Kies een ander team :
Heren 3

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Stijn Groot Email
Aanvoerder Tycho ten Brink Email

Nog 2 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
26 mei 7234 R.H.V. Leonidas H3
0
13:45 14:15 uit route
   Aangepaste tijd  
2 jun 7653 U.S.H.C. H2 (O)
16:00 16:30 thuis 1 Rabobank veld
  Arbitrage: Heren Jong Senioren 1
 
1 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Huizen H2 20 58 19 1 0 98 21 0
2 Leonidas H3 20 42 13 3 4 58 29 0
3 Hurley H4 20 39 13 0 7 84 31 0
4 Fletiomare H2 20 31 10 1 9 57 47 0
5 Voordaan H3 20 31 9 4 7 54 48 0
6 IJsseloever H2 20 30 10 0 10 63 70 0
7 USHC H2 20 28 8 4 8 53 47 0
8 Hilversum H2 20 23 7 2 11 42 56 0
9 Kampong H5 20 23 7 2 11 49 69 0
10 Phoenix H3 20 23 7 2 11 39 64 0
11 Shinty H2 20 19 6 1 13 31 54 0
12 Laren H2 20 0 1 0 19 23 115 3

Uitslagenmatrix
  Fletiomare H2 (O)Hilversum H2 (O)Huizen H2 (O)Hurley H4Kampong H5Laren H2 (O)Leonidas H3Phoenix H3Shinty H2 (O)USHC H2 (O)Voordaan H3IJsseloever H2 (O)
Fletiomare H2 (O)   6-2 2-8 3-0 3-3 8-1 0-3 6-2 2-3 2-0 3-1
Hilversum H2 (O) 1-4   0-5 4-2 3-4 3-2 1-0 2-1 1-3 4-0 1-2
Huizen H2 (O) 3-1   3-1 7-0 10-1 1-1 8-0 2-0 7-0 4-1 3-1
Hurley H4 4-1 3-0   8-2 8-1 4-2 7-1 4-0 3-1 9-0 8-1
Kampong H5 1-5 2-4 0-3   8-2 1-3 4-1 2-4 2-2 1-2 3-1
Laren H2 (O) 3-4 2-5 2-3 0-10   0-1 1-3 1-0 1-5 1-7 1-12
Leonidas H3 1-0 5-2 2-3 2-1 8-3 7-1   2-1 4-1 2-2 1-2
Phoenix H3 4-1 2-2 0-6 1-0 3-4 3-0 2-1   0-2 3-3 3-5
Shinty H2 (O) 1-4 4-2 2-3 3-2 0-1 1-6 1-4   5-1 0-1 1-5
USHC H2 (O) 4-1 2-1 1-4 3-2 7-0 2-2 1-2 2-2   4-2 10-1
Voordaan H3 2-0 3-3 1-4 2-4 5-2 5-0 1-3 6-2 8-0 1-1  
IJsseloever H2 (O) 3-2 3-4 3-10 4-3 2-4 6-3 1-2 5-3 4-3 1-2  

Uitslagen
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
.. Phoenix H3 Huizen H2 (O) 0-6 Definitief
.. Hurley H4 Voordaan H3 9-0 Definitief
.. Fletiomare H2 (O) Shinty H2 (O) 2-3 Definitief
.. IJsseloever H2 (O) Laren H2 (O) 6-3 Definitief
.. Leonidas H3 Kampong H5 8-3 Definitief
.. Hilversum H2 (O) USHC H2 (O) 1-3 Definitief
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
.. Laren H2 (O) Fletiomare H2 (O) 3-4 Definitief
.. Voordaan H3 Phoenix H3 6-2 Definitief
.. Huizen H2 (O) Hilversum H2 (O) 3-1 Definitief
.. USHC H2 (O) Leonidas H3 2-2 Definitief
.. Kampong H5 IJsseloever H2 (O) 3-1 Definitief
.. Shinty H2 (O) Hurley H4 3-2 Definitief
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
.. Hilversum H2 (O) Voordaan H3 4-0 Definitief
.. Leonidas H3 Huizen H2 (O) 2-3 Definitief
.. USHC H2 (O) Kampong H5 3-2 Definitief
.. Fletiomare H2 (O) IJsseloever H2 (O) 3-1 Definitief
.. Hurley H4 Laren H2 (O) 8-1 Definitief
.. Phoenix H3 Shinty H2 (O) 0-2 Definitief
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
.. IJsseloever H2 (O) Hurley H4 4-3 Definitief
.. Laren H2 (O) Phoenix H3 1-3 Definitief
.. Huizen H2 (O) USHC H2 (O) 7-0 Definitief
.. Kampong H5 Fletiomare H2 (O) 1-5 Definitief
.. Voordaan H3 Leonidas H3 1-3 Definitief
.. Shinty H2 (O) Hilversum H2 (O) 4-2 Definitief
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
.. Hurley H4 Fletiomare H2 (O) 4-1 Definitief
.. Huizen H2 (O) Kampong H5 7-0 Definitief
.. USHC H2 (O) Voordaan H3 4-2 Definitief
.. Leonidas H3 Shinty H2 (O) 2-1 Definitief
.. Hilversum H2 (O) Laren H2 (O) 3-2 Definitief
.. Phoenix H3 IJsseloever H2 (O) 3-5 Definitief
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
.. IJsseloever H2 (O) Hilversum H2 (O) 3-4 Definitief
.. Laren H2 (O) Leonidas H3 0-1 Definitief
.. Fletiomare H2 (O) Phoenix H3 6-2 Definitief
.. Voordaan H3 Huizen H2 (O) 1-4 Definitief
.. Kampong H5 Hurley H4 0-3 Definitief
.. Shinty H2 (O) USHC H2 (O) 5-1 Definitief
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
.. Leonidas H3 IJsseloever H2 (O) 1-2 Definitief
.. USHC H2 (O) Laren H2 (O) 7-0 Definitief
.. Voordaan H3 Kampong H5 5-2 Definitief
.. Phoenix H3 Hurley H4 1-0 Definitief
.. Huizen H2 (O) Shinty H2 (O) 2-0 Definitief
.. Hilversum H2 (O) Fletiomare H2 (O) 1-4 Definitief
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
.. Hurley H4 Hilversum H2 (O) 3-0 Definitief
.. Fletiomare H2 (O) Leonidas H3 0-3 Definitief
.. IJsseloever H2 (O) USHC H2 (O) 4-3 Definitief
.. Laren H2 (O) Huizen H2 (O) 2-3 Definitief
.. Shinty H2 (O) Voordaan H3 0-1 Definitief
.. Kampong H5 Phoenix H3 4-1 Definitief
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
.. Huizen H2 (O) IJsseloever H2 (O) 3-1 Definitief
.. Voordaan H3 Laren H2 (O) 5-0 Definitief
.. Leonidas H3 Hurley H4 2-1 Definitief
.. USHC H2 (O) Fletiomare H2 (O) 4-1 Definitief
.. Hilversum H2 (O) Phoenix H3 1-0 Definitief
.. Shinty H2 (O) Kampong H5 0-1 Definitief
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
.. Hurley H4 USHC H2 (O) 3-1 Definitief
.. Laren H2 (O) Shinty H2 (O) 1-0 Definitief
.. Phoenix H3 Leonidas H3 2-1 Definitief
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
.. Shinty H2 (O) IJsseloever H2 (O) 1-5 Definitief
.. Huizen H2 (O) Hurley H4 3-1 Definitief
.. Kampong H5 Laren H2 (O) 8-2 Definitief
.. Leonidas H3 Hilversum H2 (O) 5-2 Definitief
.. Voordaan H3 Fletiomare H2 (O) 2-0 Definitief
.. USHC H2 (O) Phoenix H3 1-2 Definitief
DONDERDAG 29 NOVEMBER 2018
.. Fletiomare H2 (O) Huizen H2 (O) 2-8 Definitief
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
.. IJsseloever H2 (O) Voordaan H3 1-2 Definitief
ZONDAG 3 MAART 2019
.. Hilversum H2 (O) Kampong H5 3-4 Definitief
ZONDAG 10 MAART 2019
.. Kampong H5 Leonidas H3 1-3 Definitief
.. USHC H2 (O) Hilversum H2 (O) 2-1 Definitief
.. Huizen H2 (O) Phoenix H3 8-0 Definitief
.. Voordaan H3 Hurley H4 2-4 Definitief
.. Shinty H2 (O) Fletiomare H2 (O) 1-4 Definitief
.. Laren H2 (O) IJsseloever H2 (O) 1-12 Definitief
ZONDAG 17 MAART 2019
.. Phoenix H3 Voordaan H3 3-3 Definitief
.. Hilversum H2 (O) Huizen H2 (O) 0-5 Definitief
.. IJsseloever H2 (O) Kampong H5 2-4 Definitief
.. Fletiomare H2 (O) Laren H2 (O) 8-1 Definitief
.. Leonidas H3 USHC H2 (O) 4-1 Definitief
.. Hurley H4 Shinty H2 (O) 4-0 Definitief
ZONDAG 24 MAART 2019
.. Voordaan H3 Hilversum H2 (O) 3-3 Definitief
.. Shinty H2 (O) Phoenix H3 1-4 Definitief
.. Huizen H2 (O) Leonidas H3 1-1 Definitief
.. Kampong H5 USHC H2 (O) 2-2 Definitief
.. Laren H2 (O) Hurley H4 0-10 Definitief
.. IJsseloever H2 (O) Fletiomare H2 (O) 3-2 Definitief
ZONDAG 31 MAART 2019
.. Fletiomare H2 (O) Kampong H5 3-3 Definitief
.. USHC H2 (O) Huizen H2 (O) 1-4 Definitief
.. Leonidas H3 Voordaan H3 2-2 Definitief
.. Hurley H4 IJsseloever H2 (O) 8-1 Definitief
.. Hilversum H2 (O) Shinty H2 (O) 2-1 Definitief
ZONDAG 7 APRIL 2019
.. Kampong H5 Huizen H2 (O) 2-4 Definitief
.. Laren H2 (O) Hilversum H2 (O) 2-5 Definitief
.. IJsseloever H2 (O) Phoenix H3 5-3 Definitief
.. Shinty H2 (O) Leonidas H3 1-6 Definitief
.. Fletiomare H2 (O) Hurley H4 3-0 Definitief
.. Voordaan H3 USHC H2 (O) 1-1 Definitief
ZONDAG 14 APRIL 2019
.. Huizen H2 (O) Voordaan H3 4-1 Definitief
.. Leonidas H3 Laren H2 (O) 7-1 Definitief
.. Hurley H4 Kampong H5 8-2 Definitief
.. USHC H2 (O) Shinty H2 (O) 2-2 Definitief
.. Hilversum H2 (O) IJsseloever H2 (O) 1-2 Definitief
.. Phoenix H3 Fletiomare H2 (O) 4-1 Definitief
ZATERDAG 20 APRIL 2019
.. Phoenix H3 Laren H2 (O) 3-0 Definitief
ZONDAG 5 MEI 2019
.. Fletiomare H2 (O) Hilversum H2 (O) 6-2 Definitief
.. IJsseloever H2 (O) Leonidas H3 1-2 Definitief
.. Shinty H2 (O) Huizen H2 (O) 2-3 Definitief
.. Kampong H5 Voordaan H3 1-2 Definitief
.. Laren H2 (O) USHC H2 (O) 1-5 Definitief
.. Hurley H4 Phoenix H3 7-1 Definitief
ZONDAG 12 MEI 2019
.. Huizen H2 (O) Laren H2 (O) 10-1 Definitief
.. Hilversum H2 (O) Hurley H4 4-2 Definitief
.. USHC H2 (O) IJsseloever H2 (O) 10-1 Definitief
.. Voordaan H3 Shinty H2 (O) 8-0 Definitief
.. Phoenix H3 Kampong H5 3-4 Definitief
.. Leonidas H3 Fletiomare H2 (O) 1-0 Definitief
ZONDAG 19 MEI 2019
.. Fletiomare H2 (O) USHC H2 (O) 2-0 Definitief
.. IJsseloever H2 (O) Huizen H2 (O) 3-10 Definitief
.. Kampong H5 Shinty H2 (O) 2-4 Definitief
.. Hurley H4 Leonidas H3 4-2 Definitief
.. Phoenix H3 Hilversum H2 (O) 2-2 Definitief
.. Laren H2 (O) Voordaan H3 1-7 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 26 MEI 2019
  Huizen H2 (O) Fletiomare H2 (O) 11:00 Sportp. Bestevaer (Huizen)
  Kampong H5 Hilversum H2 (O) 16:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Leonidas H3 Phoenix H3 14:15 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Shinty H2 (O) Laren H2 (O) 16:15 Beerschoten-Willinksburg
  USHC H2 (O) Hurley H4 16:20 Sportp.'Olympos'
  Voordaan H3 IJsseloever H2 (O) 10:00 Sportpark Bos
ZONDAG 2 JUNI 2019
  Fletiomare H2 (O) Voordaan H3 10:45 Fletiomare Novum
  Hilversum H2 (O) Leonidas H3 11:00 Sportp. Loosdrecht
  Hurley H4 Huizen H2 (O) 15:45 Amsterdamse Bos (Hurley)
  IJsseloever H2 (O) Shinty H2 (O) 12:45 Sportp. IJsseloever
  Laren H2 (O) Kampong H5 13:30 Sportp. Eemnesserweg
  Phoenix H3 USHC H2 (O) 16:30 Sportpark Koeburgweg