Wedstrijdschema
laat schema zien voor

10 december | Zaal

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MO10-1A Zaal SV Kampong Hockey MO10-2 0 10:40 11:10 IJSSELSTEIN UT
Let op: Uittenue mee!   
Heem, Het
Heemradenlaan 36
3401GX
IJSSELSTEIN UT
MO10-1A Zaal HC IJsseloever MO10-2 0 11:20 11:50 IJSSELSTEIN UT
Heem, Het
Heemradenlaan 36
3401GX
IJSSELSTEIN UT
MO10-2B Zaal Schaerweijde MO10-4 0 13:40 14:10 BAARN
Baarn Hockey Dome
de Geerenweg 10
3741RS
BAARN
MO10-2B Zaal MHC Soest MO10-2 0 14:20 14:50 BAARN
Let op: Uittenue mee!   
Baarn Hockey Dome
de Geerenweg 10
3741RS
BAARN
MO12-3A Zaal DMHC Shinty MO12-5 0 12:20 12:50 DEN DOLDER
DOSC / sporthal Den Dolder
Willem Arntszlaan 92
3734EJ
DEN DOLDER
MO12-3A Zaal Dorsteti MO12-2 0 11:00 11:30 DEN DOLDER
DOSC / sporthal Den Dolder
Willem Arntszlaan 92
3734EJ
DEN DOLDER
MO16-12 Zaal DMHC Shinty MO16-12-C 0 16:35 17:05 BUNNIK
Sport Dome Bunnik
Tolhuislaan 3 N
3981HR
BUNNIK
MO16-12 Zaal MHC Fletiomare MO16-12-C 0 15:15 15:45 BUNNIK
Sport Dome Bunnik
Tolhuislaan 3 N
3981HR
BUNNIK
MO16-2 Zaal VMHC Spitsbergen MO16-1 0 17:45 18:15 BUNNIK
Sport Dome Bunnik
Tolhuislaan 3 N
3981HR
BUNNIK
MO16-2 Zaal Holestick MO16-3 0 19:05 19:35 BUNNIK
Sport Dome Bunnik
Tolhuislaan 3 N
3981HR
BUNNIK
MO16-5 Zaal Schaerweijde MO16-5 0 16:05 16:35 ZEIST
Schaerweijde / Jan Wever Hal
Krakelingweg 5
3707HM
ZEIST
MO16-5 Zaal HMHC MO16-7 0 15:25 15:55 ZEIST
Schaerweijde / Jan Wever Hal
Krakelingweg 5
3707HM
ZEIST
MO18-2 Zaal MHCN MO18-1 0 15:00 15:30 NIEUWEGEIN
Merwestein
Merweplein 1
3432GN
NIEUWEGEIN
MO18-2 Zaal MHC Soest MO18-1 0 15:40 16:10 NIEUWEGEIN
Merwestein
Merweplein 1
3432GN
NIEUWEGEIN
MO9-1 Zaal MMHC Voordaan MO9-1 0 11:05 11:35 BUNNIK
Sport Dome Bunnik
Tolhuislaan 3 N
3981HR
BUNNIK
MO9-1 Zaal Schaerweijde MO9-3 0 09:45 10:15 BUNNIK
Sport Dome Bunnik
Tolhuislaan 3 N
3981HR
BUNNIK
MO9-2 Zaal MHC Fletiomare MO9-1 0 10:20 10:50 VLEUTEN
Let op: Uittenue mee!   
Fletiomare Hockey Dome
Alendorperplaats 1
3451GZ
VLEUTEN
MO9-2 Zaal Hockey Club Houten MO9-3 0 09:40 10:10 VLEUTEN
Fletiomare Hockey Dome
Alendorperplaats 1
3451GZ
VLEUTEN
MO9-3 Zaal MHC Soest MO9-1 0 11:00 11:30 AMERSFOORT
Let op: Uittenue mee!   
Amersfoort Hockey Dome
Barchman Wuytierslaan 234
3819AC
AMERSFOORT
MO9-3 Zaal MHC Leusden MO9-1 0 11:40 12:10 AMERSFOORT
Amersfoort Hockey Dome
Barchman Wuytierslaan 234
3819AC
AMERSFOORT
MO9-5 Zaal Gooische Hockey Club MO9-3 0 11:00 11:30 LAREN NH
Let op: Uittenue mee!   
Biezem, De/ Klaas Bouthal
Schapendrift 64
1251XH
LAREN NH
MO9-5 Zaal Almeerse HC MO9-1 0 11:40 12:10 LAREN NH
Biezem, De/ Klaas Bouthal
Schapendrift 64
1251XH
LAREN NH
Heren 2 zaal U.S.H.C. H2 0 09:00 09:30 UTRECHT
Olympos
Uppsalalaan 3
3584CT
UTRECHT
Heren 2 zaal MHC Fletiomare H2 0 09:40 10:10 UTRECHT
Let op: Uittenue mee!   
Olympos
Uppsalalaan 3
3584CT
UTRECHT
JO10-1 Zaal H.C. Eemvallei JO10-1 0 15:05 15:35 BUNNIK
Sport Dome Bunnik
Tolhuislaan 3 N
3981HR
BUNNIK
JO10-1 Zaal MHV Maarssen JO10-1 0 13:45 14:15 BUNNIK
Sport Dome Bunnik
Tolhuislaan 3 N
3981HR
BUNNIK
JO10-2B Zaal HC Kromme Rijn JO10-1 0 13:05 13:35 BUNNIK
Sport Dome Bunnik
Tolhuislaan 3 N
3981HR
BUNNIK
JO10-2B Zaal Zwaluwen Utrecht JO10-1 0 11:45 12:15 BUNNIK
Sport Dome Bunnik
Tolhuislaan 3 N
3981HR
BUNNIK
JO12-1 Zaal MMHC Voordaan JO12-1 0 13:40 14:10 LAREN NH
Laren/ Weetabix Hockey Dome
Eemnesserweg 33
1251NB
LAREN NH
JO12-1 Zaal Larensche Mixed Hockey Club JO12-1 0 13:00 13:30 LAREN NH
Let op: Uittenue mee!   
Laren/ Weetabix Hockey Dome
Eemnesserweg 33
1251NB
LAREN NH
JO12-3B Zaal MHC Soest JO12-2 0 09:40 10:10 MAARN
Twee Marken, De
Trompplein 5
3951CR
MAARN
JO12-3B Zaal MHC Maarn JO12-1 0 09:00 09:30 MAARN
Twee Marken, De
Trompplein 5
3951CR
MAARN
JO14-1 Zaal Hockey Club Naarden JO14-2 0 12:20 12:50 Naarden
Let op: Uittenue mee!   
Naarden Hockey Dome
Beethovenlaan 71
1411 HR
Naarden
JO14-1 Zaal Gooische Hockey Club JO14-3 0 11:40 12:10 Naarden
Let op: Uittenue mee!   
Naarden Hockey Dome
Beethovenlaan 71
1411 HR
Naarden
JO14-3A Zaal MHC Woerden JO14-2 0 13:40 14:10 UTRECHT
Kamponghal XXL
Ln van Maarschalkerweerd 14
3585LJ
UTRECHT
JO14-3A Zaal SV Kampong Hockey JO14-6 0 13:00 13:30 UTRECHT
Let op: Uittenue mee!   
Kamponghal XXL
Ln van Maarschalkerweerd 14
3585LJ
UTRECHT
JO16-1 Zaal SV Kampong Hockey JO16-2 0 15:45 16:15 BUNNIK
Sport Dome Bunnik
Tolhuislaan 3 N
3981HR
BUNNIK
JO16-1 Zaal Huizer HC JO16-1 0 17:05 17:35 BUNNIK
Sport Dome Bunnik
Tolhuislaan 3 N
3981HR
BUNNIK
JO16-3 Zaal Hockeyclub Amersfoort JO16-1 0 18:35 19:05 BUNNIK
Sport Dome Bunnik
Tolhuislaan 3 N
3981HR
BUNNIK
JO16-3 Zaal Hockeyclub SCHC JO16-3 0 17:15 17:45 BUNNIK
Sport Dome Bunnik
Tolhuislaan 3 N
3981HR
BUNNIK
JO9-1 Zaal SV Kampong Hockey JO9-1 0 09:25 09:55 ZEIST
Schaerweijde / Jan Wever Hal
Krakelingweg 5
3707HM
ZEIST
JO9-1 Zaal Schaerweijde JO9-3 0 08:45 09:15 ZEIST
Schaerweijde / Jan Wever Hal
Krakelingweg 5
3707HM
ZEIST
JO9-3 Zaal Hockeyclub SCHC JO9-2 0 12:20 12:50 BILTHOVEN
Stichtsche Blaashal
Kees Boekelaan 1
3723BA
BILTHOVEN
JO9-3 Zaal HC IJsseloever JO9-1 0 11:40 12:10 BILTHOVEN
Stichtsche Blaashal
Kees Boekelaan 1
3723BA
BILTHOVEN
JO9-4 Zaal Schaerweijde JO9-5 0 10:20 10:50 DEN DOLDER
DOSC / sporthal Den Dolder
Willem Arntszlaan 92
3734EJ
DEN DOLDER
JO9-4 Zaal HC Kromme Rijn JO9-1 0 09:00 09:30 DEN DOLDER
DOSC / sporthal Den Dolder
Willem Arntszlaan 92
3734EJ
DEN DOLDER

10 december | Jeugd 11-tallen

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Jongens O16-4 Gooische Hockey Club JO16-6 12:00 12:30 2 Broekhuis veld  info
Jongens O18-3 Hockey Club Houten JO18-2 12:00 12:30 1 Rabobank veld  info
Fluiten: Harry van der Schoot en Pepijn Bookelaar (JO16-3 Zaal)