Wedstrijdschema
laat schema zien voor

23 november | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes 6E1 17889 Hockeyclub SCHC M6E2 30 08:35 09:35 uit -   info
Meisjes 6E2 17926 Hockey Club Naarden M6E3 10:30 11:00 5 Gemeente Zeist (1/4 veld)  info
Meisjes 6E3 17847 Hockeyclub SCHC M6E3 30 08:35 09:35 uit -   info
Meisjes 6E4 17849 MHC Soest M6E4 11:30 12:00 5 Gemeente Zeist (1/4 veld)  info
Meisjes 6E5 17925 Larensche Mixed Hockey Club M6E6 12:30 13:00 5 Gemeente Zeist (1/4 veld)  info
* AFGELAST *
Meisjes 8E1 17357 Driebergse Mixed Hockey Club Shinty M8E4 15 07:45 08:30 uit -   info
Meisjes 8E2 17359 H.C. Eemvallei M8E2 13:00 13:30 4 Bernard Mulder veld (1/2 veld)  info
Meisjes 8E3 17397 Hockey Club Naarden M8E3 45 08:30 09:45 uit -   info
  deel CD  
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes 8E4 17411 SV Kampong Hockey M8E9 11:40 12:10 4 Bernard Mulder veld (1/2 veld)  info
Meisjes F1 18403 Almeerse HC MF1 09:30 10:00 4 Bernard Mulder veld (1/2 veld)  info
Meisjes F2 18334 HMHC MF1 45 07:30 08:45 uit -   info
Meisjes F3 18355 HC IJsseloever MF1 30 07:30 08:30 uit -   info
  veld 2c  
Meisjes F4 18332 MHC Leusden MIXF1 08:00 08:30 4 Bernard Mulder veld (1/2 veld)  info
Meisjes F5 18331 HC Leerdam MIXF1 08:00 08:30 4 Bernard Mulder veld (1/2 veld)  info
Jongens 8E1 16455 Schaerweijde J8E1 10:20 10:50 4 Bernard Mulder veld (1/2 veld)  info
Jongens 8E2 16445 Gooische Hockey Club J8E2 45 07:15 08:30 uit -   info
  veld 4CD  
Let op: Uittenue mee!   
Jongens 8E3 16250 MHC Fletiomare J8E6 30 08:40 09:40 uit -   info
  Veld 3C/D  
Let op: Uittenue mee!   
Jongens E1 16704 Larensche Mixed Hockey Club J6E3 13:30 14:00 5 Gemeente Zeist (1/4 veld)  info
Jongens E2 16688 HMHC J6E1 08:30 09:00 5 Gemeente Zeist (1/4 veld)  info
Jongens E3 16703 SV Kampong Hockey J6E6 09:30 10:00 5 Gemeente Zeist (1/4 veld)  info
Jongens E4 16716 Hockey Club Zeewolde MIXE1 45 07:45 09:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Jongens F1 17012 Hockey Club Naarden JF2 45 07:15 08:30 uit -   info
  deel A  
Let op: Uittenue mee!   
Jongens F2 16982 MHV Maarssen JF1 08:45 09:15 4 Bernard Mulder veld (1/2 veld)  info
Jongens F3 16976 HC IJsseloever JF1 30 07:30 08:30 uit -   info
  veld 2b  
Jongens F4 16995 Hockey Club Houten JF2 08:45 09:15 4 Bernard Mulder veld (1/2 veld)  info

23 november | Jeugd 11-tallen

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes A1 14938 V.M.H.C. CARTOUCHE MA1 13:00 14:00 1 Rabobank veld  info
Fluiten: Bert-Jan van den Akker (Veteranen C) en Menno Stofkooper (Veteranen C)
Meisjes A2 15393 H.C. Eemvallei MA2 30 16:25 17:40 uit -   info
Meisjes A3 15360 MHC Fletiomare MA5 17:30 18:00 3 DOEN Legal veld  info
Fluiten: Harry Gimbel en Niels Daemen (Jongens A3 zaal)
Meisjes A4 15355 MHC Woerden MA4 14:20 14:50 3 DOEN Legal veld  info
Fluiten: Sander Rietbroek (Veteranen B) en Bernard Mulder
Meisjes A5 15349 Doornse Hockey Club MA2 15:55 16:25 3 DOEN Legal veld  info
Fluiten: Sybren Henstra (Veteranen VL2) en Aat Grinwis (Veteranen HL1)
Meisjes B1 10079 HC Zwolle MB1 11:10 12:10 1 Rabobank veld  info
Meisjes B2 13767 MHC Vianen MB1 15:05 15:50 2 Muntstad veld  info
Fluiten: Virgil van Gent en Niels Daemen (Jongens A3 zaal)
Meisjes B3 13724 MHC Leusden MB3 30 12:15 13:15 uit -   info
Meisjes B4 13708 HC Kromme Rijn MB2 15 14:15 15:00 uit -   info
Meisjes B5 13745 Hockey Club Houten MB9 17:10 17:40 2 Muntstad veld  info
Meisjes C1 7291 SV Kampong Hockey MC2 09:20 10:20 2 Muntstad veld  info
Fluiten: Carjolijn Jansen en Audrey Both (Dames 7)
Meisjes C2 14334 Hockey Club Naarden MC3 45 08:15 09:45 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes C3 14340 MHV Maarssen MC2 45 11:15 12:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes C4 14289 Hockeyclub Amersfoort MC7 11:10 11:40 3 DOEN Legal veld  info
Fluiten: Francine Abbringh (Meisjes A4 zaal) en Linn de Groot (Meisjes A4 zaal)
Meisjes C5 14275 Hockey Club Naarden MC8 12:45 13:15 3 DOEN Legal veld  info
Fluiten: Lois van Ditmarsch (Meisjes A5 zaal) en Mette Houtzager (Meisjes A5)
Meisjes D1 14932 MHC Soest MD1 30 09:00 10:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes D2 14974 SV Kampong Hockey MD2 30 07:15 08:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes D3 14922 Hockey Club Houten MD4 30 10:30 11:30 uit -   info
Meisjes D4 14905 MHC Woerden MD4 11:40 12:10 2 Muntstad veld  info
Arbitrage: Jongens B2
Meisjes D5 14898 HC Kromme Rijn MD3 08:00 08:30 3 DOEN Legal veld  info
Fluiten: Kaja Bergervoet (Meisjes B12 zaal) en Luna Hekkema (Meisjes B1 zaal)
Jongens A1 14977 Huizer HC JA1 45 12:15 14:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Jongens A2 12045 Gooische Hockey Club JA2 16:55 17:40 1 Rabobank veld  info
Fluiten: Willy Swinkels en Dolf Dijkstra
Jongens B1 9397 GHBS JB1 11:10 12:10 uit -   info
Jongens B2 12665 Hockeyclub Amersfoort JB2 15:05 15:50 1 Rabobank veld  info
Fluiten: Carjolijn Jansen en Robert-Jan Kramer
Jongens B3 12636 MHC Soest JB2 30 15:10 16:10 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Jongens B4 12630 Hockey Club Houten JB4 30 15:30 16:30 uit -   info
Jongens C1 7277 Hockey Club Houten JC1 09:20 10:20 1 Rabobank veld  info
Fluiten: Marije Jansen (Meisjes A1 zaal) en Thijs Aarnoudse (Jongens A2 zaal)
Jongens C2 12901 Gooische Hockey Club JC4 13:15 14:00 2 Muntstad veld  info
Fluiten: Ger Becks en Maarten Jansen (Veteranen C)
Jongens C3 12936 Loenense MHC JC3 09:35 10:05 3 DOEN Legal veld  info
Fluiten: Berend van Hove (Jongens A2 zaal) en Aidan van Biert (Jongens B3 zaal)
Jongens C4 12902 MHCN JC2 45 10:35 11:50 uit -   info
Jongens D1 13214 Hockeyclub SCHC JD1 07:30 08:30 1 Rabobank veld  info
Fluiten: Mathijs Adang (Heren Jong Senioren 2) en Joost Volker
Jongens D2 13208 MHC Fletiomare JD3 30 09:50 11:05 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Jongens D3 13207 SV Kampong Hockey JD6 08:00 08:30 2 Muntstad veld  info
Fluiten: Aidan van Biert (Jongens B3 zaal) en Anouk Jansen (Meisjes B12 zaal)