Kies een ander team :
Dames 9

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Leonie Middelbeek Email
Aanvoerder Hanne Sturkenboom Email
Trainer Corien Middelbeek Email
Aanvoerder Leonie Hommes Email
Aanvoerder Julie Janssen Email
Trainer Claire Oosterwaal Email

Nog 9 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
24 mrt 9875 MMHC Voordaan D13
30
15:30 16:30 uit route
31 mrt 9900 U.S.H.C. D13
13:30 14:00 thuis 2 Muntstad veld
  Arbitrage: Veterinnen C
 
7 apr 9909 Hockeyclub Amersfoort D3
30
uit route
14 apr 9936 Hockeyclub SCHC D6
thuis
12 mei 9945 Schaerweijde D12
thuis
19 mei 9966 Schaerweijde D10
15
15:15 16:00 uit route
26 mei 9984 SV Kampong Hockey D27
thuis
2 jun 10012 Baarnse Mixed Hockey Vereniging D2
45
13:15 14:30 uit route
16 jun 10023 SV Kampong Hockey D28
thuis
5 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Voordaan D13 12 34 11 1 0 71 6 0
2 Kampong D24 11 28 9 1 1 42 17 0
3 Schaerweijde D12 11 24 8 0 3 33 21 0
4 Phoenix D9 11 20 6 2 3 28 17 0
5 Kampong D28 12 19 6 1 5 37 20 0
6 Baarn D2 12 18 6 0 6 45 26 0
7 Amersfoort D3 11 15 5 0 6 20 30 0
8 Schaerweijde D10 12 12 4 0 8 18 25 0
9 USHC D13 12 10 3 1 8 35 44 0
10 Kampong D27 11 6 2 0 9 16 45 0
11 SCHC D6 11 0 0 0 11 2 96 0

Uitslagenmatrix
  Baarn D2 (O)SCHC D6Phoenix D9Amersfoort D3Kampong D24Kampong D27Kampong D28Schaerweijde D10Schaerweijde D12USHC D13Voordaan D13
Baarn D2 (O)   8-0 1-2 5-3 4-2 2-3 2-3
SCHC D6   0-8 0-5 0-7 1-7 0-17
Phoenix D9 3-2   4-1 1-3 2-1 1-3
Amersfoort D3   1-2 5-1 1-6 0-2 4-1 0-7
Kampong D24 4-3 16-1 1-1   2-1 4-3
Kampong D27 0-6 3-0 1-3 0-5   4-3 1-3 2-3
Kampong D28 4-3 10-0 1-2 1-2   1-2 1-3 2-0
Schaerweijde D10 1-2 2-0 0-1 0-2   2-5 0-2
Schaerweijde D12 2-1 0-2 4-1 2-5   4-2
USHC D13 1-7 13-0 2-2 3-4  
Voordaan D13 6-0 5-1 8-0 1-1 5-1 3-0  

Uitslagen
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
.. Voordaan D13 USHC D13 11-0 Definitief
.. Schaerweijde D10 Baarn D2 (O) 1-2 Definitief
.. Schaerweijde D12 Kampong D28 2-5 Definitief
.. Amersfoort D3 Kampong D24 1-2 Definitief
.. Kampong D27 SCHC D6 3-0 Definitief
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
.. Baarn D2 (O) Kampong D27 5-3 Definitief
.. Voordaan D13 Amersfoort D3 6-0 Definitief
.. Kampong D28 Schaerweijde D10 1-2 Definitief
.. Kampong D24 Phoenix D9 1-1 Definitief
.. SCHC D6 USHC D13 1-7 Definitief
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
.. Kampong D27 Kampong D28 4-3 Definitief
.. Schaerweijde D12 Kampong D24 0-2 Definitief
.. Phoenix D9 Voordaan D13 1-3 Definitief
.. Amersfoort D3 USHC D13 4-1 Definitief
.. Baarn D2 (O) SCHC D6 8-0 Definitief
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
.. Voordaan D13 Schaerweijde D12 5-1 Definitief
.. USHC D13 Phoenix D9 2-2 Definitief
.. Kampong D24 Schaerweijde D10 2-1 Definitief
.. SCHC D6 Amersfoort D3 0-5 Definitief
.. Kampong D28 Baarn D2 (O) 4-3 Definitief
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
.. Kampong D27 Kampong D24 0-5 Definitief
.. Schaerweijde D10 Voordaan D13 0-2 Definitief
.. Schaerweijde D12 USHC D13 4-2 Definitief
.. Phoenix D9 Amersfoort D3 4-1 Definitief
.. Kampong D28 SCHC D6 10-0 Definitief
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
.. Amersfoort D3 Schaerweijde D12 0-2 Definitief
.. USHC D13 Schaerweijde D10 3-4 Definitief
.. Kampong D24 Baarn D2 (O) 4-3 Definitief
.. Voordaan D13 Kampong D27 8-0 Definitief
.. SCHC D6 Phoenix D9 0-8 Definitief
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
.. Schaerweijde D10 Amersfoort D3 0-1 Definitief
.. Schaerweijde D12 Phoenix D9 2-1 Definitief
.. Kampong D28 Kampong D24 1-2 Definitief
.. Baarn D2 (O) Voordaan D13 2-3 Definitief
.. Kampong D27 USHC D13 2-3 Definitief
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
.. USHC D13 Baarn D2 (O) 1-7 Definitief
.. Amersfoort D3 Kampong D27 5-1 Definitief
.. Phoenix D9 Schaerweijde D10 2-1 Definitief
.. Voordaan D13 Kampong D28 1-1 Definitief
.. SCHC D6 Schaerweijde D12 0-7 Definitief
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
.. Kampong D27 Phoenix D9 1-3 Definitief
.. Schaerweijde D10 Schaerweijde D12 2-5 Definitief
.. Kampong D24 SCHC D6 16-1 Definitief
.. Kampong D28 USHC D13 2-0 Definitief
.. Baarn D2 (O) Amersfoort D3 1-2 Definitief
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
.. Amersfoort D3 Kampong D28 1-6 Definitief
.. Schaerweijde D12 Kampong D27 4-1 Definitief
.. Schaerweijde D10 SCHC D6 2-0 Definitief
.. Voordaan D13 Kampong D24 5-1 Definitief
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
.. Kampong D24 USHC D13 4-3 Definitief
.. Kampong D28 Phoenix D9 1-2 Definitief
.. Baarn D2 (O) Schaerweijde D12 2-3 Definitief
.. SCHC D6 Voordaan D13 0-17 Definitief
.. Kampong D27 Schaerweijde D10 1-3 Definitief
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
.. Phoenix D9 Baarn D2 (O) 3-2 Definitief
ZONDAG 10 MAART 2019
.. Baarn D2 (O) Schaerweijde D10 4-2 Definitief
.. Voordaan D13 USHC D13 3-0 Definitief
.. Kampong D28 Schaerweijde D12 1-3 Definitief
ZONDAG 17 MAART 2019
.. Phoenix D9 Kampong D24 1-3 Definitief
.. Amersfoort D3 Voordaan D13 0-7 Definitief
.. USHC D13 SCHC D6 13-0 Definitief
.. Schaerweijde D10 Kampong D28 0-2 Definitief
.. Kampong D27 Baarn D2 (O) 0-6 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 24 MAART 2019
  Kampong D24 Schaerweijde D12 17:45 Laan van Maarschalkerweerd
  Kampong D28 Kampong D27 9:00 Laan van Maarschalkerweerd
  SCHC D6 Baarn D2 (O) 13:00 Sportpark Kees Boekelaan
  USHC D13 Amersfoort D3 11:00 Sportp.'Olympos'
  Voordaan D13 Phoenix D9 16:30 Sportpark Bos
ZONDAG 31 MAART 2019
  Amersfoort D3 SCHC D6 12:45 Sportpark 'Birkhoven'
  Baarn D2 (O) Kampong D28 14:30 Sportp. 'Ter Eem'
  Phoenix D9 USHC D13 14:00 Sportpark Koeburgweg
  Schaerweijde D10 Kampong D24 16:00 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Schaerweijde D12 Voordaan D13 14:00 Krakelingweg (Schaerweijde)
ZONDAG 7 APRIL 2019
  Amersfoort D3 Phoenix D9 Sportpark 'Birkhoven'
  Kampong D24 Kampong D27 15:00 Laan van Maarschalkerweerd
  SCHC D6 Kampong D28 11:00 Sportpark Kees Boekelaan
  USHC D13 Schaerweijde D12 14:00 Sportp.'Olympos'
  Voordaan D13 Schaerweijde D10 9:00 Sportpark Bos
ZONDAG 14 APRIL 2019
  Baarn D2 (O) Kampong D24 13:00 Sportp. 'Ter Eem'
  Kampong D27 Voordaan D13 15:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Phoenix D9 SCHC D6 Sportpark Koeburgweg
  Schaerweijde D10 USHC D13 16:00 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Schaerweijde D12 Amersfoort D3 14:45 Krakelingweg (Schaerweijde)
ZONDAG 28 APRIL 2019
  Kampong D24 Amersfoort D3 Laan van Maarschalkerweerd
  SCHC D6 Kampong D27 16:45 Sportpark Kees Boekelaan
ZONDAG 12 MEI 2019
  Amersfoort D3 Schaerweijde D10 Sportpark 'Birkhoven'
  Kampong D24 Kampong D28 Laan van Maarschalkerweerd
  Phoenix D9 Schaerweijde D12 Sportpark Koeburgweg
  USHC D13 Kampong D27 Sportp.'Olympos'
  Voordaan D13 Baarn D2 (O) Sportpark Bos
ZONDAG 19 MEI 2019
  Baarn D2 (O) USHC D13 11:00 Sportp. 'Ter Eem'
  Kampong D27 Amersfoort D3 Laan van Maarschalkerweerd
  Kampong D28 Voordaan D13 Laan van Maarschalkerweerd
  Schaerweijde D10 Phoenix D9 16:00 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Schaerweijde D12 SCHC D6 13:30 Krakelingweg (Schaerweijde)
ZONDAG 26 MEI 2019
  Amersfoort D3 Baarn D2 (O) Sportpark 'Birkhoven'
  Phoenix D9 Kampong D27 Sportpark Koeburgweg
  SCHC D6 Kampong D24 Sportpark Kees Boekelaan
  Schaerweijde D12 Schaerweijde D10 12:45 Krakelingweg (Schaerweijde)
  USHC D13 Kampong D28 Sportp.'Olympos'
ZONDAG 2 JUNI 2019
  Baarn D2 (O) Phoenix D9 14:30 Sportp. 'Ter Eem'
  Kampong D24 Voordaan D13 Laan van Maarschalkerweerd
  Kampong D27 Schaerweijde D12 Laan van Maarschalkerweerd
  Kampong D28 Amersfoort D3 Laan van Maarschalkerweerd
  SCHC D6 Schaerweijde D10 Sportpark Kees Boekelaan
ZONDAG 16 JUNI 2019
  Phoenix D9 Kampong D28 Sportpark Koeburgweg
  Schaerweijde D10 Kampong D27 15:30 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Schaerweijde D12 Baarn D2 (O) 12:00 Krakelingweg (Schaerweijde)
  USHC D13 Kampong D24 Sportp.'Olympos'
  Voordaan D13 SCHC D6 Sportpark Bos