Kies een ander team :
Dames 10

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Lianne Kop Email
Aanvoerder Anne Meijer Email

Nog 9 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
24 mrt 9877 THCC De Kromhouters D3
13:30 14:00 thuis 2 Muntstad veld
  Arbitrage: Dames 11
 
31 mrt 9897 SV Kampong Hockey D26
30
08:00 09:00 uit route
7 apr 9916 Schaerweijde D8
thuis
14 apr 9928 Schaerweijde D9
15
14:15 15:00 uit route
   gefloten door D6  
12 mei 9955 MHV Maarssen D5
thuis
19 mei 9974 MMHC Voordaan D12
30
uit route
26 mei 9994 Almeerse HC D4
thuis
2 jun 10002 U.S.H.C. D12
30
uit route
16 jun 10033 Zwaluwen Utrecht D8
thuis
5 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kromhouters D3 13 33 11 0 2 63 14 0
2 Almere D4 13 29 9 2 2 30 13 0
3 Voordaan D12 13 28 9 1 3 37 14 0
4 Kampong D26 13 23 7 2 4 29 20 0
5 Maarssen D5 13 22 7 1 5 35 20 0
6 Schaerweijde D9 12 21 7 0 5 30 25 0
7 Zwaluwen D8 12 19 6 1 5 23 26 0
8 USHC D12 12 15 5 0 7 23 26 0
9 Kampong D29 12 12 4 0 8 21 39 0
10 Kromme Rijn D2 13 8 2 2 9 23 36 0
11 Phoenix D10 13 8 2 2 9 11 38 0
12 Schaerweijde D8 13 4 1 1 11 17 71 0

Uitslagenmatrix
  Almere D4Schaerweijde D9Kampong D29Kampong D26Kromhouters D3Maarssen D5Phoenix D10Schaerweijde D8USHC D12Voordaan D12Zwaluwen D8Kromme Rijn D2 (O)
Almere D4   2-1 7-0 1-0 0-2 1-1 1-1 4-1
Schaerweijde D9   2-6 2-1 5-2 2-1 2-4 2-0 5-0
Kampong D29 2-4   0-6 0-2 5-0 0-2 2-1
Kampong D26 2-5   1-4 1-0 0-2 1-0
Kromhouters D3 2-0 8-0   2-0 5-0 14-0 2-4
Maarssen D5 1-2 3-1 3-1 0-2   2-0 5-1 1-0
Phoenix D10 0-1 0-7 0-6   1-5 0-4 3-3
Schaerweijde D8 1-3 2-3 2-2 1-12 1-4   1-3 4-1
USHC D12 0-1 2-5 3-5 4-1   0-1 2-1
Voordaan D12 1-2 0-3 3-0 8-0 1-2   5-1 3-2
Zwaluwen D8 4-1 2-2 4-3 2-0   4-2
Kromme Rijn D2 (O) 1-3 1-7 2-2 1-0 7-1 2-3  

Uitslagen
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
.. Schaerweijde D8 Maarssen D5 1-12 Definitief
.. Kampong D26 Voordaan D12 0-2 Definitief
.. Schaerweijde D9 Zwaluwen D8 2-0 Definitief
.. Kromhouters D3 Almere D4 2-0 Definitief
.. Kampong D29 USHC D12 5-0 Definitief
.. Kromme Rijn D2 (O) Phoenix D10 1-0 Definitief
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
.. Zwaluwen D8 Kromme Rijn D2 (O) 4-2 Definitief
.. Maarssen D5 Schaerweijde D9 3-1 Definitief
.. Almere D4 Kampong D26 1-0 Definitief
.. USHC D12 Kromhouters D3 2-5 Definitief
.. Phoenix D10 Kampong D29 0-7 Definitief
.. Voordaan D12 Schaerweijde D8 8-0 Definitief
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
.. Maarssen D5 Zwaluwen D8 1-0 Definitief
.. Kampong D29 Kromme Rijn D2 (O) 2-1 Definitief
.. Kromhouters D3 Phoenix D10 5-0 Definitief
.. Kampong D26 USHC D12 1-0 Definitief
.. Schaerweijde D8 Almere D4 1-3 Definitief
.. Schaerweijde D9 Voordaan D12 2-4 Definitief
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
.. Phoenix D10 Kampong D26 0-6 Definitief
.. USHC D12 Schaerweijde D8 4-1 Definitief
.. Almere D4 Schaerweijde D9 2-1 Definitief
.. Voordaan D12 Maarssen D5 3-0 Definitief
.. Zwaluwen D8 Kampong D29 4-1 Definitief
.. Kromme Rijn D2 (O) Kromhouters D3 1-7 Definitief
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
.. Maarssen D5 Almere D4 1-2 Definitief
.. Voordaan D12 Zwaluwen D8 5-1 Definitief
.. Kromhouters D3 Kampong D29 8-0 Definitief
.. Kampong D26 Kromme Rijn D2 (O) 1-0 Definitief
.. Schaerweijde D8 Phoenix D10 1-4 Definitief
.. Schaerweijde D9 USHC D12 2-1 Definitief
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
.. Zwaluwen D8 Kromhouters D3 4-3 Definitief
.. Almere D4 Voordaan D12 1-1 Definitief
.. USHC D12 Maarssen D5 3-5 Definitief
.. Phoenix D10 Schaerweijde D9 0-1 Definitief
.. Kromme Rijn D2 (O) Schaerweijde D8 7-1 Definitief
.. Kampong D29 Kampong D26 0-6 Definitief
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
.. Maarssen D5 Phoenix D10 2-0 Definitief
.. Voordaan D12 USHC D12 1-2 Definitief
.. Almere D4 Zwaluwen D8 4-1 Definitief
.. Kampong D26 Kromhouters D3 1-4 Definitief
.. Schaerweijde D8 Kampong D29 2-3 Definitief
.. Schaerweijde D9 Kromme Rijn D2 (O) 5-0 Definitief
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
.. Kromhouters D3 Schaerweijde D8 14-0 Definitief
.. Zwaluwen D8 Kampong D26 2-2 Definitief
.. Kampong D29 Schaerweijde D9 2-4 Definitief
.. USHC D12 Almere D4 0-1 Definitief
.. Kromme Rijn D2 (O) Maarssen D5 2-2 Definitief
.. Phoenix D10 Voordaan D12 0-4 Definitief
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
.. Maarssen D5 Kampong D29 3-1 Definitief
.. Voordaan D12 Kromme Rijn D2 (O) 3-2 Definitief
.. Almere D4 Phoenix D10 1-1 Definitief
.. Schaerweijde D8 Kampong D26 2-2 Definitief
.. Schaerweijde D9 Kromhouters D3 2-6 Definitief
.. USHC D12 Zwaluwen D8 0-1 Definitief
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
.. Kromme Rijn D2 (O) Almere D4 1-3 Definitief
.. Kampong D29 Voordaan D12 0-2 Definitief
.. Kromhouters D3 Maarssen D5 2-0 Definitief
.. Schaerweijde D8 Zwaluwen D8 4-1 Definitief
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
.. Schaerweijde D9 Schaerweijde D8 5-2 Definitief
.. Almere D4 Kampong D29 7-0 Definitief
.. Voordaan D12 Kromhouters D3 0-3 Definitief
.. Maarssen D5 Kampong D26 0-2 Definitief
.. Zwaluwen D8 Phoenix D10 2-0 Definitief
.. USHC D12 Kromme Rijn D2 (O) 2-1 Definitief
DINSDAG 4 DECEMBER 2018
.. Kampong D26 Schaerweijde D9 (4-3)TEMP_RESULT Nog niet bevestigd.
ZONDAG 3 MAART 2019
.. Phoenix D10 USHC D12 1-5 Definitief
ZONDAG 10 MAART 2019
.. Voordaan D12 Kampong D26 1-2 Definitief
.. Almere D4 Kromhouters D3 0-2 Definitief
.. Maarssen D5 Schaerweijde D8 5-1 Definitief
.. Phoenix D10 Kromme Rijn D2 (O) 3-3 Definitief
ZONDAG 17 MAART 2019
.. Kromme Rijn D2 (O) Zwaluwen D8 2-3 Definitief
.. Kampong D29 Phoenix D10 0-2 Definitief
.. Kromhouters D3 USHC D12 2-4 Definitief
.. Schaerweijde D8 Voordaan D12 1-3 Definitief
.. Schaerweijde D9 Maarssen D5 2-1 Definitief
.. Kampong D26 Almere D4 2-5 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 24 MAART 2019
  Almere D4 Schaerweijde D8 12:45 Sportp. 'Klein Brandt'
  Kromme Rijn D2 (O) Kampong D29 15:45 Sportpark Tolhuislaan
  Phoenix D10 Kromhouters D3 14:00 Sportpark Koeburgweg
  USHC D12 Kampong D26 12:30 Sportp.'Olympos'
  Voordaan D12 Schaerweijde D9 13:15 Sportpark Bos
  Zwaluwen D8 Maarssen D5 16:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 31 MAART 2019
  Kampong D26 Phoenix D10 9:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Kampong D29 Zwaluwen D8 17:45 Laan van Maarschalkerweerd
  Kromhouters D3 Kromme Rijn D2 (O) 11:00 Sportp. Rauwenhof
  Maarssen D5 Voordaan D12 11:00 Sportpark Oostwaard
  Schaerweijde D8 USHC D12 10:30 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Schaerweijde D9 Almere D4 14:15 Krakelingweg (Schaerweijde)
ZONDAG 7 APRIL 2019
  Almere D4 Maarssen D5 12:45 Sportp. 'Klein Brandt'
  Kampong D29 Kromhouters D3 13:30 Laan van Maarschalkerweerd
  Kromme Rijn D2 (O) Kampong D26 11:00 Sportpark Tolhuislaan
  Phoenix D10 Schaerweijde D8 Sportpark Koeburgweg
  USHC D12 Schaerweijde D9 12:30 Sportp.'Olympos'
  Zwaluwen D8 Voordaan D12 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 14 APRIL 2019
  Kampong D26 Kampong D29 12:30 Laan van Maarschalkerweerd
  Kromhouters D3 Zwaluwen D8 10:45 Sportp. Rauwenhof
  Maarssen D5 USHC D12 11:15 Sportpark Oostwaard
  Schaerweijde D8 Kromme Rijn D2 (O) 16:15 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Schaerweijde D9 Phoenix D10 15:00 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Voordaan D12 Almere D4 Sportpark Bos
ZONDAG 28 APRIL 2019
  USHC D12 Kampong D29 Sportp.'Olympos'
  Zwaluwen D8 Schaerweijde D9 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 12 MEI 2019
  Kampong D29 Schaerweijde D8 Laan van Maarschalkerweerd
  Kromhouters D3 Kampong D26 15:00 Sportp. Rauwenhof
  Kromme Rijn D2 (O) Schaerweijde D9 11:00 Sportpark Tolhuislaan
  Phoenix D10 Maarssen D5 Sportpark Koeburgweg
  USHC D12 Voordaan D12 Sportp.'Olympos'
  Zwaluwen D8 Almere D4 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 19 MEI 2019
  Almere D4 USHC D12 Sportp. 'Klein Brandt'
  Kampong D26 Zwaluwen D8 Laan van Maarschalkerweerd
  Maarssen D5 Kromme Rijn D2 (O) 12:45 Sportpark Oostwaard
  Schaerweijde D8 Kromhouters D3 15:15 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Schaerweijde D9 Kampong D29 12:30 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Voordaan D12 Phoenix D10 Sportpark Bos
ZONDAG 26 MEI 2019
  Kampong D26 Schaerweijde D8 Laan van Maarschalkerweerd
  Kampong D29 Maarssen D5 Laan van Maarschalkerweerd
  Kromhouters D3 Schaerweijde D9 13:15 Sportp. Rauwenhof
  Kromme Rijn D2 (O) Voordaan D12 11:00 Sportpark Tolhuislaan
  Phoenix D10 Almere D4 Sportpark Koeburgweg
  Zwaluwen D8 USHC D12 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 2 JUNI 2019
  Almere D4 Kromme Rijn D2 (O) Sportp. 'Klein Brandt'
  Maarssen D5 Kromhouters D3 16:45 Sportpark Oostwaard
  Schaerweijde D9 Kampong D26 14:30 Krakelingweg (Schaerweijde)
  USHC D12 Phoenix D10 Sportp.'Olympos'
  Voordaan D12 Kampong D29 Sportpark Bos
  Zwaluwen D8 Schaerweijde D8 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 16 JUNI 2019
  Kampong D26 Maarssen D5 Laan van Maarschalkerweerd
  Kampong D29 Almere D4 Laan van Maarschalkerweerd
  Kromhouters D3 Voordaan D12 13:00 Sportp. Rauwenhof
  Kromme Rijn D2 (O) USHC D12 12:15 Sportpark Tolhuislaan
  Phoenix D10 Zwaluwen D8 Sportpark Koeburgweg
  Schaerweijde D8 Schaerweijde D9 11:00 Krakelingweg (Schaerweijde)