Kies een ander team :
Dames 4

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer Raouf M' Sadek Email
Trainer Berend van Vugt Email
Aanvoerder Eva Merckel Email
Aanvoerder Annemarije Oosterwaal Email

Nog 3 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
26 mei 9209 SV Kampong Hockey D13
30
12:30 13:30 uit route
2 jun 9218 Hockeyclub SCHC D3
16:30 17:00 thuis 3 DOEN Legal veld
  Arbitrage: Dames 5
 
16 jun 9230 M.H.C. Barneveld D2
45
11:15 12:30 uit route
1 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kromhouters D2 19 52 17 1 1 90 24 0
2 Barneveld D2 19 42 13 3 3 55 24 0
3 Kampong D16 19 41 13 2 4 53 23 0
4 Zwaluwen D3 19 34 11 1 7 49 40 0
5 USHC D5 19 26 7 5 7 40 32 0
6 Kampong D13 19 25 7 4 8 30 32 0
7 Phoenix D7 19 23 6 5 8 31 29 0
8 SCHC D3 19 22 6 4 9 24 49 0
9 Kampong D12 19 20 6 2 11 34 43 0
10 Phoenix D4 19 18 5 3 11 21 33 0
11 Hilversum D2 19 11 3 2 14 20 61 0
12 Schaerweijde D3 19 11 3 2 14 28 85 0

Uitslagenmatrix
  Kromhouters D2 (O)Hilversum D2 (O)Barneveld D2 (O)Phoenix D4Kampong D12Kampong D13Kampong D16Phoenix D7Schaerweijde D3SCHC D3USHC D5Zwaluwen D3
Kromhouters D2 (O)   9-1 3-2 3-0 2-1 4-3 5-3 3-2 12-0 8-1 4-0
Hilversum D2 (O) 0-6   1-3 1-0 1-4 2-5 1-3 4-1 0-0 0-5 0-4
Barneveld D2 (O) 1-1 1-0   4-2 1-2 3-2 3-0 4-0 5-0 3-1 7-1
Phoenix D4 1-2 2-1 2-3   1-0 2-0 1-2 1-0 1-1 1-1 1-2
Kampong D12 4-2 1-4 1-3   0-2 1-2 1-1 4-0 1-2 1-5
Kampong D13 2-1 4-1 2-1 2-3   1-3 0-1 3-0 0-0 2-2
Kampong D16 0-5 5-0 1-2 3-1 1-1   4-0 3-1 5-0 2-0 3-0
Phoenix D7 3-3 0-0 1-1 5-0 0-3   0-1 2-0 1-1 0-2
Schaerweijde D3 2-9 2-4 3-2 4-3 1-3 2-6   2-2 3-9 1-8
SCHC D3 1-4 3-1 4-1 1-1 0-6 1-0 4-1   1-4 1-4
USHC D5 1-4 1-1 1-1 3-0 2-3 2-1 0-0 6-2   1-2
Zwaluwen D3 3-5 2-0 1-4 4-1 1-2 3-1 2-6 2-1 1-3  

Uitslagen
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
.. Phoenix D4 Schaerweijde D3 1-1 Definitief
.. Zwaluwen D3 Kampong D12 1-2 Definitief
.. Phoenix D7 Kampong D16 0-3 Definitief
.. Kampong D13 Kromhouters D2 (O) 2-1 Definitief
.. SCHC D3 USHC D5 1-4 Definitief
.. Barneveld D2 (O) Hilversum D2 (O) 1-0 Definitief
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
.. Kampong D16 Kampong D13 1-1 Definitief
.. Kromhouters D2 (O) SCHC D3 8-1 Definitief
.. USHC D5 Barneveld D2 (O) 1-1 Definitief
.. Hilversum D2 (O) Phoenix D4 1-0 Definitief
.. Schaerweijde D3 Zwaluwen D3 1-8 Definitief
.. Kampong D12 Phoenix D7 1-1 Definitief
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
.. Hilversum D2 (O) Schaerweijde D3 4-1 Definitief
.. Phoenix D7 Zwaluwen D3 0-2 Definitief
.. Kampong D13 Kampong D12 2-3 Definitief
.. SCHC D3 Kampong D16 0-6 Definitief
.. Barneveld D2 (O) Kromhouters D2 (O) 1-1 Definitief
.. Phoenix D4 USHC D5 1-1 Definitief
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
.. Schaerweijde D3 Phoenix D7 2-6 Definitief
.. USHC D5 Hilversum D2 (O) 1-1 Definitief
.. Kromhouters D2 (O) Phoenix D4 3-0 Definitief
.. Kampong D16 Barneveld D2 (O) 1-2 Definitief
.. Kampong D12 SCHC D3 4-0 Definitief
.. Zwaluwen D3 Kampong D13 3-1 Definitief
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
.. Barneveld D2 (O) Kampong D12 4-2 Definitief
.. SCHC D3 Zwaluwen D3 1-4 Definitief
.. Kampong D13 Phoenix D7 0-1 Definitief
.. USHC D5 Schaerweijde D3 6-2 Definitief
.. Hilversum D2 (O) Kromhouters D2 (O) 0-6 Definitief
.. Phoenix D4 Kampong D16 1-2 Definitief
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
.. Schaerweijde D3 Kampong D13 1-3 Definitief
.. Phoenix D7 SCHC D3 2-0 Definitief
.. Zwaluwen D3 Barneveld D2 (O) 1-4 Definitief
.. Kampong D12 Phoenix D4 1-3 Definitief
.. Kampong D16 Hilversum D2 (O) 5-0 Definitief
.. Kromhouters D2 (O) USHC D5 4-0 Definitief
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
.. Barneveld D2 (O) Phoenix D7 3-0 Definitief
.. Phoenix D4 Zwaluwen D3 1-2 Definitief
.. USHC D5 Kampong D16 0-0 Definitief
.. Hilversum D2 (O) Kampong D12 1-4 Definitief
.. SCHC D3 Kampong D13 1-1 Definitief
.. Kromhouters D2 (O) Schaerweijde D3 12-0 Definitief
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
.. Schaerweijde D3 SCHC D3 2-2 Definitief
.. Kampong D16 Kromhouters D2 (O) 0-5 Definitief
.. Kampong D12 USHC D5 1-2 Definitief
.. Zwaluwen D3 Hilversum D2 (O) 2-0 Definitief
.. Kampong D13 Barneveld D2 (O) 2-1 Definitief
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
.. Hilversum D2 (O) Phoenix D7 1-3 Definitief
.. Kromhouters D2 (O) Kampong D12 2-1 Definitief
.. Kampong D16 Schaerweijde D3 3-1 Definitief
.. Barneveld D2 (O) SCHC D3 5-0 Definitief
.. Phoenix D4 Kampong D13 2-0 Definitief
.. USHC D5 Zwaluwen D3 1-2 Definitief
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
.. Barneveld D2 (O) Schaerweijde D3 4-0 Definitief
.. Zwaluwen D3 Kromhouters D2 (O) 3-5 Definitief
.. Kampong D12 Kampong D16 1-2 Definitief
.. Kampong D13 Hilversum D2 (O) 4-1 Definitief
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
.. Kampong D16 Zwaluwen D3 3-0 Definitief
.. Phoenix D4 Barneveld D2 (O) 2-3 Definitief
.. Kromhouters D2 (O) Phoenix D7 3-2 Definitief
.. USHC D5 Kampong D13 2-1 Definitief
.. Schaerweijde D3 Kampong D12 4-3 Definitief
.. Hilversum D2 (O) SCHC D3 0-0 Definitief
WOENSDAG 28 NOVEMBER 2018
.. Phoenix D7 Phoenix D4 0-0 Definitief
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
.. Phoenix D7 USHC D5 1-1 Definitief
ZONDAG 3 MAART 2019
.. SCHC D3 Phoenix D4 3-1 Definitief
ZONDAG 10 MAART 2019
.. Schaerweijde D3 Phoenix D4 3-2 Definitief
.. Hilversum D2 (O) Barneveld D2 (O) 1-3 Definitief
.. Kromhouters D2 (O) Kampong D13 4-3 Definitief
.. Kampong D16 Phoenix D7 4-0 Definitief
.. Kampong D12 Zwaluwen D3 1-5 Definitief
ZONDAG 17 MAART 2019
.. Zwaluwen D3 Schaerweijde D3 2-1 Definitief
.. Phoenix D7 Kampong D12 1-1 Definitief
.. Kampong D13 Kampong D16 1-3 Definitief
.. SCHC D3 Kromhouters D2 (O) 1-4 Definitief
.. Barneveld D2 (O) USHC D5 3-1 Definitief
.. Phoenix D4 Hilversum D2 (O) 2-1 Definitief
ZONDAG 24 MAART 2019
.. USHC D5 Phoenix D4 3-0 Definitief
.. Zwaluwen D3 Phoenix D7 2-6 Definitief
.. Kampong D12 Kampong D13 0-2 Definitief
.. Kampong D16 SCHC D3 5-0 Definitief
.. Kromhouters D2 (O) Barneveld D2 (O) 3-2 Definitief
.. Schaerweijde D3 Hilversum D2 (O) 2-4 Definitief
ZONDAG 31 MAART 2019
.. Hilversum D2 (O) USHC D5 0-5 Definitief
.. Barneveld D2 (O) Kampong D16 3-2 Definitief
.. Phoenix D7 Schaerweijde D3 0-1 Definitief
.. Kampong D13 Zwaluwen D3 2-2 Definitief
.. SCHC D3 Kampong D12 4-1 Definitief
.. Phoenix D4 Kromhouters D2 (O) 1-2 Definitief
ZONDAG 7 APRIL 2019
.. Zwaluwen D3 SCHC D3 1-3 Definitief
.. Kampong D12 Barneveld D2 (O) 1-4 Definitief
.. Kampong D16 Phoenix D4 3-1 Definitief
.. Kromhouters D2 (O) Hilversum D2 (O) 9-1 Definitief
.. Schaerweijde D3 USHC D5 3-9 Definitief
.. Phoenix D7 Kampong D13 5-0 Definitief
ZONDAG 14 APRIL 2019
.. Hilversum D2 (O) Kampong D16 2-5 Definitief
.. USHC D5 Kromhouters D2 (O) 1-4 Definitief
.. Kampong D13 Schaerweijde D3 3-0 Definitief
.. SCHC D3 Phoenix D7 1-0 Definitief
.. Barneveld D2 (O) Zwaluwen D3 7-1 Definitief
.. Phoenix D4 Kampong D12 1-0 Definitief
DINSDAG 23 APRIL 2019
.. SCHC D3 USHC D5 (2-0)TEMP_RESULT Nog niet bevestigd.
ZONDAG 12 MEI 2019
.. Phoenix D7 Barneveld D2 (O) 3-3 Definitief
.. Zwaluwen D3 Phoenix D4 4-1 Definitief
.. Kampong D12 Hilversum D2 (O) 4-2 Definitief
.. Kampong D16 USHC D5 2-0 Definitief
.. Schaerweijde D3 Kromhouters D2 (O) 2-9 Definitief
.. Kampong D13 SCHC D3 0-0 Definitief
ZONDAG 19 MEI 2019
.. Barneveld D2 (O) Kampong D13 1-2 Definitief
.. SCHC D3 Schaerweijde D3 4-1 Definitief
.. Kromhouters D2 (O) Kampong D16 5-3 Definitief
.. USHC D5 Kampong D12 2-3 Definitief
.. Hilversum D2 (O) Zwaluwen D3 0-4 Definitief
.. Phoenix D4 Phoenix D7 1-0 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 26 MEI 2019
  Kampong D12 Kromhouters D2 (O) 10:45 Laan van Maarschalkerweerd
  Kampong D13 Phoenix D4 13:30 Laan van Maarschalkerweerd
  Phoenix D7 Hilversum D2 (O) 15:30 Sportpark Koeburgweg
  SCHC D3 Barneveld D2 (O) 14:15 Sportpark Kees Boekelaan
  Schaerweijde D3 Kampong D16 10:45 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Zwaluwen D3 USHC D5 14:30 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 2 JUNI 2019
  Hilversum D2 (O) Kampong D13 14:30 Sportp. Loosdrecht
  Kampong D16 Kampong D12 9:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Kromhouters D2 (O) Zwaluwen D3 10:45 Sportp. Rauwenhof
  Phoenix D4 SCHC D3 17:00 Sportpark Koeburgweg
  Schaerweijde D3 Barneveld D2 (O) 11:00 Krakelingweg (Schaerweijde)
  USHC D5 Phoenix D7 14:00 Sportp.'Olympos'
ZONDAG 16 JUNI 2019
  Barneveld D2 (O) Phoenix D4 12:30 Weth. Rebellaan
  Kampong D12 Schaerweijde D3 Laan van Maarschalkerweerd
  Kampong D13 USHC D5 Laan van Maarschalkerweerd
  Phoenix D7 Kromhouters D2 (O) Sportpark Koeburgweg
  SCHC D3 Hilversum D2 (O) 12:15 Sportpark Kees Boekelaan
  Zwaluwen D3 Kampong D16 14:30 Sportpark Nieuw Welgelegen