Kies een ander team :
Veterinnen B

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer Jiske van Oostenbrugge Email
Aanvoerder Laura Podgorski- Minne Email
Aanvoerder Karin Doeff Email
Teampot € Maeike van Bijsterveld Email
Trainer Lucas Vriens Email
Trainer Hidde Wijnmaalen Email

Nog 3 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
26 mei 12322 Almeerse HC DA
10:00 10:30 thuis 2 Muntstad veld
  Arbitrage: Veterinnen B
 
2 jun 12331 M.H.C. LELYSTAD DA
60
09:30 11:00 uit route
16 jun 12348 MHC Fletiomare DB
thuis
2 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Gooische DE 19 51 16 3 0 49 11 0
2 Fletiomare DB 18 49 16 1 1 85 9 0
3 Houten DC 19 39 12 3 4 62 26 0
4 Phoenix DB 19 32 9 5 5 26 23 0
5 Nieuwegein DA 19 30 8 6 5 31 43 0
6 Nijkerk DA 19 23 5 8 6 19 21 0
7 Lelystad DA 18 22 6 4 8 30 26 0
8 Doorn DB 19 21 5 6 8 25 34 0
9 Zeewolde DA 19 16 5 1 13 35 61 0
10 Almere DA 19 14 4 2 13 19 47 0
11 Voordaan DC 19 10 2 4 13 24 69 0
12 Haaskamp DA 19 9 2 3 14 11 46 0

Uitslagenmatrix
  Gooische DEVoordaan DCAlmere DAHaaskamp DADoorn DBZeewolde DAPhoenix DBFletiomare DBNijkerk DALelystad DANieuwegein DAHouten DC
Gooische DE   3-0 2-0 2-1 7-1 2-0 1-0 5-1 2-0 1-0 2-1
Voordaan DC 1-2   2-1 1-4 2-3 3-0 0-9 0-4 1-1 0-2
Almere DA 0-4 3-2   1-1 3-2 0-1 1-6 1-1 1-0 1-2 1-5
Haaskamp DA 2-2 1-0   1-2 0-3 0-0 0-4 0-0 2-3 0-4
Doorn DB 2-3 2-2 2-1 1-0   3-0 0-2 0-5 1-1 0-0 1-1
Zeewolde DA 1-5 5-3 1-4 3-1 3-2   1-2 0-3 0-2 3-4
Phoenix DB 0-0 2-0 4-0 1-1 5-3   1-1 1-0 3-0 0-2
Fletiomare DB 2-2 5-1 5-0 6-0 4-0 6-0   2-0 4-1 7-0 5-1
Nijkerk DA 0-0 4-0 1-0 1-2 3-1 2-1 0-1 1-4   0-0 0-0
Lelystad DA 1-4 8-0 1-0 2-0 3-1 5-1 0-0   1-3 0-4
Nieuwegein DA 2-2 1-0 1-0 3-3 2-2 1-8 2-1 1-1   5-3
Houten DC 0-2 10-2 8-2 6-1 5-1 2-1 1-1 3-2 4-0  

Uitslagen
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
.. Nieuwegein DA Almere DA 1-0 Definitief
.. Doorn DB Gooische DE 2-3 Definitief
.. Voordaan DC Lelystad DA 0-4 Definitief
.. Haaskamp DA Fletiomare DB 0-4 Definitief
.. Phoenix DB Zeewolde DA 5-3 Definitief
.. Nijkerk DA Houten DC 0-0 Definitief
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
.. Houten DC Phoenix DB 2-1 Definitief
.. Gooische DE Nijkerk DA 5-1 Definitief
.. Almere DA Doorn DB 1-1 Definitief
.. Lelystad DA Nieuwegein DA 1-3 Definitief
.. Fletiomare DB Voordaan DC 5-1 Definitief
.. Zeewolde DA Haaskamp DA 3-1 Definitief
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
.. Gooische DE Houten DC 2-1 Definitief
.. Haaskamp DA Phoenix DB 0-0 Definitief
.. Voordaan DC Zeewolde DA 2-3 Definitief
.. Nieuwegein DA Fletiomare DB 1-8 Definitief
.. Doorn DB Lelystad DA 1-1 Definitief
.. Nijkerk DA Almere DA 1-0 Definitief
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
.. Zeewolde DA Nieuwegein DA 3-4 Definitief
.. Fletiomare DB Doorn DB 4-0 Definitief
.. Lelystad DA Nijkerk DA 0-0 Definitief
.. Almere DA Gooische DE 0-4 Definitief
.. Houten DC Haaskamp DA 6-1 Definitief
.. Phoenix DB Voordaan DC 2-0 Definitief
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
.. Almere DA Houten DC 1-5 Definitief
.. Gooische DE Lelystad DA 2-0 Definitief
.. Voordaan DC Haaskamp DA 2-1 Definitief
.. Nijkerk DA Fletiomare DB 1-4 Definitief
.. Doorn DB Zeewolde DA 3-0 Definitief
.. Nieuwegein DA Phoenix DB 2-2 Definitief
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
.. Zeewolde DA Nijkerk DA 0-2 Definitief
.. Fletiomare DB Gooische DE 2-2 Definitief
.. Lelystad DA Almere DA 1-0 Definitief
.. Houten DC Voordaan DC 10-2 Definitief
.. Phoenix DB Doorn DB 1-1 Definitief
.. Haaskamp DA Nieuwegein DA 2-3 Definitief
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
.. Almere DA Fletiomare DB 1-6 Definitief
.. Lelystad DA Houten DC 0-4 Definitief
.. Nieuwegein DA Voordaan DC 2-2 Definitief
.. Doorn DB Haaskamp DA 1-0 Definitief
.. Nijkerk DA Phoenix DB 0-1 Definitief
DONDERDAG 1 NOVEMBER 2018
.. Gooische DE Zeewolde DA 7-1 Definitief
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
.. Houten DC Nieuwegein DA 4-0 Definitief
.. Fletiomare DB Lelystad DA 4-1 Definitief
.. Zeewolde DA Almere DA 1-4 Definitief
.. Phoenix DB Gooische DE 0-0 Definitief
.. Haaskamp DA Nijkerk DA 0-0 Definitief
.. Voordaan DC Doorn DB 1-4 Definitief
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
.. Doorn DB Nieuwegein DA 0-0 Definitief
.. Fletiomare DB Houten DC 5-1 Definitief
.. Gooische DE Haaskamp DA 2-0 Definitief
.. Almere DA Phoenix DB 0-1 Definitief
.. Lelystad DA Zeewolde DA 5-1 Definitief
.. Nijkerk DA Voordaan DC 4-0 Definitief
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
.. Zeewolde DA Fletiomare DB 0-3 Definitief
.. Phoenix DB Lelystad DA 1-0 Definitief
.. Haaskamp DA Almere DA 1-0 Definitief
.. Voordaan DC Gooische DE 1-2 Definitief
.. Nieuwegein DA Nijkerk DA 2-1 Definitief
.. Doorn DB Houten DC 1-1 Definitief
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
.. Lelystad DA Haaskamp DA 2-0 Definitief
.. Almere DA Voordaan DC 3-2 Definitief
.. Gooische DE Nieuwegein DA 1-0 Definitief
.. Houten DC Zeewolde DA 5-1 Definitief
.. Nijkerk DA Doorn DB 3-1 Definitief
.. Fletiomare DB Phoenix DB 6-0 Definitief
ZONDAG 10 MAART 2019
.. Houten DC Nijkerk DA 1-1 Definitief
.. Almere DA Nieuwegein DA 1-2 Definitief
.. Lelystad DA Voordaan DC 8-0 Definitief
.. Fletiomare DB Haaskamp DA 6-0 Definitief
.. Zeewolde DA Phoenix DB 1-2 Definitief
ZONDAG 17 MAART 2019
.. Phoenix DB Houten DC 0-2 Definitief
.. Haaskamp DA Zeewolde DA 0-3 Definitief
.. Voordaan DC Fletiomare DB 0-9 Definitief
.. Nieuwegein DA Lelystad DA 1-1 Definitief
.. Nijkerk DA Gooische DE 0-0 Definitief
.. Doorn DB Almere DA 2-1 Definitief
ZONDAG 24 MAART 2019
.. Zeewolde DA Voordaan DC 5-3 Definitief
.. Fletiomare DB Nieuwegein DA 7-0 Definitief
.. Lelystad DA Doorn DB 3-1 Definitief
.. Almere DA Nijkerk DA 1-1 Definitief
.. Houten DC Gooische DE 0-2 Definitief
.. Phoenix DB Haaskamp DA 4-0 Definitief
ZONDAG 31 MAART 2019
.. Voordaan DC Phoenix DB 3-0 Definitief
.. Nijkerk DA Lelystad DA 0-0 Definitief
.. Doorn DB Fletiomare DB 0-5 Definitief
.. Nieuwegein DA Zeewolde DA 3-3 Definitief
.. Haaskamp DA Houten DC 0-4 Definitief
.. Gooische DE Almere DA 3-0 Definitief
ZONDAG 7 APRIL 2019
.. Zeewolde DA Doorn DB 3-2 Definitief
.. Fletiomare DB Nijkerk DA 2-0 Definitief
.. Lelystad DA Gooische DE 1-4 Definitief
.. Houten DC Almere DA 8-2 Definitief
.. Haaskamp DA Voordaan DC 2-2 Definitief
.. Phoenix DB Nieuwegein DA 3-0 Definitief
ZONDAG 14 APRIL 2019
.. Gooische DE Fletiomare DB 1-0 Definitief
.. Almere DA Lelystad DA 1-0 Definitief
.. Voordaan DC Houten DC 0-2 Definitief
.. Nieuwegein DA Haaskamp DA 1-0 Definitief
.. Nijkerk DA Zeewolde DA 2-1 Definitief
.. Doorn DB Phoenix DB 0-2 Definitief
ZONDAG 5 MEI 2019
.. Gooische DE Doorn DB 2-1 Definitief
ZONDAG 12 MEI 2019
.. Houten DC Lelystad DA 3-2 Definitief
.. Fletiomare DB Almere DA 5-0 Definitief
.. Zeewolde DA Gooische DE 1-5 Definitief
.. Phoenix DB Nijkerk DA 1-1 Definitief
.. Haaskamp DA Doorn DB 1-2 Definitief
.. Voordaan DC Nieuwegein DA 1-1 Definitief
ZONDAG 19 MEI 2019
.. Almere DA Zeewolde DA 3-2 Definitief
.. Nijkerk DA Haaskamp DA 1-2 Definitief
.. Nieuwegein DA Houten DC 5-3 Definitief
.. Doorn DB Voordaan DC 2-2 Definitief
.. Gooische DE Phoenix DB 2-0 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 26 MEI 2019
  Haaskamp DA Gooische DE 11:00 sportp. 'de Burgwal'
  Houten DC Fletiomare DB 14:45 Groene Hoon
  Nieuwegein DA Doorn DB 16:15 Sportp. 'Rijnhuizen'
  Phoenix DB Almere DA 10:30 Sportpark Koeburgweg
  Voordaan DC Nijkerk DA 16:00 Sportpark Bos
  Zeewolde DA Lelystad DA 11:00 Sportpark Horsterweg
ZONDAG 2 JUNI 2019
  Almere DA Haaskamp DA 11:00 Sportp. 'Klein Brandt'
  Fletiomare DB Zeewolde DA 14:45 Fletiomare Novum
  Gooische DE Voordaan DC 9:30 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Houten DC Doorn DB 11:00 Groene Hoon
  Lelystad DA Phoenix DB 11:00 Sportpark Langezand
  Nijkerk DA Nieuwegein DA 11:00 Sportp. Watergoor
ZONDAG 16 JUNI 2019
  Doorn DB Nijkerk DA 10:30 bij sporthal Steinheim
  Haaskamp DA Lelystad DA 14:30 sportp. 'de Burgwal'
  Nieuwegein DA Gooische DE 10:45 Sportp. 'Rijnhuizen'
  Phoenix DB Fletiomare DB Sportpark Koeburgweg
  Voordaan DC Almere DA 15:00 Sportpark Bos
  Zeewolde DA Houten DC 11:00 Sportpark Horsterweg