Kies een ander team :
Meisjes D1

Teamfoto


Teamondersteuning
Jeugdtrainer/coach Anouck Gielisse Email
Jeugdtrainer/coach Belle Loogman Email
Ouderbegeleider Walter Kusters Email
Jeugdtrainer/coach Isa de Ruiter Email
TC Anouck Gielisse Email

Nog 11 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
16 feb !Oefenwedstrijd
10:45 thuis 2 Muntstad veld
9 mrt 46581 Almeerse HC MD1
60
07:00 09:00 uit route
16 mrt 46698 MHC Fletiomare MD1
08:00 09:00 thuis 1 Rabobank veld
23 mrt 46872 Driebergse Mixed Hockey Club Shinty MD1
08:00 09:00 thuis 2 Muntstad veld
30 mrt 47017 Gooische Hockey Club MD1
45
uit route
6 apr 47090 SV Kampong Hockey MD1
08:00 09:00 thuis 1 Rabobank veld
13 apr 47221 Almeerse HC MD1
08:00 09:00 thuis 2 Muntstad veld
11 mei 47319 MHC Fletiomare MD1
30
09:15 10:45 uit route
18 mei 47537 Driebergse Mixed Hockey Club Shinty MD1
15
07:45 09:00 uit route
25 mei 47614 Gooische Hockey Club MD1
09:00 thuis 1 Rabobank veld
8 jun 47746 SV Kampong Hockey MD1
30
uit route
6 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Almere MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Fletiomare MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Gooische MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kampong MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Phoenix MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Shinty MD1 0 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagenmatrix
  Almere MD1Gooische MD1Fletiomare MD1Shinty MD1Kampong MD1Phoenix MD1
Almere MD1  
Gooische MD1  
Fletiomare MD1  
Shinty MD1  
Kampong MD1  
Phoenix MD1  


Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 9 MAART 2019
  Almere MD1 Phoenix MD1 9:00 Sportp. 'Klein Brandt'
  Fletiomare MD1 Shinty MD1 10:45 Fletiomare Novum
  Kampong MD1 Gooische MD1 9:00 Laan van Maarschalkerweerd
ZATERDAG 16 MAART 2019
  Gooische MD1 Almere MD1 9:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Phoenix MD1 Fletiomare MD1 9:00 Sportpark Koeburgweg
  Shinty MD1 Kampong MD1 9:00 Beerschoten-Willinksburg
ZATERDAG 23 MAART 2019
  Almere MD1 Kampong MD1 9:00 Sportp. 'Klein Brandt'
  Fletiomare MD1 Gooische MD1 10:45 Fletiomare Novum
  Phoenix MD1 Shinty MD1 9:00 Sportpark Koeburgweg
ZATERDAG 30 MAART 2019
  Almere MD1 Shinty MD1 9:00 Sportp. 'Klein Brandt'
  Gooische MD1 Phoenix MD1 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Kampong MD1 Fletiomare MD1 Laan van Maarschalkerweerd
ZATERDAG 6 APRIL 2019
  Fletiomare MD1 Almere MD1 9:00 Fletiomare Novum
  Phoenix MD1 Kampong MD1 9:00 Sportpark Koeburgweg
  Shinty MD1 Gooische MD1 10:30 Beerschoten-Willinksburg
ZATERDAG 13 APRIL 2019
  Gooische MD1 Kampong MD1 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Phoenix MD1 Almere MD1 9:00 Sportpark Koeburgweg
  Shinty MD1 Fletiomare MD1 10:30 Beerschoten-Willinksburg
ZATERDAG 11 MEI 2019
  Almere MD1 Gooische MD1 9:00 Sportp. 'Klein Brandt'
  Fletiomare MD1 Phoenix MD1 10:45 Fletiomare Novum
  Kampong MD1 Shinty MD1 Laan van Maarschalkerweerd
ZATERDAG 18 MEI 2019
  Gooische MD1 Fletiomare MD1 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Kampong MD1 Almere MD1 Laan van Maarschalkerweerd
  Shinty MD1 Phoenix MD1 9:00 Beerschoten-Willinksburg
ZATERDAG 25 MEI 2019
  Fletiomare MD1 Kampong MD1 9:00 Fletiomare Novum
  Phoenix MD1 Gooische MD1 Sportpark Koeburgweg
  Shinty MD1 Almere MD1 9:00 Beerschoten-Willinksburg
ZATERDAG 8 JUNI 2019
  Almere MD1 Fletiomare MD1 9:00 Sportp. 'Klein Brandt'
  Gooische MD1 Shinty MD1 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Kampong MD1 Phoenix MD1 Laan van Maarschalkerweerd