mrt 10103 Schaerweijde DB
16:45 17:30 thuis 2 Muntstad veld
  Arbitrage: Veterinnen A
 
7 apr 10144 Hockeyclub Amersfoort DB
30
uit route
14 apr 10267 SV Kampong Hockey DB
thuis
5 mei 10308 MHC Fletiomare DA
thuis
12 mei 10405 Doornse Hockey Club DA
30
09:45 11:00 uit route
19 mei 10487 SV Kampong Hockey DD
thuis
26 mei 10610 MMHC Voordaan DB
30
uit route
2 jun 10665 MHV Maarssen DA
thuis
5 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kampong DD 13 35 11 2 0 70 15 0
2 Leusden DA 13 28 9 1 3 33 10 0
3 Kampong DB 14 27 8 3 3 34 21 0
4 Fletiomare DA 13 26 8 2 3 45 27 0
5 Doorn DA 13 25 7 4 2 34 20 0
6 Phoenix DA 13 18 4 6 3 24 19 0
7 Maarssen DA 13 17 5 2 6 15 23 0
8 Schaerweijde DB 13 14 4 2 7 37 37 0
9 Gooische DC 13 10 3 1 9 11 36 0
10 Zwaluwen DA 13 9 2 3 8 18 40 0
11 Amersfoort DB 14 7 1 4 9 14 45 0
12 Voordaan DB 13 5 1 2 10 15 57 0

Uitslagenmatrix
  Maarssen DAPhoenix DAVoordaan DBAmersfoort DBGooische DCDoorn DALeusden DAKampong DBFletiomare DASchaerweijde DBZwaluwen DAKampong DD
Maarssen DA   1-2 0-2 1-1 2-1 0-3 1-3 1-0
Phoenix DA   1-1 3-3 1-1 1-1 2-0 2-0
Voordaan DB   0-0 1-2 3-4 0-5 0-7 1-3 4-7
Amersfoort DB 0-0   0-4 1-3 0-4 1-7 1-1 1-10
Gooische DC 0-2 2-1 1-0   1-4 0-1 1-3 0-7
Doorn DA 4-0 4-2 5-1 5-2   0-0 2-2 3-2
Leusden DA 2-0 8-0 3-0 1-0 2-0   3-2 4-0
Kampong DB 1-0 3-2   3-5 2-2 3-0 0-3
Fletiomare DA 2-3 3-3 6-1 0-3   5-4 3-6
Schaerweijde DB 2-6 6-0 4-0 2-4 3-4   3-3
Zwaluwen DA 1-3 1-4 2-2 1-4 1-3   0-10
Kampong DD 4-1 2-2 10-1 2-1 2-0 1-1 6-1  

Uitslagen
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
.. Doorn DA Voordaan DB 4-2 Definitief
.. Fletiomare DA Maarssen DA 2-3 Definitief
.. Schaerweijde DB Zwaluwen DA 3-3 Definitief
.. Amersfoort DB Leusden DA 0-4 Definitief
.. Phoenix DA Gooische DC 1-1 Definitief
.. Kampong DD Kampong DB 1-1 Definitief
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
.. Gooische DC Fletiomare DA 0-1 Definitief
.. Leusden DA Phoenix DA 2-0 Definitief
.. Zwaluwen DA Amersfoort DB 1-4 Definitief
.. Maarssen DA Doorn DA 1-1 Definitief
.. Voordaan DB Kampong DD 4-7 Definitief
.. Kampong DB Schaerweijde DB 2-2 Definitief
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
.. Doorn DA Gooische DC 5-2 Definitief
.. Fletiomare DA Leusden DA 0-3 Definitief
.. Phoenix DA Zwaluwen DA 2-0 Definitief
.. Amersfoort DB Schaerweijde DB 1-7 Definitief
.. Voordaan DB Kampong DB 0-5 Definitief
.. Kampong DD Maarssen DA 4-1 Definitief
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
.. Schaerweijde DB Phoenix DA 2-6 Definitief
.. Zwaluwen DA Fletiomare DA 1-4 Definitief
.. Leusden DA Doorn DA 2-0 Definitief
.. Gooische DC Kampong DD 0-7 Definitief
.. Kampong DB Amersfoort DB 3-2 Definitief
.. Maarssen DA Voordaan DB 0-2 Definitief
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
.. Voordaan DB Gooische DC 1-2 Definitief
.. Phoenix DA Amersfoort DB 3-3 Definitief
.. Kampong DD Leusden DA 2-0 Definitief
.. Doorn DA Zwaluwen DA 3-2 Definitief
.. Fletiomare DA Schaerweijde DB 5-4 Definitief
.. Maarssen DA Kampong DB 0-3 Definitief
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
.. Amersfoort DB Fletiomare DA 0-4 Definitief
.. Schaerweijde DB Doorn DA 2-4 Definitief
.. Zwaluwen DA Kampong DD 0-10 Definitief
.. Leusden DA Voordaan DB 8-0 Definitief
.. Kampong DB Phoenix DA 1-0 Definitief
.. Gooische DC Maarssen DA 0-2 Definitief
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
.. Kampong DD Schaerweijde DB 6-1 Definitief
.. Fletiomare DA Phoenix DA 3-3 Definitief
.. Gooische DC Kampong DB 1-4 Definitief
.. Maarssen DA Leusden DA 2-1 Definitief
.. Voordaan DB Zwaluwen DA 1-3 Definitief
.. Doorn DA Amersfoort DB 5-1 Definitief
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
.. Kampong DB Fletiomare DA 3-5 Definitief
.. Zwaluwen DA Maarssen DA 1-3 Definitief
.. Phoenix DA Doorn DA 1-1 Definitief
.. Amersfoort DB Kampong DD 1-10 Definitief
.. Schaerweijde DB Voordaan DB 6-0 Definitief
.. Leusden DA Gooische DC 1-0 Definitief
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
.. Maarssen DA Schaerweijde DB 1-0 Definitief
.. Voordaan DB Amersfoort DB 0-0 Definitief
.. Doorn DA Fletiomare DA 2-2 Definitief
.. Leusden DA Kampong DB 3-2 Definitief
.. Gooische DC Zwaluwen DA 1-3 Definitief
.. Kampong DD Phoenix DA 2-2 Definitief
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
.. Zwaluwen DA Leusden DA 2-2 Definitief
.. Amersfoort DB Maarssen DA 0-0 Definitief
.. Doorn DA Kampong DB 0-0 Definitief
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
.. Kampong DB Zwaluwen DA 3-0 Definitief
.. Voordaan DB Fletiomare DA 0-7 Definitief
.. Maarssen DA Phoenix DA 1-2 Definitief
.. Gooische DC Amersfoort DB 1-0 Definitief
.. Leusden DA Schaerweijde DB 4-0 Definitief
.. Kampong DD Doorn DA 2-1 Definitief
WOENSDAG 28 NOVEMBER 2018
.. Fletiomare DA Kampong DD 3-6 Definitief
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
.. Phoenix DA Voordaan DB 1-1 Definitief
.. Schaerweijde DB Gooische DC 4-0 Definitief
WOENSDAG 6 MAART 2019
.. Amersfoort DB Kampong DB 1-3 Definitief
ZONDAG 10 MAART 2019
.. Leusden DA Amersfoort DB 3-0 Definitief
.. Zwaluwen DA Schaerweijde DB 1-3 Definitief
.. Gooische DC Phoenix DA 2-1 Definitief
.. Maarssen DA Fletiomare DA 1-3 Definitief
.. Voordaan DB Doorn DA 3-4 Definitief
.. Kampong DB Kampong DD 0-3 Definitief
WOENSDAG 13 MAART 2019
.. Amersfoort DB Zwaluwen DA 1-1 Definitief
ZONDAG 17 MAART 2019
.. Kampong DD Voordaan DB 10-1 Definitief
.. Doorn DA Maarssen DA 4-0 Definitief
.. Fletiomare DA Gooische DC 6-1 Definitief
.. Phoenix DA Leusden DA 2-0 Definitief
.. Schaerweijde DB Kampong DB 3-4 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 24 MAART 2019
  Gooische DC Doorn DA 12:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Kampong DB Voordaan DB 12:30 Laan van Maarschalkerweerd
  Leusden DA Fletiomare DA 13:00 Sportpark 'De Vallei'
  Maarssen DA Kampong DD 14:45 Sportpark Oostwaard
  Schaerweijde DB Amersfoort DB 15:45 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Zwaluwen DA Phoenix DA 16:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 31 MAART 2019
  Doorn DA Leusden DA 15:15 bij sporthal Steinheim
  Fletiomare DA Zwaluwen DA 12:45 Fletiomare Novum
  Kampong DD Gooische DC 12:30 Laan van Maarschalkerweerd
  Phoenix DA Schaerweijde DB 17:30 Sportpark Koeburgweg
  Voordaan DB Maarssen DA 10:30 Sportpark Bos
ZONDAG 7 APRIL 2019
  Amersfoort DB Phoenix DA Sportpark 'Birkhoven'
  Gooische DC Voordaan DB einde v/d Meerweg (Gooische)
  Kampong DB Maarssen DA 12:30 Laan van Maarschalkerweerd
  Leusden DA Kampong DD 11:00 Sportpark 'De Vallei'
  Schaerweijde DB Fletiomare DA 10:45 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Zwaluwen DA Doorn DA Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 14 APRIL 2019
  Doorn DA Schaerweijde DB 11:00 bij sporthal Steinheim
  Fletiomare DA Amersfoort DB 10:45 Fletiomare Novum
  Kampong DD Zwaluwen DA 9:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Maarssen DA Gooische DC 10:45 Sportpark Oostwaard
  Phoenix DA Kampong DB Sportpark Koeburgweg
  Voordaan DB Leusden DA Sportpark Bos
ZONDAG 5 MEI 2019
  Amersfoort DB Doorn DA Sportpark 'Birkhoven'
  Kampong DB Gooische DC Laan van Maarschalkerweerd
  Leusden DA Maarssen DA Sportpark 'De Vallei'
  Phoenix DA Fletiomare DA Sportpark Koeburgweg
  Schaerweijde DB Kampong DD 11:00 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Zwaluwen DA Voordaan DB Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 12 MEI 2019
  Doorn DA Phoenix DA 11:00 bij sporthal Steinheim
  Fletiomare DA Kampong DB 14:45 Fletiomare Novum
  Gooische DC Leusden DA einde v/d Meerweg (Gooische)
  Kampong DD Amersfoort DB Laan van Maarschalkerweerd
  Maarssen DA Zwaluwen DA 12:45 Sportpark Oostwaard
  Voordaan DB Schaerweijde DB Sportpark Bos
ZONDAG 19 MEI 2019
  Amersfoort DB Voordaan DB Sportpark 'Birkhoven'
  Fletiomare DA Doorn DA 10:45 Fletiomare Novum
  Kampong DB Leusden DA Laan van Maarschalkerweerd
  Phoenix DA Kampong DD Sportpark Koeburgweg
  Schaerweijde DB Maarssen DA 11:45 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Zwaluwen DA Gooische DC Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 26 MEI 2019
  Gooische DC Schaerweijde DB einde v/d Meerweg (Gooische)
  Kampong DB Doorn DA Laan van Maarschalkerweerd
  Kampong DD Fletiomare DA Laan van Maarschalkerweerd
  Leusden DA Zwaluwen DA 12:30 Sportpark 'De Vallei'
  Maarssen DA Amersfoort DB 14:45 Sportpark Oostwaard
  Voordaan DB Phoenix DA Sportpark Bos
ZONDAG 2 JUNI 2019
  Amersfoort DB Gooische DC Sportpark 'Birkhoven'
  Doorn DA Kampong DD 12:45 bij sporthal Steinheim
  Fletiomare DA Voordaan DB 12:45 Fletiomare Novum
  Phoenix DA Maarssen DA Sportpark Koeburgweg
  Schaerweijde DB Leusden DA 11:00 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Zwaluwen DA Kampong DB Sportpark Nieuw Welgelegen