Kies een ander team :
Dames 2

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Fleur Terberg Email
Aanvoerder Anne-Fleur van Kessel Email

Nog 2 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
26 mei 7289 R.H.V. Leonidas D6
15:15 15:45 thuis 2 Muntstad veld
  Arbitrage: Dames 3
 
2 jun 7828 THC Hurley D6
45
11:00 12:15 uit route
1 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Schaerweijde D2 20 56 18 2 0 69 12 0
2 Phoenix D2 20 47 15 2 3 66 22 0
3 USHC D2 20 38 12 2 6 59 30 0
4 Kampong D5 20 37 12 1 7 39 39 0
5 Roomburg D3 20 37 11 4 5 72 42 0
6 Hurley D6 20 34 11 1 8 35 39 0
7 Houten D2 20 23 7 2 11 37 47 0
8 Zwaluwen D2 20 23 7 2 11 37 59 0
9 Leonidas D6 20 19 6 1 13 29 46 0
10 Amersfoort D2 20 17 5 2 13 28 52 0
11 VVV D3 20 10 3 1 16 24 62 0
12 Voordaan D4 20 9 3 0 17 20 65 0

Uitslagenmatrix
  Hurley D6Schaerweijde D2 (O)Amersfoort D2 (O)USHC D2 (O)Phoenix D2 (O)Voordaan D4Houten D2 (O)Kampong D5Leonidas D6Roomburg D3VVV D3Zwaluwen D2 (O)
Hurley D6   0-3 2-1 1-0 2-3 2-1 2-3 1-0 1-5 3-2 1-0
Schaerweijde D2 (O) 2-1   4-0 1-1 1-0 5-2 2-0 3-0 4-2 4-0 3-0
Amersfoort D2 (O) 2-3   0-4 1-4 2-0 0-3 1-2 1-0 3-6 4-1 0-1
USHC D2 (O) 3-2 0-4 1-2   0-2 3-0 2-1 1-2 2-0 4-2 7-2
Phoenix D2 (O) 1-2 2-5 5-0 5-3   4-0 4-0 2-1 3-3 2-0 4-0
Voordaan D4 0-5 2-3 0-6 0-8   3-0 0-1 0-4 4-3 1-3 1-2
Houten D2 (O) 3-0 0-3 3-2 1-2 1-6   1-1 2-1 2-4 1-5 7-2
Kampong D5 3-0 0-5 1-0 0-2 4-2 0-4   3-2 1-6 2-1 5-2
Leonidas D6 1-2 0-5 2-2 0-9 2-4 1-0 0-2   3-1 4-0 4-1
Roomburg D3 3-3 2-5 6-2 2-2 0-0 6-1 4-0 5-2 5-1   3-0
VVV D3 0-3 1-4 1-2 1-4 1-0 2-2 0-3 0-3 1-4   2-5
Zwaluwen D2 (O) 3-4 1-1 2-2 2-7 2-4 2-1 4-3 1-5 3-1 4-1  

Uitslagen
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
.. Houten D2 (O) Phoenix D2 (O) 1-6 Definitief
.. USHC D2 (O) VVV D3 7-2 Definitief
.. Amersfoort D2 (O) Voordaan D4 2-0 Definitief
.. Zwaluwen D2 (O) Kampong D5 1-5 Definitief
.. Roomburg D3 Schaerweijde D2 (O) 2-5 Definitief
.. Hurley D6 Leonidas D6 1-0 Definitief
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
.. Phoenix D2 (O) Amersfoort D2 (O) 5-0 Definitief
.. Voordaan D4 Roomburg D3 4-3 Definitief
.. Leonidas D6 Houten D2 (O) 0-2 Definitief
.. VVV D3 Zwaluwen D2 (O) 2-5 Definitief
.. Kampong D5 Hurley D6 3-0 Definitief
.. Schaerweijde D2 (O) USHC D2 (O) 1-1 Definitief
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
.. USHC D2 (O) Voordaan D4 3-0 Definitief
.. Zwaluwen D2 (O) Schaerweijde D2 (O) 1-1 Definitief
.. Roomburg D3 Phoenix D2 (O) 0-0 Definitief
.. Amersfoort D2 (O) Leonidas D6 1-0 Definitief
.. Houten D2 (O) Hurley D6 3-0 Definitief
.. VVV D3 Kampong D5 0-3 Definitief
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
.. Kampong D5 Houten D2 (O) 0-4 Definitief
.. Voordaan D4 Zwaluwen D2 (O) 1-2 Definitief
.. Schaerweijde D2 (O) VVV D3 4-0 Definitief
.. Phoenix D2 (O) USHC D2 (O) 5-3 Definitief
.. Hurley D6 Amersfoort D2 (O) 2-1 Definitief
.. Leonidas D6 Roomburg D3 3-1 Definitief
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
.. VVV D3 Voordaan D4 1-0 Definitief
.. USHC D2 (O) Leonidas D6 2-0 Definitief
.. Roomburg D3 Hurley D6 3-3 Definitief
.. Schaerweijde D2 (O) Kampong D5 2-0 Definitief
.. Zwaluwen D2 (O) Phoenix D2 (O) 2-4 Definitief
.. Amersfoort D2 (O) Houten D2 (O) 0-3 Definitief
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
.. Kampong D5 Amersfoort D2 (O) 1-0 Definitief
.. Voordaan D4 Schaerweijde D2 (O) 0-5 Definitief
.. Phoenix D2 (O) VVV D3 2-0 Definitief
.. Leonidas D6 Zwaluwen D2 (O) 4-1 Definitief
.. Hurley D6 USHC D2 (O) 1-0 Definitief
.. Houten D2 (O) Roomburg D3 2-4 Definitief
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
.. Zwaluwen D2 (O) Hurley D6 3-4 Definitief
.. USHC D2 (O) Houten D2 (O) 2-1 Definitief
.. Roomburg D3 Amersfoort D2 (O) 6-2 Definitief
.. Voordaan D4 Kampong D5 0-1 Definitief
.. VVV D3 Leonidas D6 0-3 Definitief
.. Schaerweijde D2 (O) Phoenix D2 (O) 1-0 Definitief
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
.. Houten D2 (O) Zwaluwen D2 (O) 7-2 Definitief
.. Leonidas D6 Schaerweijde D2 (O) 0-5 Definitief
.. Phoenix D2 (O) Voordaan D4 4-0 Definitief
.. Kampong D5 Roomburg D3 1-6 Definitief
.. Hurley D6 VVV D3 3-2 Definitief
.. Amersfoort D2 (O) USHC D2 (O) 0-4 Definitief
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
.. Phoenix D2 (O) Kampong D5 2-1 Definitief
.. VVV D3 Houten D2 (O) 2-2 Definitief
.. Schaerweijde D2 (O) Hurley D6 2-1 Definitief
.. Voordaan D4 Leonidas D6 0-4 Definitief
.. Zwaluwen D2 (O) Amersfoort D2 (O) 2-2 Definitief
.. USHC D2 (O) Roomburg D3 4-2 Definitief
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
.. Roomburg D3 Zwaluwen D2 (O) 3-0 Definitief
.. Amersfoort D2 (O) VVV D3 4-1 Definitief
.. Houten D2 (O) Schaerweijde D2 (O) 0-3 Definitief
.. USHC D2 (O) Kampong D5 1-2 Definitief
.. Hurley D6 Voordaan D4 2-3 Definitief
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
.. VVV D3 Roomburg D3 1-4 Definitief
.. Kampong D5 Leonidas D6 3-2 Definitief
.. Zwaluwen D2 (O) USHC D2 (O) 2-7 Definitief
.. Phoenix D2 (O) Hurley D6 1-2 Definitief
.. Schaerweijde D2 (O) Amersfoort D2 (O) 4-0 Definitief
.. Voordaan D4 Houten D2 (O) 3-0 Definitief
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
.. Leonidas D6 Phoenix D2 (O) 2-4 Definitief
ZONDAG 10 MAART 2019
.. VVV D3 USHC D2 (O) 1-2 Definitief
.. Phoenix D2 (O) Houten D2 (O) 4-0 Definitief
.. Voordaan D4 Amersfoort D2 (O) 2-3 Definitief
.. Leonidas D6 Hurley D6 1-2 Definitief
.. Schaerweijde D2 (O) Roomburg D3 4-2 Definitief
.. Kampong D5 Zwaluwen D2 (O) 5-2 Definitief
ZONDAG 17 MAART 2019
.. Roomburg D3 Voordaan D4 6-1 Definitief
.. Amersfoort D2 (O) Phoenix D2 (O) 1-4 Definitief
.. Houten D2 (O) Leonidas D6 2-1 Definitief
.. Hurley D6 Kampong D5 2-3 Definitief
.. Zwaluwen D2 (O) VVV D3 4-1 Definitief
.. USHC D2 (O) Schaerweijde D2 (O) 0-4 Definitief
ZONDAG 24 MAART 2019
.. Phoenix D2 (O) Roomburg D3 3-3 Definitief
.. Voordaan D4 USHC D2 (O) 0-6 Definitief
.. Leonidas D6 Amersfoort D2 (O) 2-2 Definitief
.. Schaerweijde D2 (O) Zwaluwen D2 (O) 3-0 Definitief
.. Hurley D6 Houten D2 (O) 2-1 Definitief
.. Kampong D5 VVV D3 2-1 Definitief
ZONDAG 31 MAART 2019
.. VVV D3 Schaerweijde D2 (O) 1-4 Definitief
.. Amersfoort D2 (O) Hurley D6 2-3 Definitief
.. USHC D2 (O) Phoenix D2 (O) 0-2 Definitief
.. Zwaluwen D2 (O) Voordaan D4 2-1 Definitief
.. Houten D2 (O) Kampong D5 1-1 Definitief
.. Roomburg D3 Leonidas D6 5-1 Definitief
ZONDAG 7 APRIL 2019
.. Houten D2 (O) Amersfoort D2 (O) 3-2 Definitief
.. Hurley D6 Roomburg D3 1-5 Definitief
.. Leonidas D6 USHC D2 (O) 0-9 Definitief
.. Phoenix D2 (O) Zwaluwen D2 (O) 4-0 Definitief
.. Voordaan D4 VVV D3 1-3 Definitief
.. Kampong D5 Schaerweijde D2 (O) 0-5 Definitief
ZONDAG 14 APRIL 2019
.. VVV D3 Phoenix D2 (O) 1-4 Definitief
.. Zwaluwen D2 (O) Leonidas D6 3-1 Definitief
.. USHC D2 (O) Hurley D6 3-2 Definitief
.. Amersfoort D2 (O) Kampong D5 1-2 Definitief
.. Schaerweijde D2 (O) Voordaan D4 5-2 Definitief
.. Roomburg D3 Houten D2 (O) 4-0 Definitief
ZONDAG 5 MEI 2019
.. Houten D2 (O) USHC D2 (O) 1-2 Definitief
.. Kampong D5 Voordaan D4 4-2 Definitief
.. Amersfoort D2 (O) Roomburg D3 3-6 Definitief
.. Phoenix D2 (O) Schaerweijde D2 (O) 2-5 Definitief
.. Hurley D6 Zwaluwen D2 (O) 1-0 Definitief
.. Leonidas D6 VVV D3 4-0 Definitief
ZONDAG 12 MEI 2019
.. Schaerweijde D2 (O) Leonidas D6 3-0 Definitief
.. Voordaan D4 Phoenix D2 (O) 0-8 Definitief
.. VVV D3 Hurley D6 0-3 Definitief
.. Roomburg D3 Kampong D5 5-2 Definitief
.. USHC D2 (O) Amersfoort D2 (O) 1-2 Definitief
.. Zwaluwen D2 (O) Houten D2 (O) 4-3 Definitief
ZONDAG 19 MEI 2019
.. Houten D2 (O) VVV D3 1-5 Definitief
.. Hurley D6 Schaerweijde D2 (O) 0-3 Definitief
.. Kampong D5 Phoenix D2 (O) 0-2 Definitief
.. Roomburg D3 USHC D2 (O) 2-2 Definitief
.. Leonidas D6 Voordaan D4 1-0 Definitief
.. Amersfoort D2 (O) Zwaluwen D2 (O) 0-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 26 MEI 2019
  Kampong D5 USHC D2 (O) 17:45 Laan van Maarschalkerweerd
  Phoenix D2 (O) Leonidas D6 15:45 Sportpark Koeburgweg
  Schaerweijde D2 (O) Houten D2 (O) 10:45 Krakelingweg (Schaerweijde)
  VVV D3 Amersfoort D2 (O) 11:00 Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
  Voordaan D4 Hurley D6 10:00 Sportpark Bos
  Zwaluwen D2 (O) Roomburg D3 11:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 2 JUNI 2019
  Amersfoort D2 (O) Schaerweijde D2 (O) Sportpark 'Birkhoven'
  Houten D2 (O) Voordaan D4 10:45 Groene Hoon
  Hurley D6 Phoenix D2 (O) 12:15 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Leonidas D6 Kampong D5 15:45 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Roomburg D3 VVV D3 14:30 Sportp. Roomburg
  USHC D2 (O) Zwaluwen D2 (O) 11:00 Sportp.'Olympos'