Kies een ander team :
Dames 10

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Lianne Kop Email
Aanvoerder Anne Meijer Email

Nog 3 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
26 mei 9994 Almeerse HC D4
12:00 12:30 thuis 3 DOEN Legal veld
  Arbitrage: Dames 11
 
2 jun 10002 U.S.H.C. D12
30
11:30 12:30 uit route
16 jun 10033 Zwaluwen Utrecht D8
thuis
2 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kromhouters D3 19 51 17 0 2 88 18 0
2 Voordaan D12 19 43 14 1 4 54 22 0
3 Almere D4 19 38 11 5 3 40 20 0
4 Schaerweijde D9 19 33 10 3 6 43 33 0
5 USHC D12 19 32 10 2 7 49 33 0
6 Kampong D26 19 32 10 2 7 43 32 0
7 Maarssen D5 19 28 9 1 9 52 39 0
8 Kromme Rijn D2 19 21 6 3 10 45 47 0
9 Zwaluwen D8 19 21 6 3 10 29 50 0
10 Kampong D29 19 13 4 1 14 31 70 0
11 Phoenix D10 19 9 2 3 14 17 57 0
12 Schaerweijde D8 19 8 2 2 15 28 98 0

Uitslagenmatrix
  Almere D4Schaerweijde D9Kampong D29Kampong D26Kromhouters D3Maarssen D5Phoenix D10Schaerweijde D8USHC D12Voordaan D12Zwaluwen D8Kromme Rijn D2 (O)
Almere D4   2-1 7-0 1-0 0-2 3-2 1-1 4-1 1-1 1-1 4-1
Schaerweijde D9 0-0   4-2 2-6 2-1 4-0 5-2 2-1 2-4 2-0 5-0
Kampong D29 2-4   0-6 0-5 0-2 4-6 5-0 0-2 1-1 2-1
Kampong D26 2-5 3-1   1-4 3-2 1-0 0-2 5-0 1-0
Kromhouters D3 2-0 8-0 3-2   2-0 5-0 14-0 2-4 4-0 4-2
Maarssen D5 1-2 3-1 3-1 0-2   2-0 5-1 1-4 1-5 1-0 3-5
Phoenix D10 0-1 0-7 0-6 0-4 0-2   3-3 1-5 0-4 3-3
Schaerweijde D8 1-3 2-3 2-2 0-5 1-12 1-4   0-7 1-3 4-1 1-4
USHC D12 0-1 2-2 6-1 2-0 2-5 3-5 4-1   4-2 0-1 2-1
Voordaan D12 1-0 3-1 1-2 0-3 3-0 3-1 8-0 1-2   5-1 3-2
Zwaluwen D8 2-2 0-1 4-1 2-2 4-3 2-8 2-0 1-3   4-2
Kromme Rijn D2 (O) 1-3 1-1 6-1 4-1 1-7 2-2 1-0 7-1 2-3  

Uitslagen
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
.. Kampong D26 Voordaan D12 0-2 Definitief
.. Schaerweijde D8 Maarssen D5 1-12 Definitief
.. Kromhouters D3 Almere D4 2-0 Definitief
.. Kampong D29 USHC D12 5-0 Definitief
.. Kromme Rijn D2 (O) Phoenix D10 1-0 Definitief
.. Schaerweijde D9 Zwaluwen D8 2-0 Definitief
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
.. Zwaluwen D8 Kromme Rijn D2 (O) 4-2 Definitief
.. Maarssen D5 Schaerweijde D9 3-1 Definitief
.. Voordaan D12 Schaerweijde D8 8-0 Definitief
.. Almere D4 Kampong D26 1-0 Definitief
.. USHC D12 Kromhouters D3 2-5 Definitief
.. Phoenix D10 Kampong D29 0-7 Definitief
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
.. Maarssen D5 Zwaluwen D8 1-0 Definitief
.. Kampong D29 Kromme Rijn D2 (O) 2-1 Definitief
.. Kromhouters D3 Phoenix D10 5-0 Definitief
.. Kampong D26 USHC D12 1-0 Definitief
.. Schaerweijde D8 Almere D4 1-3 Definitief
.. Schaerweijde D9 Voordaan D12 2-4 Definitief
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
.. Phoenix D10 Kampong D26 0-6 Definitief
.. USHC D12 Schaerweijde D8 4-1 Definitief
.. Almere D4 Schaerweijde D9 2-1 Definitief
.. Voordaan D12 Maarssen D5 3-0 Definitief
.. Zwaluwen D8 Kampong D29 4-1 Definitief
.. Kromme Rijn D2 (O) Kromhouters D3 1-7 Definitief
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
.. Voordaan D12 Zwaluwen D8 5-1 Definitief
.. Maarssen D5 Almere D4 1-2 Definitief
.. Kromhouters D3 Kampong D29 8-0 Definitief
.. Schaerweijde D9 USHC D12 2-1 Definitief
.. Schaerweijde D8 Phoenix D10 1-4 Definitief
.. Kampong D26 Kromme Rijn D2 (O) 1-0 Definitief
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
.. Kromme Rijn D2 (O) Schaerweijde D8 7-1 Definitief
.. Phoenix D10 Schaerweijde D9 0-1 Definitief
.. USHC D12 Maarssen D5 3-5 Definitief
.. Almere D4 Voordaan D12 1-1 Definitief
.. Zwaluwen D8 Kromhouters D3 4-3 Definitief
.. Kampong D29 Kampong D26 0-6 Definitief
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
.. Maarssen D5 Phoenix D10 2-0 Definitief
.. Voordaan D12 USHC D12 1-2 Definitief
.. Almere D4 Zwaluwen D8 4-1 Definitief
.. Kampong D26 Kromhouters D3 1-4 Definitief
.. Schaerweijde D8 Kampong D29 2-3 Definitief
.. Schaerweijde D9 Kromme Rijn D2 (O) 5-0 Definitief
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
.. Zwaluwen D8 Kampong D26 2-2 Definitief
.. USHC D12 Almere D4 0-1 Definitief
.. Phoenix D10 Voordaan D12 0-4 Definitief
.. Kromme Rijn D2 (O) Maarssen D5 2-2 Definitief
.. Kampong D29 Schaerweijde D9 2-4 Definitief
.. Kromhouters D3 Schaerweijde D8 14-0 Definitief
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
.. Schaerweijde D8 Kampong D26 2-2 Definitief
.. USHC D12 Zwaluwen D8 0-1 Definitief
.. Maarssen D5 Kampong D29 3-1 Definitief
.. Voordaan D12 Kromme Rijn D2 (O) 3-2 Definitief
.. Almere D4 Phoenix D10 1-1 Definitief
.. Schaerweijde D9 Kromhouters D3 2-6 Definitief
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
.. Kromme Rijn D2 (O) Almere D4 1-3 Definitief
.. Kampong D29 Voordaan D12 0-2 Definitief
.. Kromhouters D3 Maarssen D5 2-0 Definitief
.. Schaerweijde D8 Zwaluwen D8 4-1 Definitief
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
.. Schaerweijde D9 Schaerweijde D8 5-2 Definitief
.. USHC D12 Kromme Rijn D2 (O) 2-1 Definitief
.. Zwaluwen D8 Phoenix D10 2-0 Definitief
.. Maarssen D5 Kampong D26 0-2 Definitief
.. Voordaan D12 Kromhouters D3 0-3 Definitief
.. Almere D4 Kampong D29 7-0 Definitief
DINSDAG 4 DECEMBER 2018
.. Kampong D26 Schaerweijde D9 (4-3)TEMP_RESULT Nog niet bevestigd.
ZONDAG 3 MAART 2019
.. Phoenix D10 USHC D12 1-5 Definitief
ZONDAG 10 MAART 2019
.. Maarssen D5 Schaerweijde D8 5-1 Definitief
.. Voordaan D12 Kampong D26 1-2 Definitief
.. Almere D4 Kromhouters D3 0-2 Definitief
.. Phoenix D10 Kromme Rijn D2 (O) 3-3 Definitief
ZONDAG 17 MAART 2019
.. Kromme Rijn D2 (O) Zwaluwen D8 2-3 Definitief
.. Kampong D29 Phoenix D10 0-2 Definitief
.. Kampong D26 Almere D4 2-5 Definitief
.. Schaerweijde D8 Voordaan D12 1-3 Definitief
.. Schaerweijde D9 Maarssen D5 2-1 Definitief
.. Kromhouters D3 USHC D12 2-4 Definitief
ZONDAG 24 MAART 2019
.. Almere D4 Schaerweijde D8 4-1 Definitief
.. Zwaluwen D8 Maarssen D5 2-8 Definitief
.. Voordaan D12 Schaerweijde D9 3-1 Definitief
.. USHC D12 Kampong D26 2-0 Definitief
.. Phoenix D10 Kromhouters D3 0-4 Definitief
.. Kromme Rijn D2 (O) Kampong D29 6-1 Definitief
ZONDAG 31 MAART 2019
.. Maarssen D5 Voordaan D12 1-5 Definitief
.. Kromhouters D3 Kromme Rijn D2 (O) 4-2 Definitief
.. Kampong D26 Phoenix D10 3-2 Definitief
.. Schaerweijde D8 USHC D12 0-7 Definitief
.. Kampong D29 Zwaluwen D8 1-1 Definitief
.. Schaerweijde D9 Almere D4 0-0 Definitief
ZONDAG 7 APRIL 2019
.. Kromme Rijn D2 (O) Kampong D26 4-1 Definitief
.. Phoenix D10 Schaerweijde D8 3-3 Definitief
.. USHC D12 Schaerweijde D9 2-2 Definitief
.. Almere D4 Maarssen D5 3-2 Definitief
.. Zwaluwen D8 Voordaan D12 1-3 Definitief
.. Kampong D29 Kromhouters D3 0-5 Definitief
VRIJDAG 12 APRIL 2019
.. USHC D12 Kampong D29 6-1 Definitief
ZONDAG 14 APRIL 2019
.. Schaerweijde D9 Phoenix D10 4-0 Definitief
.. Kromhouters D3 Zwaluwen D8 4-0 Definitief
.. Voordaan D12 Almere D4 1-0 Definitief
.. Maarssen D5 USHC D12 1-4 Definitief
.. Schaerweijde D8 Kromme Rijn D2 (O) 1-4 Definitief
.. Kampong D26 Kampong D29 3-1 Definitief
WOENSDAG 17 APRIL 2019
.. Zwaluwen D8 Schaerweijde D9 0-1 Definitief
ZONDAG 12 MEI 2019
.. Kromhouters D3 Kampong D26 3-2 Definitief
.. Kromme Rijn D2 (O) Schaerweijde D9 1-1 Definitief
.. Zwaluwen D8 Almere D4 2-2 Definitief
.. USHC D12 Voordaan D12 4-2 Definitief
.. Phoenix D10 Maarssen D5 0-2 Definitief
.. Kampong D29 Schaerweijde D8 4-6 Definitief
ZONDAG 19 MEI 2019
.. Maarssen D5 Kromme Rijn D2 (O) 3-5 Definitief
.. Voordaan D12 Phoenix D10 3-1 Definitief
.. Almere D4 USHC D12 1-1 Definitief
.. Schaerweijde D8 Kromhouters D3 0-5 Definitief
.. Schaerweijde D9 Kampong D29 4-2 Definitief
.. Kampong D26 Zwaluwen D8 5-0 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 26 MEI 2019
  Kampong D26 Schaerweijde D8 12:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Kampong D29 Maarssen D5 10:30 Laan van Maarschalkerweerd
  Kromhouters D3 Schaerweijde D9 16:30 Sportp. Rauwenhof
  Kromme Rijn D2 (O) Voordaan D12 11:00 Sportpark Tolhuislaan
  Phoenix D10 Almere D4 12:30 Sportpark Koeburgweg
  Zwaluwen D8 USHC D12 16:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 2 JUNI 2019
  Almere D4 Kromme Rijn D2 (O) 12:45 Sportp. 'Klein Brandt'
  Maarssen D5 Kromhouters D3 16:45 Sportpark Oostwaard
  Schaerweijde D9 Kampong D26 16:00 Krakelingweg (Schaerweijde)
  USHC D12 Phoenix D10 12:30 Sportp.'Olympos'
  Voordaan D12 Kampong D29 15:00 Sportpark Bos
  Zwaluwen D8 Schaerweijde D8 11:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 16 JUNI 2019
  Kampong D26 Maarssen D5 Laan van Maarschalkerweerd
  Kampong D29 Almere D4 Laan van Maarschalkerweerd
  Kromhouters D3 Voordaan D12 10:45 Sportp. Rauwenhof
  Kromme Rijn D2 (O) USHC D12 12:15 Sportpark Tolhuislaan
  Phoenix D10 Zwaluwen D8 Sportpark Koeburgweg
  Schaerweijde D8 Schaerweijde D9 11:00 Krakelingweg (Schaerweijde)