Kies een ander team :
Jongens C3 zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer/Coach Ties de Blank
Trainer/Coach Kaja Bergervoet
Ouderbegeleider Willem Sanders
Ouderbegeleider Roy Peters
Manager Roy Peters
Manager Willem Sanders
TC Laurens Ashouwer

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
30 jan 25919 Zwaluwen Utrecht JC2
0
14:20 14:50 thuis Kamponghal XXL
  Kamponghal XXL
Ln van Maarschalkerweerd 14
3585LJ UTRECHT
hal: veld 4
 
30 jan 25692 Schaerweijde JC3
0
13:40 14:10 thuis Kamponghal XXL
  Kamponghal XXL
Ln van Maarschalkerweerd 14
3585LJ UTRECHT
hal: veld 4
 
6 feb 21833 HC Geldermalsen JC1
0
15:00 15:30 thuis Sport Dome Bunnik
  Sport Dome Bunnik
Tolhuislaan 3N
3981HR BUNNIK
hal: veld 2
 
6 feb 22060 SV Kampong Hockey JC6
0
16:20 16:50 thuis Sport Dome Bunnik
  Sport Dome Bunnik
Tolhuislaan 3N
3981HR BUNNIK
hal: veld 2
 
20 feb 26593 HC Geldermalsen JC1
0
12:20 12:50 uit Sport Dome Bunnik
  Sport Dome Bunnik
Tolhuislaan 3N
3981HR BUNNIK
hal: veld 2
 
20 feb 26827 HC Leerdam JC1
0
11:00 11:30 thuis Sport Dome Bunnik
  Sport Dome Bunnik
Tolhuislaan 3N
3981HR BUNNIK
hal: veld 2
 
5 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Leerdam JC1 2 6 2 0 0 9 4 0
2 Schaerweijde JC3 4 6 2 0 2 11 9 0
3 Phoenix JC3 4 6 2 0 2 10 11 0
4 Doorn JC1 2 4 1 1 0 6 5 0
5 Geldermalsen JC1 2 3 1 0 1 5 7 0
6 Kampong JC6 2 1 0 1 1 5 6 0
7 Zwaluwen JC2 2 0 0 0 2 3 7 0

Uitslagenmatrix
  Doorn JC1Phoenix JC3Schaerweijde JC3Geldermalsen JC1Leerdam JC1Kampong JC6Zwaluwen JC2
Doorn JC1  
Phoenix JC3 2-3  
Schaerweijde JC3 1-3   5-1 3-1
Geldermalsen JC1   4-2
Leerdam JC1 5-2 4-2  
Kampong JC6 3-3 2-3  
Zwaluwen JC2  

Uitslagen
ZONDAG 5 DECEMBER 2021
.. Schaerweijde JC3 Phoenix JC3 1-3 Definitief
.. Leerdam JC1 Schaerweijde JC3 4-2 Definitief
.. Leerdam JC1 Phoenix JC3 5-2 Definitief
ZONDAG 12 DECEMBER 2021
.. Schaerweijde JC3 Zwaluwen JC2 3-1 Definitief
.. Phoenix JC3 Doorn JC1 2-3 Definitief
.. Schaerweijde JC3 Geldermalsen JC1 5-1 Definitief
.. Kampong JC6 Doorn JC1 3-3 Definitief
.. Kampong JC6 Phoenix JC3 2-3 Definitief
.. Geldermalsen JC1 Zwaluwen JC2 4-2 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 30 JANUARI 2022
  Phoenix JC3 Zwaluwen JC2 14:50 Kamponghal XXL
  Phoenix JC3 Schaerweijde JC3 14:10 Kamponghal XXL
  Zwaluwen JC2 Schaerweijde JC3 13:30 Kamponghal XXL
ZONDAG 6 FEBRUARI 2022
  Doorn JC1 Zwaluwen JC2 14:50 Steinheim Sport- en bowlingcentrum
  Doorn JC1 Leerdam JC1 13:30 Steinheim Sport- en bowlingcentrum
  Geldermalsen JC1 Kampong JC6 16:10 Sport Dome Bunnik
  Phoenix JC3 Geldermalsen JC1 15:30 Sport Dome Bunnik
  Phoenix JC3 Kampong JC6 16:50 Sport Dome Bunnik
  Zwaluwen JC2 Leerdam JC1 14:10 Steinheim Sport- en bowlingcentrum
ZONDAG 20 FEBRUARI 2022
  Doorn JC1 Schaerweijde JC3 13:30 Steinheim Sport- en bowlingcentrum
  Doorn JC1 Kampong JC6 14:50 Steinheim Sport- en bowlingcentrum
  Geldermalsen JC1 Phoenix JC3 12:50 Sport Dome Bunnik
  Kampong JC6 Schaerweijde JC3 14:10 Steinheim Sport- en bowlingcentrum
  Leerdam JC1 Geldermalsen JC1 12:10 Sport Dome Bunnik
  Phoenix JC3 Leerdam JC1 11:30 Sport Dome Bunnik