Kies een ander team :
Dames Jong Senioren 2

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer Heleen Stork Email
Aanvoerder Lotte Kuyk Email
Aanvoerder Maartje van Kasterop Email

Nog 9 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
24 mrt 50414 MHC Leusden DJ2
30
10:00 11:00 uit route
31 mrt 50448 Hockeyclub SCHC DJ2
08:15 08:45 thuis 2 Muntstad veld
  Arbitrage: Dames Jong Senioren 3
 
7 apr 50469 Almeerse HC DJ3
60
11:15 12:45 uit route
14 apr 50475 MHC Fletiomare DJ2
thuis
28 apr 50385 MHC Fletiomare DJ2
30
uit route
12 mei 50503 MMHC Voordaan DJ1
30
uit route
19 mei 50522 MHC Leusden DJ2
thuis
26 mei 50542 Hockeyclub SCHC DJ2
30
uit route
2 jun 50569 Almeerse HC DJ3
thuis
4 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Leusden DJ2 2 6 2 0 0 9 4 0
2 Fletiomare DJ2 1 3 1 0 0 3 1 0
3 Voordaan DJ1 1 1 0 1 0 4 4 0
4 SCHC DJ2 2 1 0 1 1 6 10 0
5 Phoenix DJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Almere DJ3 2 0 0 0 2 3 6 0

Uitslagenmatrix
  SCHC DJ2Voordaan DJ1Leusden DJ2Almere DJ3Phoenix DJ2Fletiomare DJ2
SCHC DJ2   2-6
Voordaan DJ1 4-4  
Leusden DJ2   3-2
Almere DJ3   1-3
Phoenix DJ2  
Fletiomare DJ2  

Uitslagen
ZONDAG 10 MAART 2019
.. Voordaan DJ1 SCHC DJ2 4-4 Definitief
.. Leusden DJ2 Almere DJ3 3-2 Definitief
ZONDAG 17 MAART 2019
.. Almere DJ3 Fletiomare DJ2 1-3 Definitief
.. SCHC DJ2 Leusden DJ2 2-6 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 24 MAART 2019
  Leusden DJ2 Phoenix DJ2 11:00 Sportpark 'De Vallei'
  SCHC DJ2 Almere DJ3 15:30 Sportpark Kees Boekelaan
  Voordaan DJ1 Fletiomare DJ2 9:00 Sportpark Bos
ZONDAG 31 MAART 2019
  Fletiomare DJ2 Leusden DJ2 12:45 Fletiomare Novum
  Phoenix DJ2 SCHC DJ2 8:45 Sportpark Koeburgweg
  Voordaan DJ1 Almere DJ3 15:30 Sportpark Bos
ZONDAG 7 APRIL 2019
  Almere DJ3 Phoenix DJ2 12:45 Sportp. 'Klein Brandt'
  Leusden DJ2 Voordaan DJ1 10:45 Sportpark 'De Vallei'
  SCHC DJ2 Fletiomare DJ2 15:00 Sportpark Kees Boekelaan
ZONDAG 14 APRIL 2019
  Almere DJ3 Leusden DJ2 Sportp. 'Klein Brandt'
  Phoenix DJ2 Fletiomare DJ2 Sportpark Koeburgweg
  SCHC DJ2 Voordaan DJ1 16:00 Sportpark Kees Boekelaan
ZONDAG 28 APRIL 2019
  Fletiomare DJ2 Phoenix DJ2 Fletiomare Novum
ZONDAG 12 MEI 2019
  Fletiomare DJ2 Almere DJ3 14:45 Fletiomare Novum
  Leusden DJ2 SCHC DJ2 11:15 Sportpark 'De Vallei'
  Voordaan DJ1 Phoenix DJ2 Sportpark Bos
ZONDAG 19 MEI 2019
  Almere DJ3 SCHC DJ2 Sportp. 'Klein Brandt'
  Fletiomare DJ2 Voordaan DJ1 14:45 Fletiomare Novum
  Phoenix DJ2 Leusden DJ2 Sportpark Koeburgweg
ZONDAG 26 MEI 2019
  Almere DJ3 Voordaan DJ1 Sportp. 'Klein Brandt'
  Leusden DJ2 Fletiomare DJ2 10:30 Sportpark 'De Vallei'
  SCHC DJ2 Phoenix DJ2 Sportpark Kees Boekelaan
ZONDAG 2 JUNI 2019
  Fletiomare DJ2 SCHC DJ2 12:45 Fletiomare Novum
  Phoenix DJ2 Almere DJ3 Sportpark Koeburgweg
  Voordaan DJ1 Leusden DJ2 Sportpark Bos