Kies een ander team :
Heren 2

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Joost Peddemors Email
Aanvoerder Sjors van den Dries Email
Aanvoerder Laurens Meulenbroek Email

Nog 9 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
24 mrt 10019 SV Kampong Hockey H3
10:00 10:30 thuis 1 Rabobank veld
   Team van de Ochtend  
  Arbitrage: Veteranen A
 
31 mrt 10058 Pinoké H3
45
14:45 16:00 uit route
7 apr 10197 U.H.C.QUI VIVE H2
thuis
14 apr 10278 LOHC H2
14:15 14:45 uit route
5 mei 10375 MHCHBS H2
0
10:30 11:00 uit route
12 mei 10429 AH & BC H6
thuis
19 mei 10526 R.H.V. Leonidas H2
0
uit route
26 mei 10580 Hockeyclub SCHC H2
thuis
2 jun 10676 AH & BC H8
60
uit route
4 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Leonidas H2 13 30 10 0 3 35 25 0
2 Hurley H3 13 24 7 3 3 36 24 0
3 Voordaan H2 13 23 7 2 4 37 25 0
4 Leiden H2 13 20 6 2 5 26 23 0
5 Amsterdam H8 13 20 6 2 5 28 29 0
6 SCHC H2 13 19 6 1 6 27 28 0
7 Qui Vive H2 13 19 5 4 4 29 21 0
8 Pinoké H3 13 14 4 2 7 22 29 0
9 HBS H2 13 13 4 1 8 24 24 0
10 Kampong H3 13 13 3 4 6 27 38 0
11 Phoenix H2 13 13 3 4 6 17 33 0
12 Amsterdam H6 13 12 3 3 7 27 36 0

Uitslagenmatrix
  Amsterdam H6Amsterdam H8HBS H2 (O)Hurley H3Kampong H3Leiden H2 (O)Leonidas H2 (O)Phoenix H2 (O)Pinoké H3Qui Vive H2 (O)SCHC H2 (O)Voordaan H2 (O)
Amsterdam H6   2-1 3-2 3-3 4-2 2-2 2-2 1-5
Amsterdam H8 2-1   1-8 2-0 3-1 1-2 2-3
HBS H2 (O) 2-4   1-2 3-2 5-1 3-0 0-1
Hurley H3 3-1   1-1 2-1 3-1 1-4
Kampong H3 1-3 2-1 2-2   4-1 1-3 2-2 1-0
Leiden H2 (O) 3-1 4-2 3-0 3-3   1-0 0-2 0-2
Leonidas H2 (O) 2-1 4-3 3-1 2-1   4-2 4-3
Phoenix H2 (O) 0-0 1-1 2-5 1-5 0-3   1-0 1-1
Pinoké H3 4-3 2-0 4-3 3-4   1-1 0-1 2-2
Qui Vive H2 (O) 3-3 2-1 3-3 6-2 3-0 4-1 2-0  
SCHC H2 (O) 0-3 5-1 3-4 0-1 3-2   4-3
Voordaan H2 (O) 5-3 2-3 5-2 1-3 3-4 3-1  

Uitslagen
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
.. Pinoké H3 HBS H2 (O) 2-0 Definitief
.. Voordaan H2 (O) Phoenix H2 (O) 3-4 Definitief
.. SCHC H2 (O) Leonidas H2 (O) 3-4 Definitief
.. Amsterdam H8 Amsterdam H6 2-1 Definitief
.. Kampong H3 Qui Vive H2 (O) 1-0 Definitief
.. Hurley H3 Leiden H2 (O) 1-1 Definitief
DINSDAG 11 SEPTEMBER 2018
.. Leonidas H2 (O) Amsterdam H8 4-3 Definitief
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
.. Phoenix H2 (O) Hurley H3 2-5 Definitief
.. Leiden H2 (O) Kampong H3 3-3 Definitief
.. Amsterdam H6 Voordaan H2 (O) 1-5 Definitief
.. HBS H2 (O) SCHC H2 (O) 3-0 Definitief
.. Qui Vive H2 (O) Pinoké H3 2-0 Definitief
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
.. Amsterdam H8 SCHC H2 (O) 2-3 Definitief
.. Voordaan H2 (O) Leonidas H2 (O) 1-3 Definitief
.. Pinoké H3 Leiden H2 (O) 3-4 Definitief
.. Hurley H3 Amsterdam H6 3-1 Definitief
.. Kampong H3 Phoenix H2 (O) 2-2 Definitief
.. Qui Vive H2 (O) HBS H2 (O) 2-1 Definitief
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
.. Leonidas H2 (O) Hurley H3 3-1 Definitief
.. Amsterdam H6 Kampong H3 3-3 Definitief
.. Phoenix H2 (O) Pinoké H3 1-0 Definitief
.. Leiden H2 (O) Qui Vive H2 (O) 1-0 Definitief
.. HBS H2 (O) Amsterdam H8 2-4 Definitief
.. SCHC H2 (O) Voordaan H2 (O) 4-3 Definitief
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
.. Qui Vive H2 (O) Phoenix H2 (O) 4-1 Definitief
.. Leiden H2 (O) HBS H2 (O) 4-2 Definitief
.. Voordaan H2 (O) Amsterdam H8 2-3 Definitief
.. Hurley H3 SCHC H2 (O) 3-1 Definitief
.. Kampong H3 Leonidas H2 (O) 1-3 Definitief
.. Pinoké H3 Amsterdam H6 4-3 Definitief
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
.. HBS H2 (O) Voordaan H2 (O) 0-1 Definitief
.. Phoenix H2 (O) Leiden H2 (O) 1-5 Definitief
.. Amsterdam H6 Qui Vive H2 (O) 2-2 Definitief
.. Leonidas H2 (O) Pinoké H3 4-2 Definitief
.. SCHC H2 (O) Kampong H3 5-1 Definitief
.. Amsterdam H8 Hurley H3 1-8 Definitief
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
.. Kampong H3 Amsterdam H8 1-3 Definitief
.. Pinoké H3 SCHC H2 (O) 0-1 Definitief
.. Hurley H3 Voordaan H2 (O) 1-4 Definitief
.. Phoenix H2 (O) HBS H2 (O) 1-1 Definitief
.. Leiden H2 (O) Amsterdam H6 3-1 Definitief
.. Qui Vive H2 (O) Leonidas H2 (O) 3-0 Definitief
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
.. Voordaan H2 (O) Kampong H3 5-2 Definitief
.. HBS H2 (O) Hurley H3 1-2 Definitief
.. Amsterdam H8 Pinoké H3 1-2 Definitief
.. SCHC H2 (O) Qui Vive H2 (O) 3-2 Definitief
.. Leonidas H2 (O) Leiden H2 (O) 2-1 Definitief
.. Amsterdam H6 Phoenix H2 (O) 4-2 Definitief
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
.. Kampong H3 Hurley H3 2-2 Definitief
.. Pinoké H3 Voordaan H2 (O) 2-2 Definitief
.. Amsterdam H6 HBS H2 (O) 3-2 Definitief
.. Phoenix H2 (O) Leonidas H2 (O) 0-3 Definitief
.. Leiden H2 (O) SCHC H2 (O) 0-2 Definitief
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
.. Hurley H3 Pinoké H3 2-1 Definitief
DINSDAG 20 NOVEMBER 2018
.. Qui Vive H2 (O) Amsterdam H8 3-3 Definitief
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
.. HBS H2 (O) Leonidas H2 (O) 3-2 Definitief
.. Qui Vive H2 (O) Hurley H3 3-3 Definitief
.. Leiden H2 (O) Voordaan H2 (O) 0-2 Definitief
.. Phoenix H2 (O) Amsterdam H8 0-0 Definitief
.. Amsterdam H6 SCHC H2 (O) 2-2 Definitief
.. Pinoké H3 Kampong H3 4-3 Definitief
WOENSDAG 28 NOVEMBER 2018
.. Amsterdam H8 Leiden H2 (O) 2-0 Definitief
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
.. SCHC H2 (O) Phoenix H2 (O) 0-1 Definitief
.. Kampong H3 HBS H2 (O) 2-1 Definitief
.. Leonidas H2 (O) Amsterdam H6 2-1 Definitief
ZONDAG 3 MAART 2019
.. Voordaan H2 (O) Qui Vive H2 (O) 3-1 Definitief
ZONDAG 10 MAART 2019
.. Amsterdam H6 Amsterdam H8 2-1 Definitief
.. Leonidas H2 (O) SCHC H2 (O) 4-3 Definitief
.. Phoenix H2 (O) Voordaan H2 (O) 1-1 Definitief
.. Leiden H2 (O) Hurley H3 3-0 Definitief
.. Qui Vive H2 (O) Kampong H3 6-2 Definitief
.. HBS H2 (O) Pinoké H3 5-1 Definitief
ZONDAG 17 MAART 2019
.. Pinoké H3 Qui Vive H2 (O) 1-1 Definitief
.. Kampong H3 Leiden H2 (O) 4-1 Definitief
.. Hurley H3 Phoenix H2 (O) 5-1 Definitief
.. Voordaan H2 (O) Amsterdam H6 5-3 Definitief
.. Amsterdam H8 Leonidas H2 (O) 3-1 Definitief
.. SCHC H2 (O) HBS H2 (O) 0-3 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 24 MAART 2019
  Amsterdam H6 Hurley H3 14:15 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  HBS H2 (O) Qui Vive H2 (O) 16:30 Sportpark 'Bleek en Berg'
  Leiden H2 (O) Pinoké H3 14:45 Sportp. de Krogt
  Leonidas H2 (O) Voordaan H2 (O) 10:45 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Phoenix H2 (O) Kampong H3 10:30 Sportpark Koeburgweg
  SCHC H2 (O) Amsterdam H8 16:45 Sportpark Kees Boekelaan
ZONDAG 31 MAART 2019
  Amsterdam H8 HBS H2 (O) 12:30 Wagener Stadion
  Hurley H3 Leonidas H2 (O) 10:30 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Kampong H3 Amsterdam H6 12:30 Laan van Maarschalkerweerd
  Pinoké H3 Phoenix H2 (O) 16:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Qui Vive H2 (O) Leiden H2 (O) 10:30 Sportp. Noorddammerweg
  Voordaan H2 (O) SCHC H2 (O) 10:45 Sportpark Bos
ZONDAG 7 APRIL 2019
  Amsterdam H6 Pinoké H3 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Amsterdam H8 Voordaan H2 (O) Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  HBS H2 (O) Leiden H2 (O) 16:30 Sportpark 'Bleek en Berg'
  Leonidas H2 (O) Kampong H3 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Phoenix H2 (O) Qui Vive H2 (O) Sportpark Koeburgweg
  SCHC H2 (O) Hurley H3 10:30 Sportpark Kees Boekelaan
ZONDAG 14 APRIL 2019
  Hurley H3 Amsterdam H8 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Kampong H3 SCHC H2 (O) 9:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Leiden H2 (O) Phoenix H2 (O) 14:45 Sportp. de Krogt
  Pinoké H3 Leonidas H2 (O) Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Qui Vive H2 (O) Amsterdam H6 10:30 Sportp. Noorddammerweg
  Voordaan H2 (O) HBS H2 (O) Sportpark Bos
ZONDAG 5 MEI 2019
  Amsterdam H6 Leiden H2 (O) Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Amsterdam H8 Kampong H3 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  HBS H2 (O) Phoenix H2 (O) 11:00 Sportpark 'Bleek en Berg'
  Leonidas H2 (O) Qui Vive H2 (O) Sportpark Toepad (Leonidas)
  SCHC H2 (O) Pinoké H3 10:45 Sportpark Kees Boekelaan
  Voordaan H2 (O) Hurley H3 Sportpark Bos
ZONDAG 12 MEI 2019
  Hurley H3 HBS H2 (O) Amsterdamse Bos (Hurley)
  Kampong H3 Voordaan H2 (O) Laan van Maarschalkerweerd
  Leiden H2 (O) Leonidas H2 (O) 16:15 Sportp. de Krogt
  Phoenix H2 (O) Amsterdam H6 Sportpark Koeburgweg
  Pinoké H3 Amsterdam H8 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Qui Vive H2 (O) SCHC H2 (O) 10:30 Sportp. Noorddammerweg
ZONDAG 19 MEI 2019
  Amsterdam H8 Qui Vive H2 (O) Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  HBS H2 (O) Amsterdam H6 11:00 Sportpark 'Bleek en Berg'
  Hurley H3 Kampong H3 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Leonidas H2 (O) Phoenix H2 (O) Sportpark Toepad (Leonidas)
  SCHC H2 (O) Leiden H2 (O) Sportpark Kees Boekelaan
  Voordaan H2 (O) Pinoké H3 Sportpark Bos
ZONDAG 26 MEI 2019
  Amsterdam H6 Leonidas H2 (O) Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  HBS H2 (O) Kampong H3 12:45 Sportpark 'Bleek en Berg'
  Leiden H2 (O) Amsterdam H8 16:15 Sportp. de Krogt
  Phoenix H2 (O) SCHC H2 (O) Sportpark Koeburgweg
  Pinoké H3 Hurley H3 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Qui Vive H2 (O) Voordaan H2 (O) 10:30 Sportp. Noorddammerweg
ZONDAG 2 JUNI 2019
  Amsterdam H8 Phoenix H2 (O) Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Hurley H3 Qui Vive H2 (O) Amsterdamse Bos (Hurley)
  Kampong H3 Pinoké H3 Laan van Maarschalkerweerd
  Leonidas H2 (O) HBS H2 (O) Sportpark Toepad (Leonidas)
  SCHC H2 (O) Amsterdam H6 Sportpark Kees Boekelaan
  Voordaan H2 (O) Leiden H2 (O) Sportpark Bos