Wedstrijdschema
laat schema zien voor

5 november | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Uitslag Loc
Meisjes O10-1A HC IJsseloever MO10-2 2 2 4 Bernard Mulder veld (1/2 veld)  info
Meisjes O10-1B SV Kampong Hockey MO10-3 30 2 2 uit - KG Water  info
Meisjes O10-2A DMHC Shinty MO10-1 15 1 3 uit - KG Zand  info
Meisjes O10-2B MHC Maarn MO10-1 0 2 4 Bernard Mulder veld (1/2 veld)  info
Meisjes O8-1 Hockeyclub SCHC MO8-7 30 11 22 uit - KG Zand  info
Meisjes O8-2 Hockeyclub UNO MO8-1 15 29 3 DOEN Legal veld  info
Meisjes O8-3 MHC Leusden MO8-2 30 20 13 uit - KG Semi  info
Meisjes O8-4 MHC Fletiomare MO8-8 30 16 27 uit - KG Water  info
Meisjes O8-5 MHC Leusden MO8-1 30 13 14 uit - KG Semi  info
Meisjes O9-1 Gooische Hockey Club MO9-1 45 2 2 uit - KG Water  info
Meisjes O9-2 MHC Leusden MO9-2 30 4 1 uit - KG Semi  info
Meisjes O9-3 HC Kromme Rijn MO9-4 3 3 3 DOEN Legal veld  info
Meisjes O9-4 Hockey Club Houten MO9-1 14 1 3 DOEN Legal veld  info
Meisjes O9-5 Schaerweijde MO9-2 3 5 3 DOEN Legal veld  info
Jongens O10-1 Schaerweijde JO10-2 5 2 4 Bernard Mulder veld (1/2 veld)  info
Jongens O10-2A Hockeyclub SCHC JO10-1 0 15 4 Bernard Mulder veld (1/2 veld)  info
Jongens O10-2B Hockeyclub Amersfoort JO10-1 30 1 8 uit - KG Zand  info
Jongens O8-1 MHC Fletiomare JO8-5 30 19 19 uit - KG Water  info
Jongens O8-2 Schaerweijde JO8-3 15 18 39 uit - KG Water  info
Jongens O8-3 MHC Maarn JO8-1 30 33 17 uit - KG Zand  info
Jongens O9-1 Schaerweijde JO9-1 15 1 6 uit - KG Semi  info
Jongens O9-2 Hockeyclub SCHC JO9-3 8 5 3 DOEN Legal veld  info
Jongens O9-3 SV Kampong Hockey JO9-3 2 4 3 DOEN Legal veld  info
Jongens O9-4 Hockeyclub De Haaskamp JO9-1 4 1 3 DOEN Legal veld  info

5 november | Jeugd 11-tallen

Team Nr Tegen Reistijd Uitslag Loc
Meisjes O12-1 Hockeyclub Amersfoort MO12-1 3 1 1 Rabobank veld  info
Meisjes O12-2A MMHC Voordaan MO12-3 8 1 3 DOEN Legal veld  info
Meisjes O12-2B SV Kampong Hockey MO12-5B 30 1 0 uit - KG Water  info
Meisjes O12-3A HC Leerdam MO12-1 45 1 2 uit - KG Water  info
Meisjes O12-3B Hockeyclub UNO MO12-3 4 2 2 Broekhuis veld  info
Meisjes O14-1 DMHC Shinty MO14-1 15 5 2 uit - KG Water  info
Meisjes O14-2 Hockeyclub De Haaskamp MO14-1 30 1 4 uit - KG Semi  info
Meisjes O14-3 HMHC MO14-4 45 3 2 uit - KG Zand  info
Meisjes O14-4 Schaerweijde MO14-6 1 5 2 Broekhuis veld  info
Meisjes O14-5 DMHC Shinty MO14-5 15 5 2 uit - KG Zand  info
Meisjes O14-6 Hockeyclub SCHC MO14-9 0 6 3 DOEN Legal veld  info
Meisjes O16-1 HC Zwolle MO16-1 2 5 uit - KG Water  info
Meisjes O16-2 VMHC Spitsbergen MO16-2 45 10 1 uit - KG Zand  info
Meisjes O16-3 Schaerweijde MO16-4 6 2 3 DOEN Legal veld  info
Meisjes O16-4 Hockeyclub De Haaskamp MO16-2 30 3 0 uit - KG Zand  info
Meisjes O16-5 SV Kampong Hockey MO16-11 6 3 3 DOEN Legal veld  info
Meisjes O18-1 Hockeyclub Barendrecht MO18-1 1 2 1 Rabobank veld  info
Meisjes O18-2 MHC Leusden MO18-2 30 6 1 uit - KG Semi  info
Meisjes O18-3 Schaerweijde MO18-4 5 2 1 Rabobank veld  info
Wordt gefloten door 2 uit de zondagspoule van David Mulder
Meisjes O18-4 Hockeyclub SCHC MO18-3 30 2 3 uit - KG Zand  info
Jongens O12-1 Larensche Mixed Hockey Club JO12-1 45 2 3 uit - KG Water  info
Jongens O12-2 Gooische Hockey Club JO12-3 45 0 4 uit - KG Semi  info
Jongens O12-3A H.C. Eemvallei JO12-2 30 2 2 uit - KG Zand  info
Jongens O12-3B DMHC Shinty JO12-3 3 8 2 Broekhuis veld  info
Jongens O14-1 MMHC Voordaan JO14-1 2 1 1 Rabobank veld  info
Jongens O14-2 MHC Soest JO14-1 1 2 2 Broekhuis veld  info
Jongens O14-3 MHC Soest JO14-3 30 4 4 uit - KG Zand  info
Jongens O16-1 MMHC Voordaan JO16-1 0 1 1 Rabobank veld  info
Jongens O16-2 H.C. Eemvallei JO16-1 1 7 2 Broekhuis veld  info
Jongens O16-3 DMHC Shinty JO16-2 4 1 2 Broekhuis veld  info
Jongens O16-4 HMHC JO16-4 45 3 2 uit - KG Water  info
Jongens O18-1 BH&BC Breda JO18-1 0 2 8 uit - KG Water  info
Jongens O18-2 Larensche Mixed Hockey Club JO18-3 4 3 1 Rabobank veld  info
Jongens O18-3 Larensche Mixed Hockey Club JO18-2 45 0 2 uit - KG Water  info