Wedstrijdschema
laat schema zien voor

27 januari | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
M8E1 zaal 16909 Hockeyclub SCHC M8E1 0 15:10 15:40 ZEIST
Jan Wever Hal
Krakelingweg 5
3707HM ZEIST
hal: 1
M8E1 zaal 16859 Schaerweijde M8E1 0 15:50 16:20 ZEIST
Jan Wever Hal
Krakelingweg 5
3707HM ZEIST
hal: 1
M8E2 zaal 15282 HC IJsseloever M8E2 0 13:50 14:20 DEN DOLDER
Den Dolder
Willem Arntszlaan 92
3734EJ DEN DOLDER
hal: veld 1
M8E2 zaal 15233 Doornse Hockey Club M8E1 0 12:30 13:00 DEN DOLDER
Den Dolder
Willem Arntszlaan 92
3734EJ DEN DOLDER
hal: veld 1
M8E4 zaal 15627 Hockeyclub Amersfoort M8E7 0 09:10 09:40 UTRECHT
Herculeshal
Voorveldselaan 2
3573PV UTRECHT
hal: Veld 1
M8E4 zaal 15680 MMHC Voordaan M8E5 0 08:30 09:00 UTRECHT
Let op: Uittenue mee!   
Herculeshal
Voorveldselaan 2
3573PV UTRECHT
hal: Veld 1
ME4 zaal 16038 Schaerweijde ME1 0 11:10 11:40 LAREN NH
Laren Blaashal
Postbus 105
1250AC LAREN NH
hal: veld 2
ME4 zaal 16151 Larensche Mixed Hockey Club ME1 0 10:30 11:00 LAREN NH
Let op: Uittenue mee!   
Laren Blaashal
Postbus 105
1250AC LAREN NH
hal: veld 2
ME5 zaal 15253 MHC Fletiomare ME15 0 12:50 13:20 AMERSFOORT
Let op: Uittenue mee!   
Juliana van Stolberg
Graaf Hendriklaan 146
3818DN AMERSFOORT
hal: 1
ME5 zaal 15155 Hockeyclub UNO ME2 0 12:10 12:40 AMERSFOORT
Let op: Uittenue mee!   
Juliana van Stolberg
Graaf Hendriklaan 146
3818DN AMERSFOORT
hal: 1
J8E1 zaal 16696 MHC Fletiomare J8E2 0 15:50 16:20 DEN DOLDER
Den Dolder
Willem Arntszlaan 92
3734EJ DEN DOLDER
hal: veld 1
J8E1 zaal 16647 Hockeyclub SCHC J8E2 0 14:30 15:00 DEN DOLDER
Den Dolder
Willem Arntszlaan 92
3734EJ DEN DOLDER
hal: veld 1
J8E3 zaal 15023 Hockeyclub De Haaskamp J8E1 0 10:30 11:00 DEN DOLDER
Den Dolder
Willem Arntszlaan 92
3734EJ DEN DOLDER
hal: veld 1
J8E3 zaal 15072 MHC Woerden J8E2 0 11:50 12:20 DEN DOLDER
Den Dolder
Willem Arntszlaan 92
3734EJ DEN DOLDER
hal: veld 1
JE4 zaal 15308 Larensche Mixed Hockey Club JE1 0 08:30 09:00 ZEIST
Dijnselburg
Badmeester Schenkpad 2
3705GK ZEIST
hal: 1
JE4 zaal 15396 Hockeyclub SCHC JE2 0 09:50 10:20 ZEIST
Dijnselburg
Badmeester Schenkpad 2
3705GK ZEIST
hal: 1

27 januari | Jeugd 11-tallen

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MA1 zaal 22660 't Spandersbosch MA1 0 18:00 18:30 ZEIST
Fluiten: Carjolijn Jansen (Trimhockey TX1) en Dolf Dijkstra
Dijnselburg
Badmeester Schenkpad 2
3705GK ZEIST
hal: 1
MA1 zaal 22396 H.C. Eemvallei MA1 0 19:20 19:50 ZEIST
Fluiten: Carjolijn Jansen (Trimhockey TX1) en Dolf Dijkstra
Dijnselburg
Badmeester Schenkpad 2
3705GK ZEIST
hal: 1
MB4 zaal 22110 SV Kampong Hockey MB6 0 12:30 13:00 UTRECHT
Let op: Uittenue mee!   
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: 1
MB4 zaal 21710 Driebergse Mixed Hockey Club Shinty MB3 0 13:10 13:40 UTRECHT
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: 1
MC4 zaal 25192 HC Kromme Rijn MC2 0 13:50 14:20 BUNNIK
Tol, De
Tolhuislaan 3
3981HR BUNNIK
hal: veld1
MC4 zaal 24887 Hockey Club Houten MC5 0 13:10 13:40 BUNNIK
Tol, De
Tolhuislaan 3
3981HR BUNNIK
hal: veld1
MC5 zaal 26343 Driebergse Mixed Hockey Club Shinty MC5 0 17:50 18:20 DEN DOLDER
Fluiten: Floor van der Hoeven (MA3 zaal) en Joosje Gimbel (MA3 zaal)
Den Dolder
Willem Arntszlaan 92
3734EJ DEN DOLDER
hal: veld 1
MC5 zaal 26129 Schaerweijde MC8 0 16:30 17:00 DEN DOLDER
Fluiten: Floor van der Hoeven (MA3 zaal) en Maud Groen (MA3 zaal)
Den Dolder
Willem Arntszlaan 92
3734EJ DEN DOLDER
hal: veld 1
JA2 zaal 18605 Loenense MHC JA2 0 19:50 20:20 BREUKELEN UT
Let op: Uittenue mee!   
Stinzenhal
Broekdijk Oost 28
3621LN BREUKELEN UT
hal: 1
JA2 zaal 18983 MHC Soest JA2 0 19:10 19:40 BREUKELEN UT
Stinzenhal
Broekdijk Oost 28
3621LN BREUKELEN UT
hal: 1
JB12 zaal 53220 MHC Fletiomare JB12C 0 18:30 19:00 VLEUTEN
Let op: Uittenue mee!   
Cultuurcampus
Voor de Burchten 2
3452MA VLEUTEN
hal: 1
JB12 zaal 53222 MHV Maarssen JB12C 0 19:30 20:00 VLEUTEN
Let op: Uittenue mee!   
Cultuurcampus
Voor de Burchten 2
3452MA VLEUTEN
hal: 1
JB4 zaal 26258 Doornse Hockey Club JB2 0 12:30 13:00 MAARN
Fluiten: Harry van der Schoot
Twee Marken, De
Trompplein 5
3951CR MAARN
hal: 1
JB4 zaal 26472 Schaerweijde JB6 0 13:50 14:20 MAARN
Fluiten: Harry van der Schoot
Twee Marken, De
Trompplein 5
3951CR MAARN
hal: 1
JC1 zaal 25433 Hilversum JC1 0 16:30 17:00 KORTENHOEF
Fuik, De
Zuidsingel 56
1241HD KORTENHOEF
hal: 1
JC1 zaal 25868 H.C. Eemvallei JC1 0 17:10 17:40 KORTENHOEF
Fuik, De
Zuidsingel 56
1241HD KORTENHOEF
hal: 1
JD4 zaal 20192 MHC Leusden JD4 0 15:50 16:20 MAARN
Fluiten: Jose Torres en Harry Gimbel
Twee Marken, De
Trompplein 5
3951CR MAARN
hal: 1
JD4 zaal 19796 SV Kampong Hockey JD5 0 14:30 15:00 MAARN
Fluiten: Harry Gimbel en Jose Torres
Twee Marken, De
Trompplein 5
3951CR MAARN
hal: 1