Wedstrijdschema
laat schema zien voor

19 juni | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes 8E1 12161 Dorsteti M8E1 09:50 10:20 4 Bernard Mulder veld (1/2 veld)  info
Meisjes 8E2 12160 Schaerweijde M8E2 08:15 08:45 3 DOEN Legal veld  info
  deel B  
Meisjes 8E3 12259 DMHC Shinty M8E1 08:15 08:45 3 DOEN Legal veld  info
  deel A  
Meisjes 8E4 12153 MHC Muiderberg M8E2 11:10 11:40 4 Bernard Mulder veld (1/2 veld)  info
Jongens 8E1 12190 MMHC Voordaan J8E1 30 08:35 09:35 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Jongens 8E2 12094 Larensche Mixed Hockey Club J8E4 08:30 09:00 4 Bernard Mulder veld (1/2 veld)  info
Jongens 8E3 13726 HC Geldermalsen J8E1 12:30 13:00 4 Bernard Mulder veld (1/2 veld)  info

19 juni | Jeugd 11-tallen

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes A2 13332 MHCN MA1 13:35 14:20 2 Broekhuis veld  info
Fluiten: Mark Slagmolen en Thijs Aarnoudse
Meisjes A3 13329 M.H.C. Hoevelaken MA2 30 14:30 15:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes A4 13148 Hockey Club Houten MA6 16:00 16:30 3 DOEN Legal veld  info
Fluiten: Sander Rietbroek (Veteranen B) en Bernard Mulder
Meisjes B1 13119 Hockey Club Houten MB1 30 12:40 14:10 uit -   info
Meisjes B2 13298 Hockeyclub SCHC MB3 11:45 12:30 2 Broekhuis veld  info
Fluiten: Mathijs Adang (Heren Jong Senioren 2) en Erik Plomp (Veteranen A)
Meisjes B3 13110 VMHC Spitsbergen MB2 45 11:25 12:40 uit -   info
Meisjes B4 12508 MHC Soest MB4 30 n.n.b uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes B5 13284 HC Geldermalsen MB2 17:30 18:00 2 Broekhuis veld  info
Meisjes C1 13236 MMHC Voordaan MC1 30 08:30 10:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes C2 13234 Hockeyclub SCHC MC4 30 12:35 13:50 uit -   info
Meisjes C3 13043 HC Kromme Rijn MC2 10:10 10:40 2 Broekhuis veld  info
Arbitrage: Meisjes A4
Meisjes C4 13208 HC Rijnvliet MC6 13:45 14:15 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes C5 13032 HC Kromme Rijn MC3 14:25 14:55 3 DOEN Legal veld  info
Fluiten: Aat Grinwis (Veteranen 45C) en Simone ten Thij-rudolf (Veterinnen A)
Meisjes D1 13083 Schaerweijde MD1 07:45 08:45 1 Rabobank veld  info
Fluiten: Anneke van der Weide en Maarten Jansen (Veteranen C)
Meisjes D2 13273 Dorsteti MD1 30 09:00 10:15 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes D3 13251 Holestick MD2 45 10:00 11:15 uit -   info
Meisjes D4 13074 Schaerweijde MD7 09:40 10:10 3 DOEN Legal veld  info
Arbitrage: Meisjes B2
Meisjes D5 13254 MHC Soest MD7 30 n.n.b uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes D6 13070 M.H.C. Barneveld MD2 45 10:45 12:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Jongens A1 13002 Hockey Club Houten JA1 30 13:00 14:30 uit -   info
Jongens A2 13181 DMHC Shinty JA2 15 08:55 09:55 uit -   info
Jongens A3 13179 MHV Maarssen JA3 17:30 18:00 1 Rabobank veld  info
Fluiten: Léon Jansen en Harry van der Schoot
Jongens B1 13313 Hockey Club Houten JB1 11:30 12:30 1 Rabobank veld  info
Fluiten: Bert-Jan van den Akker (Veteranen C) en Robert-Jan Kramer
Jongens B2 13133 Schaerweijde JB3 13:35 14:20 1 Rabobank veld  info
Fluiten: Ger Becks en Joost Volker
Jongens B3 13312 HC Geldermalsen JB2 15:40 16:10 1 Rabobank veld  info
Fluiten: Bastiaan de Bevere (Veteranen A) en Mathijs de Bevere (Jongens A2)
Jongens B4 13126 Hockeyclub SCHC JB6 15:40 16:10 2 Broekhuis veld  info
Fluiten: Ruud Vermaase (Veteranen 45A) en Elwin Verheij (Veteranen 45B)
Jongens C1 13173 Hockey Club Houten JC1 30 11:05 12:35 uit -   info
Jongens C2 12985 Hockey Club Naarden JC2 09:55 10:40 1 Rabobank veld  info
Fluiten: Lise de Brabander (Meisjes A2) en Kaja Bergervoet (Meisjes A2)
Arbitrage: Meisjes A2
Jongens C3 12984 MHC Soest JC2 11:15 11:45 3 DOEN Legal veld  info
Arbitrage: Jongens A3
Jongens C4 13720 MMHC Voordaan JC5 12:50 13:20 3 DOEN Legal veld  info
Fluiten: Rik Boelhouwer en Marieke van Lankveld
Jongens D1 13206 Baarnse Mixed Hockey Vereniging JD1 45 08:45 10:30 uit -   info
Jongens D2 13202 Hockey Club Houten JD2 08:00 08:45 2 Broekhuis veld  info
Arbitrage: Jongens B1
Jongens D3 13022 CMHC JD1 45 09:45 11:00 uit -   info
Jongens D4 13007 DMHC Shinty JD4 15 10:35 11:20 uit -   info